bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
2
topic
Ieteikums forumam.
Kraapaals
Jauniņais
ツGandžijsツ
Gandžijs
117 atbildes forumā
Online: 2d 11h 55m
Redzēts 2022. gada 09. janvārī, 22:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 07:20

Tātad , citiem , kas šeit ilgāk ir , ir samērā viegli orentēties webā , taču jaunajiem šeit atrast ko ir gandrīz neiespējami . Daži man jautāja to pašu paraugu , ko katra manta prieks war3 dara , atrast viņu ir unreal . Principā vēlos ieteikt sakārtot forumu , kas saistīts ar cs , to tikai cs 1.6 sadaļā , kas ar forumu , to atsevišķi , šeit vienkārši bardaks ir .

čemij , kad tev laiks , un kad vispār taisos ko darīt , izveido vienkāršu tag opciju uz @.

 

Ethe
Lietotājs
532 atbildes forumā
Online: 26d 3h 57m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 00:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 07:44
0
post

Ja nemaldos, war3 serverī kopà tās eksistences laikiem ir item info pie war3 shop menu. 

kas šeit ilgāk ir , ir samērā viegli orentēties webā

Emm, paliksi ilgāk, tev būs samērā viegli orientēties webā. 

You don't need to tell me that my coffee is good!

 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3444 atbildes forumā
Online: 131d 6h 47m
Redzēts pirms 37 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 07:49
0
post

Es forumā orientējos pēc jaunājeim topikiem/postiem, kas pieejami labajā malā. Un tad, ja vajag atrast kaut ko senu, dodos uz meklētāju.

Par noteikumiem un serveru informatīvām lietām var uzzināt, spiežot augšā uz lapas ikonas, kas ir blakus 'izlogoties' ikonai.

Tomēr es piekrītu, ka, spiežot uz pašu forumu, bilde izskatās skumja. Sadaļās var ieguldīt nedaudz laika, tās pārkārtojot, jo daudzās svilpo vējš.

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 456d 7h 4m
Redzēts tikko
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 08:39
0
post

well, runājot tieši par war3 , jo par to tu uzsvēri, saki, ka nav iespējams atrast, let's see.

Uzspiežam forums   pēc tam CS 1.6 sadaļa (jo nu war3 ir cs 1.6  serveris)   war3 ir serveris un par itemiem n shit vajag palīdzību, hmm, redzu servera pamācības, sakrīt? Sakrīt.  , kad tiek atvērtas serveru pamācības, patinot uz leju, ir redzams  , nebija tak nemaz tik grūti!

Bet jā, anyways, visu svarīgāko par serveriem var atrast pie noteikumiem, kas atrodas starp log out  un uzstādījumu ikoniņu.  Kā jau Capture augšā bija minējis.

Nu šis https://www.kick.lv/forums/ ir plašāks izkārtojums visam pārējam, bet  šis  kinda vissvarīgākais. 

Secinājumi: Galu galā nav nemaz tik grūti kaut ko atrast, vajag padomāt VAI arī paprasīt kādam palīdzību.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

w3Ed!ch7
Lietotājs
276 atbildes forumā
Online: 81d 9h 12m
Redzēts 2022. gada 17. oktobrī, 16:04
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 23:21
0
post

Hi

here just my 2cents, because i was looking for the WAR3 server rules and shopmenu3 info some days ago, when i startet playing.

As a foreigner and without the search function, which you dont have when you are not registered?, i couldnt find them, only after registration with the search function it was easy to find, like Capture described.

But my browser-translator didnt worked that time, translation via the google translate site didnt worked, because of a captcha problem, changed now to edge with integrated translation, maybe i would have found easy with working translation like in Latvians description.

But somehow the shopmenu3 info could be more detailed, some items are self explaining, but the values how much XP/Money/Spawn protection time you get would be really nice to know, like Kraapals tried in his closed shopmenu thread...


i dont know if it is neccesary, but i always better put a translation from google translate / es nezinu, vai tas ir nepieciešams, bet es vienmēr labāk ievietoju tulkojumu no google translate

 

šeit tikai mani 2 centi, jo es pirms dažām dienām, kad sāku spēlēt, meklēju WAR3 servera kārtulas un shopmenu3 informāciju.

Kā ārzemnieks un bez meklēšanas funkcijas, kuras jums nav, kad neesat reģistrējies? Es nevarēju viņus atrast, tikai pēc reģistrēšanās meklēšanas funkcijā to bija viegli atrast, piemēram, aprakstīto Capture.

Bet mans pārlūka tulks tobrīd nestrādāja, tulkošana caur google tulkošanas vietni nedarbojās captcha problēmas dēļ, kas tagad ir nomainīta uz malu ar integrētu tulkošanu, varbūt man būtu bijis viegli strādāt ar tulkojumu, piemēram, Latvians aprakstā.

Bet kaut kā veikala 3 informācija varētu būt detalizētāka, dažas lietas izskaidro pats, bet vērtības, cik daudz XP / Money / Spawn aizsardzības laika jūs saņemat, būtu patiešām patīkami zināt, piemēram, Kraapals izmēģināja savā slēgtajā veikalu izvēlnē ...

 

Pēdējo reizi rediģēja w3Ed!ch7, 2020. gada 31. oktobrī, 23:57.
bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 11:16
0
post

Nu hvz, es vienmēr visu esmu varējis atrast

w3Ed!ch7
Lietotājs
276 atbildes forumā
Online: 81d 9h 12m
Redzēts 2022. gada 17. oktobrī, 16:04
Pievienots, 2021. gada 12. janvārī, 00:34
0
post

meanwhile i found out, it can be so easy to find (if you are not blind like me ^^), all relevant informations/links can be found when you click on the server status on the right side at the start page

 

cruelcin
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7852 atbildes forumā
Online: 588d 2h 36m
Redzēts pirms 28 minūtēm
Pievienots, 2023. gada 28. martā, 07:47
0
post

Soli pa solim notiek pavasara kārtošanas darbi, kāda neiedomājama sakritība. 


Slēgts. 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0