bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
2
topic
BAN / UNBAN - Player nickname: zaibatsu / Admin who banned me Ventspilnieks.
raiden
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 1d 4h 43m
Redzēts 2021. gada 19. februārī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:26


Kicked by Console:  You are banned, open you console to see details! ( ID 50156 )
Kicked : You are banned, open you console to see details! ( ID 50156 )
******************************************** 
[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : ww.kick.lv 
[CBAN] Banned nick : zaibatsu ( raiden ) 
[CBAN] Time remaining : Permanent ban 
[CBAN] Reason : Wallhack ( de_dust2 ) 
[CBAN] Ban IP : 91.123.78.106 ( 91.123.78.106 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_2 : 0 : 1248292008 ( STEAM_2 : 0 : 1248292008 ) 
[CBAN] Admin : Ventspilnieks 
*********************************

 

Sveicinati! Es par jūsu serveri jau zinu sen, pāris reizes esmu spelejis pie jums war3 serveri un csdm jo galvenāis serveris bija tukšs. Pārsvarā es spēlēju uz ārzemju serveriem, jo pie mūms aktivitāte ir ļoti maza. Es domāju kā jūs varat redzēt manu aktivitāte jūsu serverī par pēdējo laiku un man liekas tas ir aptuveni nedēļā..

Īsi runājot jūsu admins Ventspilnieks ielika man ban pamatojoties uz to kā man bija wall hack.

BAN Datums: 06.10.2020

Laiks: Man liekas tās bijā aptuveni no 19:00 - 21:00 , bet es varētu kļūdities. Bet viennozīmīgi tās bijā vakarā laikā.

Es atsūtišu jums 11 demos no tajā vakarā un atzīmēšu viņus ar cipariem no 1 līdz 11 lai būtu vieglāk un man liekas viņš sāka mani vērot uz demo 10 un 11,  es pamanīju viņu spectators tāja brīdi un man bijā pirmā vietā. Kaut kas līdzīgs 56 - 24 man liekās. Nu tās tā, detaļas. Ja jums būs nepieciešāma jebkura plāšaka informācija, tād dodiet man lūdzu ziņu, paldies.

P.S

Jā kas STEAM man arī ir.

Paldies pār uzmanību!

Ar cieņu

zaibatsu - raiden

P.S P.S

Link uz demo's:

!!!!!!!!!! https://dropmefiles.com/1JfKh !!!!!!!!!

BAN DEMO:

https://dropmefiles.com/1os8E

Screenshots:

https://dropmefiles.com/IU9RT

 
Pēdējo reizi rediģēja raiden, 2020. gada 07. oktobrī, 13:52.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5375 atbildes forumā
Online: 261d 5h 23m
Redzēts Vakar, 19:36
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 13:06
0
post

Tu laikam smejies par mani?
Gaidam no admina Venstpilnieka momenuts:

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2020. gada 07. oktobrī, 13:30.


raiden
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 1d 4h 43m
Redzēts 2021. gada 19. februārī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 13:24
2
post

Kāda ziņa es smejos par tevīm? Seit un tuvu nav nekāda humora.  Vissi screenshots ir šeit https://dropmefiles.com/IU9RT" target="_blank">https://dropmefiles.com/IU9RT  , es meģināju augšpielādet vissus 11-it screenshots tieši šaja mājas lapa divas reizes, bet server vnk neatļauja, pirmo reize bijā kļūda ar savienošanu otra reize vienkarši nekas neizmainas.

Pēdējo reizi rediģēja raiden, 2020. gada 07. oktobrī, 13:35.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5375 atbildes forumā
Online: 261d 5h 23m
Redzēts Vakar, 19:36
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 13:38
2
post

Tādā ziņā ka Tu ievieto 11 demo failus un BanTeam tas ir ļoti čakarīgi izskatīt tāpēc es neskatīšos šo apelāciju!
Ja admins Ventspilnieks iedos momenuts tad apelāciju izskatīs schoKKur-,bet ja nedos tad gaidi otru banteam peh!
Mana atbilde būtu īsa un konkrēta!


raiden
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 1d 4h 43m
Redzēts 2021. gada 19. februārī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 13:41
0
post

Es tevi saprotu, tulīt apskatīšos kur tieši viņš man ieliekā ban. Es komentāros pieminējo kur tieši ir jāskatas > lai būtu vieglāk un man liekas viņš sāka mani vērot uz demo 10 un 11 < un protams es negaidīju lai cilvēks sēž un skatas vissas manas demos, protams kā nē, tas ir vienkārši kā papilds pierādījums, lai vēlāk nebūtu jautājumu. Ok, tulīt apskatīšos.  Paldies par atbilde.

Pēdējo reizi rediģēja raiden, 2020. gada 07. oktobrī, 13:43.
raiden
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 1d 4h 43m
Redzēts 2021. gada 19. februārī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 13:51
0
post

Tā lūdzu https://dropmefiles.com/1os8E tieši sāja demo viņš man ielika ban. Posta arī tulīt ielikšu.

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 07. oktobrī, 17:09.
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 18h 34m
Redzēts Vakar, 23:18
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 16:57
0
post

 

 

Brīdināta. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 07. oktobrī, 17:09.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 19:47
0
post

Apskatījos momentus, par kuriem banoju.

Nevaru baigi spriezt pēc demo, jo nav admin ESP, kad defoji dažus spotus, izskatījās, ka zini, kur atrodas spēlētāji un daudzus arī tā nošāvi.

Pārsvarā momentus, kurus redzēju pārējos demo, neko neredzēju, varbūt arī tās reizes, kur defo, bet diemžēl par tām nevaru spriezt.

Ja banteams skatās, ar wh, pievēršat uzmanību pēdējiem 3 demo, kur viņš ir T side.

Neiebraucu tik, kāpēc tev jādala demo entajās daļās?, dažās pat iztrūkst raundi, cik skatījos....

raiden
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 1d 4h 43m
Redzēts 2021. gada 19. februārī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. oktobrī, 06:32
0
post

@Venta

[quote]Nevaru baigi spriezt pēc demo, jo nav admin ESP, kad defoji dažus spotus, izskatījās, ka zini, kur atrodas spēlētāji un daudzus arī tā nošāvi.[/quote]

Es ļoti labi saprotu, ka visi tic tam, kam viņi grib ticēt.

1.) Pirmais un pāc galvenais tas ir protams skaņa, ja tu māki labi izmantot skāņu un jā tavēji austiņi diezgan asi, kad skaņa nav blava, tad šajā gadījumā var dzirdēt vissu divreiz labāk.

Pieņemsim man ir divi dažādi austiņi pirmie ir parastie un otrie ir lielie, un tieši otriem ir blava skaņa ja tu saproti par ko es gribu pateikt.

2.) Otrkārt kād tu spēle vissu laiku ar tiem pašiem cilvēkiem, tād var redzēt kād katrām ir savas paradumi un pārsvara viņi dāra gandrīz vissu to pašu

un tūra vissu laiku tādas pāšas pozicījas un plus ir pamatpozīcijas kurus var slaucīt  un dabūt fragu, man tur viens tāds moments cik es atcēros, kād es spelēju par CT un nogalināju "player" caur sienu B punkta.

P.S

Pat es gandrīz vissu laiku gāju uz B punktu, to var redzēt uz demos.

3.) Trešais man pašam bija tādas situācijas kad cilvēks ļoti labi izmantoja skāņu bet izskatijas tā kā viņam ir WH, es saprotu par ko iet runā. Neaizmirsti arī par pieredze, sestais prāts un tā talāk, kats cilvēks ir individuals ar savām specifiskajām iezīmēm.

4.)  Vai jus tiešam domājat kā cilvēkam kam būtu WH sēdētu šeit un mēģinātu pierādīt savu taisnību? Terētu savu personīgu laiku? Rakstītu postus? Es pāt reģistrējos šeit tikai šita iemesla dēļ, jo man besi āra netaisnība un kād cilvēki nemak taisit savu darbu pareizi. No paša sākuma es vispar domāju tā? Aj... , kāda starpība, vai man tas ir vajādzīgas viss par? Iešu talāk spelēt uz ārzemju serverim kā iepriekš un viss, priekš kām man tas viss ir vajadzīgs? Jo draugi aiztāves draugus no matter what, un man bus ļoti grūti kaut ko pieradīt šeit... bet tas ir jau princips!

Jo cik vēl daudz cilvēki saņems banu no tadiem adminiem kuri nav vainīgi? Vai jums ir vajadzīgs pūlis vai tukš serveris ar baniem? 

Es ļoti labi saprotu ka daudzie cilvēki vienkārši pasmiesies un ies talāk, bet nu es ceru uz domājošiem pirmkārt.

5.) Venta tu uzprasīji kāpēc demos iet atsevišķi? Es tev atbildēšu jo man ir youtube channel ar dažadiem video kurie ir saistītie ar spēlem un pārsvara tas ir priekš tām kanālam un vienkārši kā arhivs, es sen neesmu augšpielādijies tur videos, bet tas ir ka cits materiāls priekš manim, tā kā hobijs.

6.) Pat ja es neko nepierādīšu, tas nekas, tas neko nemainīs manā dzīvē īpaši. Es tikai ceru, ka nākotnē jūs būsiet uzmanīgāk par administrācijas izvēli un ne tikai tāpēc, ka viņš ir "draugs" vai vēl kaut kās.

7.) Latviešu valodā nav mana dzimtā tā ka iepriekš atvainojos par kļūdam.

 

Paldies par uzmanību

Ar cieņu

raiden - zaibatsu

 
 
 
Pēdējo reizi rediģēja raiden, 2020. gada 08. oktobrī, 07:42.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5375 atbildes forumā
Online: 261d 5h 23m
Redzēts Vakar, 19:36
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. oktobrī, 15:13
0
post

Šoreiz unbanots, bet ja vēlreiz tiksi banots un būs tādi demo tad bans paliks.

Admins low

Slēgts 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0