bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
Vajadzīgs +1 Ban Team loceklis.
wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2013. gada 05. oktobrī, 10:56

Tātad ir vajadzīgs vēl viens Ban Team loceklis, kurš ir spējīgs izskatīt JB servera sūdzības un, protams, arī pārējo serveru sūdzības un, kurš ir uzticams šajā projektā.

Rakstiet savu pieteikuma anketu pēc zemāk minētā parauga un šajā pašā topikā. Izskatīšu visus šeit rakstītos pieteikumus un izvēlēšos labāko kandidātu.

Nav obligāti jāizpilda visas prasības, bet būtu vēlams izpildīt vismaz lielāko daļu.

 

Pieteikums:

 

Jābūt vismaz 16 gadus vecam (ar izņēmumiem ziedotāji)
Jāprot apieties ar mūsu amxbaniem
Pieredze kā BT
Jābūt zināmam pastāvīgo lietotāju/adminu starpā
Vismaz 5-10 reportēti čīteri, kurus būs jānorāda zemāk (ja tu esi admins jb vai dr. War3 un pub adminiem nodotos čīterus nevajag)
Aktivitātei forumā
Vismaz 2 cilvēki, kas tevi rekomendē (obligāti)
Lai rakstītu pieteikumu, tev ir jābūt jau adminam kādā no serveriem
 
Ja tev nav izpildītas 2 vai vairāk nosauktās prasības, pieteikumu vari nemaz nerakstīt.
 
 
 
Paraugs
 
1.Vārds -
2.Vecums -
3.Projekti, kuros esi bijis BT (bez reklāmas) -
4.Links uz sasveicināšanās topiku -
5.Motivācija -
6.Vai māki apieties ar mūsu AMXBANS sistēmu?
7.Nosauc iemeslu kādēļ mums būtu jāizvēlas tieši tevi? (vari nestāstīt, ka tev galva uz pleciem u.c.) 
8.Admini, kas rekomendē -
9.Nodotie pārkāpēji - 
 
 
Atkārtotu pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc divām nedēļām.
Parastiem lietotājiem šeit rakstīt aizliegts, pretējā gadījumā +1warn.
 
 
Vēlu veiksmi!

 

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2013. gada 06. oktobrī, 11:15
0
post

Esat atsaucīgāki. Visas prasības nav obligāti jāizpilda.

Cobalt
Jauniņais
Bijušais admins
27 atbildes forumā
Online: 3m 33s
Redzēts 2014. gada 06. augustā, 18:42
Pievienots, 2013. gada 06. oktobrī, 15:56
0
post
Jābūt vismaz 16 gadus vecam (ar izņēmumiem ziedotāji) - 19 gadi ir, 20 uzsitu pēc 23 dienām.
Jāprot apieties ar mūsu amxbaniem - Ir iepriekšēja pieredze
Pieredze kā BT - Ir. Esmu iepriekš kā bt strādājis nu jau nobrukušos projektos, bet nosaukšu tik un tā. Voiz, Outlast, Shame. Tie laikam tādi lielākie nosaukumi, kaut ko noteikti jau būšu aizmirsis.
Jābūt zināmam pastāvīgo lietotāju/adminu starpā - Nu šausmīgi zināms es neesmu, neesmu tas dižākais spameris, bet forumu apciemoju katru dienu un arī ierakstu kaut ko, ja redzu jēgu tajā.
Vismaz 5-10 reportēti čīteri, kurus būs jānorāda zemāk (ja tu esi admins jb vai dr. War3 un pub adminiem nodotos čīterus nevajag) - Nav, manus demo ierakstus nav iespējams noskatīties, ar šito kļūmi jau esmu cīnījies pāris mēnešus tgd.
Aktivitātei forumā -

 

neesmu tas dižākais spameris, bet forumu apciemoju katru dienu un arī ierakstu kaut ko, ja redzu jēgu tajā.
Vismaz 2 cilvēki, kas tevi rekomendē (obligāti) - Zinu ka brālis, KENTAURS rekomendēs, pats no manis mācījās kā ar amx baniem darboties, kad pats tikko ar to lietu uzsāka darboties. Šaubos ka vēl kāds būs kas rekomendēs mani.
Lai rakstītu pieteikumu, tev ir jābūt jau adminam kādā no serveriem - Neesmu admins nevienā no serveriem.
 
 
 
Pieteikums
1.Vārds - Ricards
2.Vecums - 19
3.Projekti, kuros esi bijis BT (bez reklāmas) -

 

Voiz, Outlast, Shame. Tie laikam tādi lielākie nosaukumi, kaut ko noteikti jau būšu aizmirsis.
5. Motivācija - Motivēts esmu, jo loģiski gribu palīdzēt Kick.lv mašīnai iet ātrāk uz priekšu. Redzu ka jums ir nepieciešams kāds pieredzējis BT'eris un es ticu ka es esmu tas cilvēks.
6. Vai māki apieties ar mūsu AMXBANS sistēmu? - Jā
7. Nosauc iemeslu kādēļ mums būtu jāizvēlas tieši tevi? - Jo esmu pieredzējis šajā jomā, pietiekami vecs lai netiktu izprovocēts jebkādā situācijā, kas ir svarīgi ar šādu amatu. Ļoti labi spēju atpazīt citerus un māku labi analizēt demo ierakstus.
8. Admini, kas rekomendē - Kentaurs
wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2013. gada 06. oktobrī, 16:17
0
post

Ja būs nepieciešamība pēc vēl kāda BT, šis topiks tiks atvērts.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0