bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
1
2
topic
CSDM serveris.
tehshine
Jauniņais
Reņa
19 atbildes forumā
Online: 2d 10h 35m
Redzēts 2023. gada 30. novembrī, 23:47
Pievienots, 2020. gada 09. decembrī, 15:25

Sveiki! Rakstu sakarā ar csdm.kick.lv servera ieteikumu.

CSDM ir plaši pazīstams kā Counter-Strike Deathmatch. Šajos serveros parasti spēlē cilvēki, kuri vēlas iesildīties, pirms iet spēlēt cw/mix/gather/fastcup, vai kādas citas svarīgas spēles. Tāpat ir arī ar mani, es noteikti neiešu spēlēt fastcup pirms neesmu iesildījies, jo rokas muskuļus vajag iedarbināt un tie atcerēsies tavu katru dienas movementu. Ir ļoti kruti, ka letiņiem ir savs pašu csdm serveris, taču tas neatbilst visizplatītāko csdm serveru standartam. Es kā latvietis labprāt spēlētu kick csdm serverī, jo pings ir daudz mazāk, kā spēlējot krievu izvēlētajā csdm serverī, serverim ir jābūt parastam, kur tu skraidi,šauj,mirsti un "respawnojies", nevajag būt liekām komandām/pluginiem, kas traucē spēlēšanai. Tāpec šeit būs daži ieteikumi no manis.

1. Ielikt pluginu, kad tu vari šaut abu komandu pārstāvjus, ar to es domāju, ka nevajadzētu vislaik "respawnoties" savā bāzē un skriet meklēt pretinieku pa visu mapi, vai skriet uz viņu bāzi, bet uzreiz šaudīties ar visiem ko redzi.

2. Ielikt pluginu, lai varētu "respawnoties" nejaušā vietā, tā var būt jebkura daļa mapes, lai nebūtu lieki jāskraida, bet uzreiz varētu šaut pa kustīgu objektu, jebkurā vietā.

3. Nomainīt mapes uz klasiskajām dust2/inferno/tuscan/mirage, nevis kaut kādiem css paveidiem, jo kā zināms, tās ir visparastākās mapes, ko spēlē visur, it īpaši fastcupos,mixos un visur citur, ar tām nākas saskarties katru dienu, nevis ar "random" mapēm, kas ieliktas csdm serverī.

4. Noņemt granātas CSDM serverī, šajos serveros nekur nav granātu! Tas ir pilnīgi lieki, te cilvēki nāk pašaut, nevis pamētāties. Ja nenoņemsiet granātas, tad vismaz lūdzu noņemiet tās krāsainās līnijas, kad kāds izmet granātu, piem. tu izmet HE granātu, un aizlido sarkana līnija līdz ar to.

5. Noņemt VIP iespēju csdm serverim, galīgi lieki, bet nu skatieties paši, saprotu, ka vajag ienākumus.

6. Noņemt status csdm serverī, t.i, neskaitīt punktus/līmeņus 1. lvl, 2. lvl u.t.t atkarīgi no "killiem" galīgi lieki, tas ir domāts priekš public server, nevis csdm.

7. Īsti nezinu, kā ir tagad, bet kad spēlēju diezgan nesen vēl bija bomb plant/defuse csdm serverī, kas ir vislielākā liekā "fīča", ko esmu šeit uzrakstījis. :D Tas ir domāts priekš dd2/pub, csdm tu ieej iesildīties, paskraidīt un pašaudīties, nevis, lai koncentrētos vēl uz bombām.

8.  Noņemt lieko skaņu un efektu, kad tu uzspawnojies.

9. Pielikt "fīču", kad tu kādu nošauj un tam ierocim ar ko nošāva, magazīne atkal ir pilna, nevis, kad pēc katra killa jāpārlādē, tā ir gandrīz visos csdm serveros.

 

Paldies, ka izlasīji! Šie ir tikai mani ieteikumi pēc pieredzes. Domāju, ka citi spēlētāji, kas spēlē csdm, vai iesildās tajos, piekritīs man uz 100%.

 

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. decembrī, 15:31
1
post

KICK serveris (CSDM) nepavisam nav klasisks, un pēc manām domām ir nepiemērots priekš ''iesildīšanās'' kā tu mini, bet drīzāk 4fun..

----------------

nedzen zosis, un pirms saviem fastcupiem ej šaut STEAMED ONLY CSDM serveros, ir arī FFA (var šaut visus), un viss būs kūl, pīs.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. decembrī, 15:49
0
post

Moš vienkārši izdzēst csdm serveri?

Pilnīgi esmu pret visu ko esi sarakstījis. 

Topic gavno Avtor nu ti ponel


Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 6h 31m
Redzēts 25. aprīlī, 23:21
Pievienots, 2020. gada 09. decembrī, 15:55
0
post

Visiem tāpat poher būs, bet nu vismaz +3XP.

 

1. Mazajās mapēs šis neder un mazās mapes ir ļoti iecienītas šeit - aim_map / awp_india utt

2. Atbilde ir 1. punktā

3. Šim es piekrītu, tās css un visādas citādas random mapes nav vajadzīgas.

4. Piekrītu, var arī iztikt bez šī.

5. Piekrītu, var arī iztikt bez šī.

6. Par to dod awardus, to vajag.

7. Piekrītu, var arī iztikt bez šī.

8. Piekrītu, var arī iztikt bez šī.

9. Piekrītu, šo vajadzētu ieviest.

 

Nav tā, ka viss ir sūds, bet kādu no punktiem varētu ieviest.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11954 atbildes forumā
Online: 210d 2h 30m
Redzēts pirms 45 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 09. decembrī, 16:03
0
post

Pēc autora lūguma, tēma aizvērta:

 

Slēgts

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0