bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
6
topic
otrais mekinajums uz kick.lv vadītāju
Kristersss
Jauniņais
68 atbildes forumā
Online: 3d 21h 52m
Redzēts 2021. gada 01. aprīlī, 15:44
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. novembrī, 18:41

PIETEIKUMS UZ OVNER otra dala

kaut kads pedins mani diemzel nobanoja no ownera tadel netiku par vinu :( kaut kada klume, bet es ceru, ka tas tiks noversts ar so topiku. tatad labdien mani sauc kristers un esmu galvenais metinatajs sava pagasta(nu neesu vispar jau).

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas: diemzel nebus, esmu registrejies jau gadu nevis 2 nedelas
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ parzinu labak par saviem sesiem pirkstiem[
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [lokisgi]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ a kurs jautaja muti aisver]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ a cik ajail nevar but?]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ sori man 101 stunda nevis 100 tapec neka]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari rakstīt tālāk!

Dankreta

Tavs vārds: Dzasmins Bibbers v2

Iepriekšējie nickname: nau v2

Tavs vecums: tik cik piemajas ozolam v2

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  es stradaju par speletaju v2

Pieredze kā Gamemaster: man 50 pieredzes bija viena cita spele bet es vinu iscesu v2

Pieredze Roleplay jomā: 50xp

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  esu

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): es esu

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  tatad esmu si servera owners kuru kaut kads pe*ins nonema, bet si klume, ka jau mineju ieprieks, ceru, ka tiks noversta.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: kads gamemstared ir pieteikjums uz owner un jakas man vinu nonema un ceru ka uzliks atpakal, ka jau mineju ieprieks, ceru, ka tiks noversta.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons komfjūters kompfjūters kompfjūters teļepons 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: labdien man bija owner bet man nonema, ka jau mineju ieprieks, ceru, ka tiks noversta sī proplēmina.

 

 

 

JAKAS SIS IR MANAS SAPNU MEITENES APRAKSTS PAR SEVI, JA TADU ZINAT TAD PASAKAT MAN ATRI JA NE ES KAD DABUSU OWNER NOBANOSU

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2020. gada 01. novembrī, 19:05
1
post

Sveiks!

Šajā tēmā Chemijs jau tevi pieņēma.

To jau rakstīju šajā ierakstā.

https://mta.kick.lv/ varbūt ir tava īstā vieta.

 

 

Slēgts

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0