bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
6
0
topic
DD2 sūdzība par sms adminu
bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. decembrī, 18:26

yo 

nepatīk man sūdzēties, bet nu šis ir totāls nepraša, neko sliktāku neteikšu, jo liekas normāls pacans, bet nu no adminēšanas gan neko nerubī :/

------------------

spēlē biju ar nickname ''Piparu Rugtais'' 

-------------------------------------------------------------

 

1. Izdarītais pārkāpums - Nesakarīga kikošana
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) cstrike pēdējā demka ir ~20sek gara, tāpēc ielikšu no HLTV (tas kur man esot ''aimbots'' ir aptuveni 17:55 - 18:00, precīzi nepateikšu, karoč neilgi pirms plkst sešiem, vados pēc čata laika. -  https://www.kick.lv/cs/demo/dd2…1607444701.zip
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - nepateikšu precīzu aprakstu, spēlēju ja nemaldos visu karti
4. Pārkāpēja IP adrese un STEAM ID (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) - 
5. Pārkāpēja niks - Asikis G
6. Komentārs par notikušo - paņēmu raunda sākumā kruto vinčesteru xm1014 vai kā saucas, un normāli izdevās uztaisīt kkādu -5, pēc kā sekoja kicks, apjautājos par ko?! - saņēmu atbildi ka viņam esot screenshots kur uzrādot ka man ir aimbots, precīzāk nokopēju no statiem ''da man ir screen idiot kad tev rada aim''  :HAHLOL: , teicu nu tad jau lai bano - saņēmu atkal kicku, totāli lame.
7. Mape, kurā tas notika - DD2
8. Serveris - DD2Land

------------------

Negaidu ka srazu ņems acc nost, vēlos tikai lai painformējat šo ''Asikis G'' ka nevajag vienmēr vadīties pēc tā tipa krutā ''aimbota koeficienta'' ko tur uzrāda.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11266 atbildes forumā
Online: 268d 6h 9m
Redzēts pirms 38 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. decembrī, 20:20
0
post

Paldies par sūdzību!

Asikim brīdinājums par patvaļīgu spēlēšanos ar SMS Acc, kā arī izskaidrots par aima koefu, ka tas nav tas, ko viņš domā.
Asiki - esi piesardzīgs, nedari muļķības!

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0