bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
11
1
topic
JailBreak update & ieteikumi!
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 14:25

JailBreak update!

 

Tātad sāksim ar to ka mums sen sen jau bija nomainijies JB Mains un cerējām ka kaut ko varēsim izlabot, lai aktivitāte paceltos atpakaļ. Bet nu sanāca tā ka cilvēkam vairs nebija tā gribēšana, kas agrāk! Ir pienācis jauns laiks jaunam JB Mainam, lai spētu darīt lietas labā iekš servera aktivitātes uzlabošanas un dažādiem jaunumiem!
 


Noteikumi:
*Vispārīgie JB servera noteikumi - Spied virsū!
*JB banu laiki - Spied virsū!
*Varat ieteikt jaunus noteikumus un kā arī ieteikt ko pielabot pie esošajiem noteikumiem!
 




Mapes:
*Šeit ir visas mapes, kas šobrīd ir pieejamas iekš servera.
*Varat ieteikt kuras mapes izņemt un kuras atstāt.
*Ieteikt jaunas mapes(Ievietojot ar visu linku)
*Protams ja Jums ir vēlme izveidot savu mapi priekš servera tas būs tikai pluss gan serverim gan pašam Tev.

 

 



Fun dienas:
*Serverī ir pieejamas apmēram kādas 17+ fun dienas.
*Jūs varat kopīgi izteikties kādas dienas nav vajadzīgas iekš servera vai arī ieteikt ko uzlabot viņās.
*Ieteikt jaunas fun dienas.
 

 

 



Par dueļiem:
*Pirmā lapa - Spied virsū!
*Otrā lapa - Spied virsū!
*Trešā lapa - Spied virsū!
*Ceturtā lapa - Spied virsū!
*No šiem dueļiem varat izvēleties ko viņos izlabot vai izņemt.
*Kā arī varat ieteikt jaunus dueļus.

 


 

Bandas ieteikeumi:
Šeit pavisam viegli un ātri.
Varat ieteikt pilnība visu saistībā ar bandu - tilpība/uzlabojumi/bosa panelis/modeļi/cepures un tā tālāk.


 

Viss, kas būs izdarīts tuvākajā laikā:
*Fun dienās kur var nobugot lodes, kad viņas beidzās to mēs obligāti mēģināsim salabot!
*Kā arī Fun dienās kurās nav noteikumi tie tiks pievienoti jau pavisam drīzumā.
*Pievienoti jauni /konk
*Salikta jauna mūzika iekš Mūzikas dienas
*Tiks pievienots atpakaļ pokers /pk
*Ieliktas pāris jaunas mapes ko sameklēšu
*Tiks izveidots interesants JB konkursu, kas būs saistīts ar serveri kurā varēs iegūt gan servera balvu, gan foruma balvu - jb nauda/jb cīgas/ieiro/foruma itemi(artefakti,lādes un citi itemi)
*******
Papildinājums sekos....


Kā arī gribu minēt uzreiz ka viss nenotiks uzreiz. Katrs ieteikums tiks apdomāts un apkopots ar spēkiem un tiks pamazām likts iekšā severī.
 

Gribu vērst uzreiz visiem tiem, kas grib vienkārši bezjēdzīgi iepostot šeit lai saņemtu lieku postu- Nē paldies šeit es gaidu tikai ieteikumus! Lieki bezjēdzīgi posti tiks apbalvoti ar brīdinājumu! 

Labākie ieteikumi saņems no manis balvu +3 spinus!


Visiem paldies!
 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2020. gada 20. septembrī, 14:26.


Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 6h 27m
Redzēts pirms 5 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 14:31
3
post

iedod man main, sataisīšu visu

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Witch
V.I.P.
-kk- bots
121 atbildes forumā
Online: 288d 3h 23m
Redzēts 22. aprīlī, 00:34
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 14:37
0
post

Tak nebus ta ka agrak 

 

 

 

 

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 15:16
0
post

Bezjēdzīgs topiks. Jau entais topiks ar cerībām kaut ko uzlabot serverī. Chemijam nav laika ienākt forumā un kaut ko darīt, kur nu vēl ņemties ar mirušu serveri.

Nē, pokeri nevajag atlikt atpakaļ. 

Nē, es jau lodžikam toreiz iedevu mapes, ko izņemt. Paldies, ka viņš to izdarīja. Saku, ka tagadējās mapes ir daudz un labas. 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 15:29
0
post

Atbildēšu uzreiz RahX uz tavu postu: Jau entais topiks bla bla bla es ieskatoties ieteikuma topikos saskatu tur tikai ieteikumus izņemt mapes/pielabot fun dienas un viss bet neko par jb uzlabošanu neredzu tikai redzēju JB main nomaiņu jo lodžiks bija slinks. Proti ja Tu izlasītu visu topiku tad Tu redzētu šo teikumu - "Kā arī gribu minēt uzreiz ka viss nenotiks uzreiz. Katrs ieteikums tiks apdomāts un apkopots ar spēkiem un tiks pamazām likts iekšā severī." 
Vakar sarakstoties ar Chemiju viņš man deva ziņu ka visu uzreiz mēs nevarēsim izdarīt vienā dienā bet viņam būs ik pa laikam īss brīdis lai kaut ko pievienotu klāt. Proti kejkejam ir pieejas pievienot mapes un konkursus. Kā arī moderātoram ir pieejas pievienot noteikumus pie savām sadaļām. Piemēram tas do lists kas tiks izdarīts drīzumā tas aizņems tikai 10 minūtes lai visu pievienotu. Jā es piekrītu ka JB tagad nebija baigi populārs jo bija vasaras sezona, kad visi atpūtās nevis sēdēja pie datoriem to arī varēja redzēt iekš citiem serveriem. JailBreak serveris ir tāds serveris kurš mazliet nomirst un tad atdzimst atpakaļ tas jau kickā ir pierādīts jau entos gadus. Bet nu Tava negatīva puse kas iet pret kicka serveriem un forumu jau pierāda tas ka Tev sāk besīt te viss un nekas sāk nepatikt.Kā saka "Gudri dirst nav malku cirst, bet no lielas gudrības var iedirst biksēs." 


Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 19:33
0
post

Tu tgd mains?Nu apsveicu:D Ieteikums tāds ka bandas varetu atgriez 5 cilveki.bet vai tas ko lidzes,isti nez.

Būs man admins?

Kriksons
Jauniņais
104 atbildes forumā
Online: 17d 1h 29m
Redzēts 4. aprīlī, 20:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 20:36
0
post

reku labs joks ko var pieliidzinat kick jb

 

Dakotas indiāņu gudrība vēsta: "Ja tu atklāj, ka jāj uz beigta zirga, kāp nost." Taču pie mums, kā redzams, šādā situācijā bieži izvēlas citas stratēģijas: — Mēs iegādājamies pātagu; — Mēs mainām jātnieku; — Mēs sakām: "Šādi mēs ar zirgu esam jājuši vienmēr"; — Mēs izveidojam darba grupu, lai analizētu zirgu; — Mēs apmeklējam citas vietas, lai analizētu, kā tur jāj ar beigtiem zirgiem; — Mēs izveidojam īpašu uzdevumu vienību, lai beigto zirgu atdzīvinātu; — Mēs pievienojam treniņvienību, lai mācītos labāk jāt; — Mēs mainām kritērijus, kas nosaka, vai zirgs ir beigts; — Mēs apvienojam vairākus beigtus zirgus, lai tie kļūtu ātrāki; — Mēs izveidojam kvalitātes darba grupu, lai atrastu izmantojumu beigtiem zirgiem; — Mēs paaugstinām beigtu zirgu jāšanas kvalitātes standartus; — Mēs salīdzinām dažādi beigtus zirgus; — Mēs meklējam cilvēkus ārpusē, lai viņi jātu; — Mēs paziņojam: "Neviens zirgs nevar būt tik beigts, ka to vairs nevarētu jāt"; — Mēs piešķiram papildu līdzekļus zirga jaudas palielināšanai; — Mēs veicam pētījumu, lai redzētu, vai ir pieejami lētāki konsultanti; — Mēs iepērkam kaut ko, kas liek beigtiem zirgiem skriet ātrāk; — Mēs paziņojam, ka mūsu zirgs ir "labāk, ātrāk un lētāk" beigts; — Mēs ierīkojam neatkarīgu izmaksu posteni beigtiem zirgim

Pienvedeja.
Jauniņais
Limited&Edition
73 atbildes forumā
Online: 17d 20h 45m
Redzēts 2023. gada 01. jūnijā, 19:03
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 08:54
0
post

Tagad saprotu kādēļ jb ir tik zema aktivitāte,precīzak ta vispār nav.

Pie visa vainīgs..K...

Admin tiesibas nevienam nedod,serveri bezabrazje katrs dara ko grib  sauj ko grib kad grib ka grib.

Viens raunds ilgst 30 minutes.

Izdomajiet vai nu raunda laiku ierobežot līdz maksimāli 6 minutes- 10 min vai ienakot serveri atlaut pievienoties spelei,kaut gan tie kas buss mirusi  gaidis muzigi tatad,ir javeic abas opcijas uzreiz ,gan atdzivosanas opcija pievienojoties serrveram gan limitets raunda ilgums.

Paldies par uzmanibu ,esiet veseli neslimojiet.

Pēdējo reizi rediģēja Pienvedeja., 2020. gada 21. septembrī, 08:59.
AndisKoks
Lietotājs
chemas atkars
1741 atbildes forumā
Online: 59d 0h 37m
Redzēts Vakar, 23:57
Pievienots, 2020. gada 22. septembrī, 20:01
1
post

oo, kārtējais diskusijas topiks :)

Man patīk :)

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 22. septembrī, 21:03.
Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. septembrī, 18:47
0
post

es nezinu vai es īsti varu šeit postot, bet šoreiz noriskēšu un atļaušos noriskēt.

Viss ir pēc manām domām tapēc lūdzu neheitojiet mani, tās ir tikai manas domas, paldies!

1. Mapes ir par daudz, es iesaku šīs visas mapes samazināt līdz 15 mapēm atstājot vairāk oldschool mapes un izņemt jaunās. Respektīvi atļaujot cilvēkiem pašiem nobalsot kādas mapes atstāt, kuras mest ārā.

2. Tās fun dienas, realī visas ir garlaicīgas, vajag katrai kko ''spice up'', lai cilvēkiem patiktu viņas spēlēt. Reali kuram interesē kkāda lokšaušanas diena? Kapēc vienkārši nevar uztaisīt parastu protection dienu? Prieškam kkādu headshot un kara dienu? To var visu apvienot vienā dienā un viss būs chill.

3. Vairāk konkursus jārīko, lai cilvēkiem būtu lielāka intriga, ieejiet serverī un uzvarēt konkursus, un iespēja laimēt naudu un ieguldīt savā bandā. Teiksim ik pēc 1-2h varētu izveidot tādu kā giveaway, kur random čubaram iedod balvu.

4. Dieva dēļ, lūdzu izdomājiet kādu komandu, ar kuru palīdzību admini var nobloķēt cilvēkus iet uz CT. Reāli, daži frago, daži vispār nerunā pa mic. Nu tur galīgs cirks var sanākt. Ja kāds uzliek liegumu uz šo CT, tad var izdomāt kādu noteikumu, kas adminam būs par nepamatotu komandas lietošanu. +1wp, brīdinājums vai tml....

5. Katram cietumniekam, kas paliek pēdējais, iedodat kādu balvu, kas lien gucci somā. Bet respektīvi tas giveaway varētu strādāt ja serverī ir vismaz 8-10 cilvēki? 0,1-1% iespēja uz lādēm un atslēgām utt. 

Pagaidām vairāk man nekas nenāk prāta ko varētu piebilst, šīs ir tik dažas idejas, ko vēlējos pateikt. 

p.s Daži varbūt teiks, ko tu tur muldi, tu nekad neesi spēlējis jb iekš šitā servera utt, bet veči un mīļās meitenes, es esmu tur spēlējis ar citu niku un zinu kā tur bija. Un es nebrīnījos kāpēc tur tagad ir tukšums.

 

Paldies par sapratni.

 

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 18:57
0
post

 

 

1.Lava day (vienkārši free day, bet ar sīku twistu - nekāda jēga nav no šīs dienas, varētu tikpat labi ņemt fd katru reizi.)
2.Zombiju diena
3.Nightcrawler diena
4.Spartian diena
5.Horror diena (galīgi salauzta, var paņemties randomā, ja neko neizvēlās, ļauj CT brīvi fragot)
6.Flash diena (miskaste, ārā. sūdīgs twists uz night-crawler dienu)
7.Kara diena 
8.Mūzikas diena
9.Medību diena ( ņemtu ārā - principā tā ir vienkārši kara diena ar AWP un scoutiem... nekāda twista nav)
10.Dzeršanas diena (salauzta miskaste; citādi līdzības ar lava day)
11.Snaiperu diena
13.Shark day:

 


14.Ninja day? (šo itkā var atstāt, bet kautkā viņa tur jālabo ir, viņu bojā cepures)
15.Knife diena
16.Lokšaušanas diena (nedaudz bugged, piemēram, LR laikā var nošaut pretējo spēlētāju, kā arī var šaut cauri plānām sienām, drīzāk ņemtu arā)
17.Headshot diena (nav nekāda ''fun'' uzsvara/rakstura, diena tīri fragošanai, var ņemt ārā)

------------

par mapēm:
 

no mapēm lai paliek:

 

jail_Mrufka_fix

jail_buyukisyann_2017
jb_prison2017_mr

jail_blue
jail_evening
Jail_mine_c
jail_x7_fixed

jb_prison_mr

jail_badprisoners
jail_birsey_mr

jb_dust2_KKZ
jail_ak_idea_mini

jail_leyawiin

jb_gaytrica

Jail_Labirent

jail_brazilian_v2
jail_wc_gaming_fix
jb_cp_assis
jail_galaxy
 
jail_akd_snowyday  
Jail_MineCraft_v3 

jail_gridunya
jail_healbrake_fix
jail_hurin 
jail_indiana
jail_infinity_csbr
jail_jungle
jail_mabroc_dark
jail_kick
jail_ordinary
jail_p4rkour
jail_rehab
jail_xmf_play4ever
jailbreak_shift

jail_panpa_v2
jail_longtime_v2
jail_latest
jail_kraliyetailesi

jail_darkover
jail_desert

jail_greytown
jail_hardcore_fixed_brgames
jb_desperados
jb_russia_v1

jail_jimmy_extra
jail_nightcrew
jail_wildoly_fix
jail_xgames
jail_shadowcity_v1

jb_justprison
jb_cartoons

lai pazūd:

 

jail_revolution_imperialzone! (pilnīgs sūds - rakstīju KK lai izņem ārā - tur ir tā debīlā mūzika iekš būra, kuru var slēgāt Ts, kaudze ar flashiem T spawnā, visādi nevajadzīgi mēsli pa visu karti, kuri tikai bojā spēles baudīšanu)

jail_geridonusum  (pārsvarā tās hp bugošanas dēļ, kā arī iespējas iziet ārpus mapes)
 

jail_bend_sizo (KĀPĒC ŠIS SŪDS VĒL IR IEKŠĀ? KK VIŅU IELIKA ATPAKAĻ KĀ JOKU)
jb_amigo
jail_piedras_gordas_lg
jb_nuke_csbr
jb_piramitevler_b1
jb_nwk
jb_ikizcocuk

jb_percraft
jail_mine-fun
jail_oyunhavuzu_v2
jailbreak_perineum
jb_sectorbg

sm_jailbreak

jail_lonely_snow
jail_uzulmez_v1
jb_global
jb_prison_break_v5_final

jail_crazymapper_v3
jail_gameworld_v1
jail_istiklal

jail_tskteam_hapisanesi


jail_escape

jaunas mapes nevajag; atstāj tās kuras ir, bet izņem ārā vēlams visas, kuras esmu norādījis, jo tās gandrīz netiek ņemtas un spēlētas.

ar bandām un pokeri viss ir čotka:

 

@pienvedēja ko tu tur raksti vispār? tava aktivitāte tajā serverī ir varbūt pāris mapes pusgadā, lūdzu, nerunā par to, ko tu nesaproti, visiem no tā būs labāk.

@moxley

1. nevajag tur balsot. tur ir redzams, kuras mapes ir reāli mēsli un kuras būtu vēlams atstāt;

2. daļa ir tīri fragošanai, tās automātiski varētu ņemt ārā, 10% ir tīri broken;

3. no konkursiem ir minimāla jēga, ja serverī nav pastāvīgs daudzums spēlētāju. vēl arvien atceros pēdējo cirka konkursu, kur uz pāris minūtēm bija ~15 cilvēki, vēlāk jau kādi 8. serveris ir visaktīvākais mēnesi pēc rr.

4. tādas komandas jau ir visiem pastāvīgājiem adminiem.

5. katru dienu nāk 1k-5k par aktivitāti vien. ja nāk kautkādi itemi par aktivitāti, tad lai tie ir maksimāli low chance, jo tas var sabojāt kick ekonomiku; esmu to redzējis ne vienu vien reizi.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. septembrī, 15:56
1
post

Moxley - 
1.Tur ir ieliktas mapes no 2018 gada. Bet es domāju ka mapes kurās vispār nav ko darīt tiks ņemtas ārā. Jo tās vairāk frageru mapes.
2.Iesaki tad savu spice up viņas jau ir tā pārāk p0k3. Lokušaušanas diena tiks ņemta ārā. Protection diena ir pie sadaļas /games! Headshot dienā Tu vari pretinieku nošaut tikai galvā, bet kara dienā Tev ir visas iespējas nošaut pretinieku skrienot barā ar m3 vai tmp! Ja apvienotu tas būtu totāls murgs nevis fun diena.
3.Konkursi tiek rīkoti un būs vairāk rīkoti pēc Reseta! Kādus giveaway ik pēc 1-2h traks vai? Serverī jau ir ievietota sistēma ka top 5 aktīvākajiem dod balvu no 1-5k + vēl ir matemātikas sistēma par kuru tu dabū balvu ja izrēķini.
4.Es domāju pēc reseta tiks ielikta atpakaļ komanda ka ja nav nospēlētas 2h iekš servera tad pie CT netiks. Kā arī ir komanda serverī adminiem amx_banct lai liegtu pārkāpējiem doties pie ct.
5.Nebūs tādas iespējas. Serveris jau dod pēc mapes maiņas dabūt itemus!

Empress-
1.Lava day es domāju paliks, jo viņu tāpat ņem reti, bet tāpat spēlē.
2.Horror diena tiks ņemta ārā
3.Flash diena nu te es sākumā biju domājis ka varētu ņemt ārā, bet lai labāks twists būtu varētu sataisīt lai spēlētājam kam ir FD viņam flash neiet sejā lai CT ar ir uzmanīgs.
4.Medību diena paliks viņu bieži spēlē un daudziem patīk.
5.Dzeršanas dienā tiks ņemta ārā.
6.Shark Day - kad chemijs tiks pie datora parunāšu lai sataisa ka nevar ņemt ja nav serverī 8 spēlētāji un hp lai pielabo.
7.Ninja day jap viņa man jau ir sarakstā lai varētu sataisīt ka automātiski taja dienā noņemās cepures. Bet anyway var tak uzrakstīt /hat
8.Lokšaušanas diena tiks ņemta ārā
9.Nepiekrītu ir diezgan fun patrenēties likt galvās.
10. Izskatīšu tās visas mapes šodien un atbildēšu kuras tiks izņemtas ārā. Bet varu jau minēt tur tās mapes ir no changelevela so viņas pat nav votemaps kad notiek. Tās kuras minēji.


Izdarītais:

1.Ieliktas 5 jaunas mapes (viena no viņām ir vairāk kā KZ konkursam domāts iekš JB)
jb_beauty
jail_lunbex_1
jail_killer_3
jail_farmville_brgames
jail_alonecity_v1
2.Pievienots atpakaļ pokers
3.Iedevu chemijam lai pievieno noteikumus fun dienām kurās nebija un pāris fun dienās pielaboju jo daudzi čīkstēja ka nekā tāda neredz utt.
4.Svētdien būs konkurss iekš servera.

Mūzikas dienai jūs varētu ieteikt savu mūziku līdz 25 diesmām (eng,latv,rus,lt)

 


knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. oktobrī, 15:20
0
post

Jaunas mapes kuras varētu aizvietot izņemtās un neinteresantās:
 

Varat izteikt viedokli par šīm mapēm un arī ieteikt kādu savu mapi!
1.jail_dust2_82 - https://gamebanana.com/maps/212361
2.jb_chinatown - https://gamebanana.com/maps/211709
3.jail_plus - https://gamebanana.com/maps/209430
4.jail_cyanide_new - https://gamebanana.com/maps/204802
5.jb_farm - https://gamebanana.com/maps/203986
6.jail_future - https://gamebanana.com/maps/189717
7.jb_minecraft_xd2ru - https://gamebanana.com/maps/209301
8.jail_ananas - https://gamebanana.com/maps/202088
9.jb_satomi - https://gamebanana.com/maps/195801
10......papildinājums sekos

Mapes kuras ņemšu ārā:

jail_revolution_imperialzone
jail_bend_sizo
jb_amigo
jail_piedras_gordas_lg
jb_nuke_csbr
jb_piramitevler_b1
jb_nwk
jb_ikizcocuk
jail_oyunhavuzu_v2
jailbreak_perineum
jb_sectorbg
sm_jailbreak
jail_uzulmez_v1
jb_global
jb_prison_break_v5_final
jail_crazymapper_v3
jail_istiklal
jail_tskteam_hapisanesi
jail_escape


Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 15. oktobrī, 18:24
0
post

So sāksim ar to ka varetu Bandas atgriez lidz 5 cilvekiem.Bet nu būs tāpat kā vienmer atrakie reķinātāji salīdīs viena  banda uttt...Bet nu jā.Protams es esmu par rr un vakardienas konkursa bija jaunās mapes 2 laikam.Nesūdzos abās mapēs ir ko darīt bet protams var ari atrast vēl kādu.

Par fun dienam protams vajag izņemt dzeršanas un horror diena.Galīgi nesaskatu jēgu no tām dienam.

Cerams ja rr būs veiksmīgs varētu ieviest nefragošanas mēnesi,gnj Knejvs atcerās kas tas ir.

Biežak iesaku veidot konk bet ar tādam normālam balvam lai nav tā ka viena banda visu savacas un jau bandu 1 diena uzlabo uz 50% vai vairak...

Protams bandu cenas-tās jau tu pats izdomasi lai nav tā ka ir lēti..Gnj zini kā likt un protams tev vajag nokomplektēt adminu komandu.kas ir adminējuši,zina notiekumus un komandas...

Droši ja vajag palīdzību raksti.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0