bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
9
0
topic
Čau no Ralfa!
6paaudze
Jauniņais
248 atbildes forumā
Online: 14d 14h 56m
Redzēts 2022. gada 03. septembrī, 20:52
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:49

Sveiki!

 

Par sevi :

Mani sauc Ralfs Nesaule. Pašlaik esmu sasneidzis septiņpadsmit gadu vecumu, esmu no Cēsim. Skolas laikā atrodos Valmierā un līdz ar to arī sanāk par Valmieru ''tusēt'' un arī dzīvot. Pašlaik mācos ''Valmieras tehnikumā'', esmu otrā kursa skolēns - mācos par ''Ēdināšnas pakalpojuma speciālistu''. Vienkāršā valodā pavārs. Izvēlētā profesija, pašam ļoti patīk un arī grasos saistīts talāko nākotni, varbūt, kaut kad, tieši tev gatavošu ēst kādā elitārā restorānā, kas to lai zin ?

Attiecīgi manai profesijai - mani hobbiji līdz ar to ir  gatavošana, ko es mājas ļoti bieži daru, lai gan pēc dabas esmu ļoti slinks, cenšos ekspermentēt ar visāda veida ēdieniem, receptēm, garšvielām u.t.t. Protams, man arī ir citi hobbiji, savulaik, pirms ''covidnieka'' un pirms ārkārtas stāvokļa Latvijā ļoti bieži, gāju un cītīgi apmeklēju trenažieru zāli , kas man ļoti, ļoti patika, lika nedomāt par neko, tikai par ''dzelžiem'' un sāpem kas būs nākošajā un aiznākošajā dienā pēc effektīva treniņa, kopumā ar ar svaru cilāšanu nenodrabojs ilgi, kopš 2020.gada Janvāra. (Tā bija kā Jaunāgada apņemšanās :D ). Vēl, protams, pludmales volejbols - kas līdz ar to ir tikai siltajā sezonā, bet tas man arī ļoti cieši saistija un patika! Ar pludmales volejbolu kopumā jau nodarbojos, ja nemaldos, 5. gadi. 

Es sevi spētu rakstorot - ašs, ātri domājošs un tiešs cilvēks. Nav ''forši'', ja, kaut kas,, nenotiek pēc mana prāta, bet nu tāds nu es esmu! :)

Sasveicināšanos es izlēmu rakstīt, dēļ tā, ka jau labu laiku esmu ''kick.lv'' spelētājs un arī komunā biedrs, un tā nu arī top ši sasveicināšanās (vēl akasi ieteica ).

Bet, protams, tie kas šo izlasīs un varbūt uzspiedīs ''īkši uz augšu'', novēlu viņiem laimi, prieku un mīlestību, jo tomēr tā katram pienākas. (Protams novēlu arī tiem, kas neuzspiedīs ''īkšķi uz augšu''!) P.S īsi rakstot tas arī viss par mani, talāk sekos maza informācija par spelēm :

Par spēlēm :

Mans niks - ''Nesaule.'' mani diezgan bieži var sastapt ''dd2'' serverī. Citi niki īsti arī nav tā bijuši nu tādi, ko reāli izmantoju un spēlēju ikdienā!

Kā jau minēju, mani visbiežāk var sastapt ''dd2'' serverī, tā nedaudz retāk ''csdm'' serverī. Un tā reāli vairs nespēlēju citos. ''DD2'' serverī parasti turos no 5 līdz 20 vietas. Varbūt kādam interesē, mani pašreizējie stati.

Spēles..Esmu Counter-Strike 1.6 spēlētājs kopš 2015/2014. gada, protams ar ļoti lielām pauzēm, vēl, dažkārt ''Dirt 2'', ''Counter-Strike: Global Offensive'', ''GTA V'' un veco labo ''Grand Theft Auto: San Andreas'', kas tik tiešām bija mana pirmā spēlē, ko es jebkad biju spēlējis, izņemot ''draugi.lv'' un ''inbox.lv'' spēlēm.

P.S Varbūt kādam interesē - esmu steam spēļu spēlētājs.

Kopumā tas arī viss! Liels paldies, ja izlasiji visu! Jauku vakaru/rītu/dienu!

Respect komūnam! :)

 


 

chubs
Jauniņais
190 atbildes forumā
Online: 7d 12h 8m
Redzēts 1. janvārī, 21:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 19:21
1
post

Sveiks , avatāru gan nomaini :D

masieris
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 3d 6h 23m
Redzēts 2023. gada 10. augustā, 12:46
Pievienots, 2021. gada 07. janvārī, 16:18
0
post

Sveika Saule!

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 29. aprīlī, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. janvārī, 16:27
0
post

cau

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2021. gada 07. janvārī, 18:45
0
post

Manīts dd2 un patīkami bija izlasīt - labs sveiciens.

Sveiks un tiekās kaut kad dastā.

space cadet
Jauniņais
65 atbildes forumā
Online: 6d 10h 45m
Redzēts 2023. gada 02. jūnijā, 15:08
Pievienots, 2021. gada 09. janvārī, 18:49
0
post

Sveiks Ralf. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0