bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
1
topic
nepamatots slay
Backwoods
Jauniņais
19 atbildes forumā
Online: 9h 14m 21s
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 11:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 23:34

1. Izdarītais pārkāpums: nepamatots slay
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/4he9hbzn">https://failiem.lv/u/4he9hbzn
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts: beigās
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) 94.30.135.14    STEAM_0:1:102425393
5. Pārkāpēja niks : Magonītis
6. Komentārs par notikušo: ar acu skatienu redzēju kā viņs palēcās un šis neticēja
7. Mape, kurā tas notika: jail_buuuuuuu
8. Serveris : jb

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 23:40
2
post

Noslayoju pirmkārt, jo tu mani nošāvi, kad tu nemaz neredzēji tieši to brīdi, kad es palecos, jo skatījies uz priekšu. Tikpat labi mani varēja pagrūst, un tu mani būtu tā vienkārši nošāvis. Tā jau es tev nebūtu slayojis, taču es tev skaidroju situāciju un tu vienkārši neklausījies un bļāvi man pa vidu lai es tevi slayoju. Tavu lūgumu izpildīju un noslayoju. Beidz vienreiz nākt serverī un uzvesties kā galīgs āksts un visus nodirst. Iemācīsies uzvesties, tad arī netiksi sodīts, bet gan pabrīdināts lai tā nedarītu. 

Njam

Backwoods
Jauniņais
19 atbildes forumā
Online: 9h 14m 21s
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 11:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 23:51
1
post

nu tagad esi kruts ieliekot vidigu par sevi (clown), tatad saksim ar to, vai tu demo vispar redzeji? tur Tu palecies riktigi augstu un grushana tur nav iespejama, jo grushana ir vairak uz prieksu, bet zombiju paleciens vairak uz augshu, tas ir viens. Otrs blavi tikai Tu ka mazinshj berns, jo atkal ka parasti saki raudat ka tevi nosava. Tresais Tu ko?, Dari to, ko Tev saka darit? Es tevi teicu sleyot tu ka 10 gadigs pizdjuks to izdari? :D, nu Tu cist clown fr... Par uzvedibu, esmu pilniba confused, ko es esmu izdarijis? :D

Vnk samierinies Magoni, sad truth for you..., bet Tu esi clown...

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 456d 21h 55m
Redzēts pirms 16 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 11. maijā, 23:28
0
post

Nu beidziet ņemties kā tādi bērni, jesus christ.

Redzēt redzēja, kad palecies, slay nepamatots.

@Magonīte seko lūdzu uzmanīgāk spēlei, jo šāda tipa sūdzības var slikti beigties.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0