bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
10
0
topic
KZ map ieteikumi
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3450 atbildes forumā
Online: 131d 10h 29m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 15:04

Izņemt KZ mapes:

182: kz_kzfr_bhopaztec
183: kz_kzfr_bhopdwarf  
184: kz_kzfr_caterpillar  
185: kz_kzfr_rabbithighway  
186: kz_kzfr_rabbithighwayez

Iemesls: Tās ir speedrun mapes, kas paredzētas KZ serveriem augstiem strafe accelerate, nevis parastam KZ.

Video no pirmās map, kā to patiesībā iziet:

Visās šajās mapēs ir pārdabiski liela attāluma bloki un tikai dažas no šīm kartēm var iziet.

 

Ieteikumi, ko ielikt vietā:

kz_kzdk_delianshop
pixelhop
kz_kzdk_droughthop
kz_kzdk_templebhop
kz_world

Visas esmu spēlējis un ir kvalitatīvas mapes.

P.s. Lūdzu, ieliekot šīs mapes, neaizmirst arī tās pievienot visu balsojumu rotācijai.

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 15:52
2
post

Ņēmām vērā tavu ieteikumu un mapes kuras ieteici izņemt ir izņemtas un jaunās ir pievienotas KZ serverī.

 

P. S Paldies par ieteikumu. :)


 

 

Slēgts.


Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12880 atbildes forumā
Online: 265d 17h 53m
Redzēts pirms 53 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 16:19
3
post

Nepiekrītu izņemt nevienu mapi ārā, jo katra mape atšķiras ar dažādām specifikācijām. Es Tev tagad katru mapi izstāstīšu, ar ko viņa ir laba un kāpēc viņu nevajadzētu izņemt ārā. Kā arī neviena no šīm mapēm nav speedrun mape. Izņemot pirmo mapi, bet speedu nevar iegūt kz kick serverī.

kz_kzfr_bhopaztec

Tas video ir speedrun mape, bet To mapi var iziet bez speedrun un cilvēki ir izgājuši, kas māk lēkāt HJ, jo tur ir pāris pagrūti HJ bloki. Es piemērams nemāku lekt HJ un man tā mape patīk un palīdz iemācīties lekt HJ.

kz_kzfr_bhopdwarf 

Mape ir īsa, arī mini HJ blociņi. Izejot šo mapi, esi absolvējis pirmo kursu HJ studijās.

kz_kzfr_caterpillar  

Šī mape galīgi nav speedrun mape, jo esmu izgājis viņu 14 minūtēs. Salīdzinājumam: MiXiEE 10 minūtēs. Mape ir ļoti laba un tipiska kz mape. Neredzu nevienu iemeslu, lai šo mapi izņemtu no servera.

kz_kzfr_rabbithighway

Šitā mape ir laba. Te ir gan kz, gan pagrūts bhops. Es arī neredzu iemeslu, kāpēc, lai izņemtu ārā. Mape vairāk domāta priekš labiem lēkātājiem, bet vidēja līmeņa spēlētājiem labs izaicinājums.

kz_kzfr_rabbithighwayez

Tā pati mape, tikai vieglāka versija ez. Ļoti labi mape priekš tādiem, kas nemāk tik ļoti labi lēkāt bhopu vai lj. 


Kā redzi, uzskatu, ka šīs visas mapes ir labas un nav neviena mīnusa. Tik pat labi es arī varu uztaisīt topiku ar savām mapēm, kas man nepatīk un atrast mīnusos un piekasītos, lai izņem ārā tikai tāpēc, ka man viņas nepatīk.


Par mapēm, ko iesaki:
Piekrītu, visas mapes ir labas, it īpaši kz_world, kura jāiet 40 minūtes. :D 

Es atkal gribu censties saņemties un shoKKuram- aizsūtīt sarakstu ar spēlētājiem, kuri šmaukušies ir kz serveros, respektīvi izgājuši mapi 1 sekundē, kas vnk nav godīgi un nerēali. Pat nezinu kādu bugu viņi tur ir taisījuši vai labojuši, bet gan jau kaut kas saistīts ar teleportu/pauzi.

Ps - esmu mazliet vīlies, ka topiks tika aizklapēts ciet balstoties uz 1 spēlētāja ieteikumiem. Pārējie KZ admini pat nepaspēja šeit paust savu viedokli. Viss tika saskaņots tikai ar administrāciju. :(

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3450 atbildes forumā
Online: 131d 10h 29m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 16:24
0
post

1) Tās ir speedrun mapes.

2) Pat ja tās ir tehniski iespējams iziet, tām ir speedrun specifikācijas, kur parasti lēcieni ir mega lielos attālumos.

Es joprojām iesaku šīs 5 mapes likvidēt.

 

EDIT: Njā, es tiešām ieraudzīju, ka aztec un bhopdwarf abas ir speedrun mapes, un uzreiz pieņēmu, ka pārējās kz_kzfr_ arī būs speedrun. Izrādās tikai tās divas ir speedrun, bet tās (kz_kzfr_bhopaztec un kz_kzfr_bhopdwarf) obligāti jāņem ārā.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2020. gada 06. maijā, 16:44.

Skies
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 9d 12h 29m
Redzēts 2021. gada 01. oktobrī, 19:55
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 16:48
0
post

kz_kzfr_rabbithighway  - noteikti vajag atstāt, kā arī vienkāršotu versiju. Par citiem nezinu, neesmu spēlējis

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12880 atbildes forumā
Online: 265d 17h 53m
Redzēts pirms 53 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 20:15
0
post

Ja tiešām saka, ka kz kick serverī var izmantot developer un fps max uzņemot speedu, tad vajag izņemt tās 2 mapes ārā attiecīgi kz_kzfr_bhopaztec un kz_kzfr_bhopdwarf. Bet tāpat uzskatu un domāju, ka nevar serverī izmantot šāda veida consoles, lai iegūtu speedu. Ja var, tad visās mapēs var un iziesi katru mapi minūtes laikā. Bet lai nebūtu strīdi, tad izņemat tās 2 mapes ārā, bet pārējās tik tiešām atsājat. Reku pats topika autors ir sajaucis, domādams, ka tās visas viņa nosauktās 5 mapes ir speed run mapes, lai gan tā nav. 

Līdz ar to izņemt tikai tās 2 mapes, kuras ir boldā, bet pārējās atstāt jeb ielikt atpakaļ serverī, ja paspējāt jau izņemt. Ceru, ka daudzi tā domā līdzīgi un ja nav lieku diskusiju, var TC.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 20:16
0
post

Es atkal gribu censties saņemties un shoKKuram- aizsūtīt sarakstu ar spēlētājiem, kuri šmaukušies ir kz serveros, respektīvi izgājuši mapi 1 sekundē, kas vnk nav godīgi un nerēali.

Tieši šī iemesla dēļ tika taisīts topiks ar jautājumu par kz resetu.

Mapes kz_kzfr_bhopaztec un kz_kzfr_bhopdwarf ir izņemtas. Ja ir ieteikumi sakarā ar mapēm, tad dodies uz ieteikumu sadaļu un veido savu ieteikumu.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0