bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Counter-Strike 1.6
12
0
topic
Trying to dig up dirt
Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 18:44

Tātad. Rakstu šo topiku sakarā ar mamkas a.k.a knejva paaugstināšanu uz pastāvīgo JB adminu. Wtf :D. Pirmkārt jau vēlos piebilst ka man nav nekas ne pret log1c, ne pret kk, taču kaut kas te nav tīrs. Saprotu, ka administrācija cenšas kaut kā risināt situāciju, ka mains bieži nav pieejams, taču kapēc dot pieejas kaut kādam adminam kurš ir izcēlies lietotāju acīs ar savu noteikumu izdomāšanu u.c problēmām vairākas reizes? Tātad protams es jau arī ticētu ka viss ir legit un viņu pieņemtu, taču kaut kas ir aiz visa šitā. Aicinu visus izteikties šajā topikā ko jūs par šo visu domājat, taču īpaši aicināšu pašu KK un nolodžik izteikties šajā topikā par šo situāciju.

And as always, keep calm and #cirks.

#Bublikuparmainu

Njam

nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 18:56
1
post

mamka grasījās rīkot konkursus, pašā otrajā/trešajā konkursā ar mums rīkoja, testu viņš dabūja jau diezgan pirms šitā reseta un gandrīz jau pēc dažām dienām, kad es biju mains. pēc kāda laika, iedevu konkursa pieejas, man prasīja patstāvīgo, nedevu, teicu, lai gaidi, pavadi. tad paprasīja atkal, nedevu. gaidīju. tad sāka vadīt konkursus oficiāli, viņš nevar izmantot dažas komandas, kas nav pieejamas parastiem test adminiem. un sakarā ar to, ka serverī tikai es un Latvians bijām patstāvīgie admini, iedevu viņam patstāvīgo. 

Visu pateicu? 

PS. Ja centīsies izmantot to ko Liqam pateicu Discordā pret mani, tas tak ir vājprāts, tā protams, ka nenotika un nekad tā arī nevarētu notikt. Tas bija prikols/joks no manas puses, ņem kā gribi. Viss gāja pēc normām, man nekāda labuma no viņa netika. Vairākas reizes man prasīja, vairākas reizes nedevu, pēctam iedevu.

Pēdējo reizi rediģēja nolodžik, 2020. gada 09. maijā, 19:00.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 31m
Redzēts Vakar, 21:52
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 14:43
0
post

Main's šeit arī visu pateica:

mamka grasījās rīkot konkursus, pašā otrajā/trešajā konkursā ar mums rīkoja, testu viņš dabūja jau diezgan pirms šitā reseta un gandrīz jau pēc dažām dienām, kad es biju mains. pēc kāda laika, iedevu konkursa pieejas, man prasīja patstāvīgo, nedevu, teicu, lai gaidi, pavadi. tad paprasīja atkal, nedevu. gaidīju. tad sāka vadīt konkursus oficiāli, viņš nevar izmantot dažas komandas, kas nav pieejamas parastiem test adminiem. un sakarā ar to, ka serverī tikai es un Latvians bijām patstāvīgie admini, iedevu viņam patstāvīgo. 

Visu pateicu? 

PS. Ja centīsies izmantot to ko Liqam pateicu Discordā pret mani, tas tak ir vājprāts, tā protams, ka nenotika un nekad tā arī nevarētu notikt. Tas bija prikols/joks no manas puses, ņem kā gribi. Viss gāja pēc normām, man nekāda labuma no viņa netika. Vairākas reizes man prasīja, vairākas reizes nedevu, pēctam iedevu.

Kk nav jēgas te atrakstīties, par adminiem atbild lodžiks,  ne viņš.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0