bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
18
0
topic
DD2 hitboxu mistērija
Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 13h 27m
Redzēts pirms 10 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. februārī, 18:54

Meklēju racionālu izskaidrojumu kāpēc, pirmkārt nebija double kill, otrkārt - kāpēc vispar nebija kill?

Vai tie ir tie slavenie kick hitboxi? Vai tas ir voodoo, kas vērsts pret mani? Lūdzu palīdziet, jo šis nav ok!

Kikii.
Jauniņais
Meitene zeltene
755 atbildes forumā
Online: 92d 16h 56m
Redzēts 2023. gada 28. oktobrī, 22:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. februārī, 18:49
0
post

kas tā par lietu ,kas par nekārtību ? kas ir ?? kam vajag pa mut? 


 

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts Vakar, 19:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. februārī, 18:50
0
post

Nene, kick dd2 hitboxi ir ļoti slikti, es pat nezinu kā tas ir noticies. 

KenT1k
Jauniņais
KenT1k
142 atbildes forumā
Online: 5d 17h 45m
Redzēts 2023. gada 18. oktobrī, 17:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. februārī, 18:53
3
post

Demonstracija redzams kad aisavis garam XD :D :D

peh
Lietotājs
pehs*
293 atbildes forumā
Online: 27d 19h 36m
Redzēts 2022. gada 31. jūlijā, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. februārī, 20:15
0
post

tur viss ir labi, tikai tukšas lodes.

Kizit
Lietotājs
Dziņa
212 atbildes forumā
Online: 24d 11h 57m
Redzēts 26. martā, 13:10
Pievienots, 2021. gada 17. aprīlī, 18:54
0
post

hitbox patiešām ir slikt tapēc ar slēpj komandu /me un tur vienmēr rada 0 DMG. Nopirku vip  domāju ka vip rādīs /me komandu bet ar rada 0 dmg. ka mazāk taua iekšā tad kaut kā lodes lido precīzāk piemēram 4x4 5x5 bet ja vairāk tad liekas kā mistērija, ka tu šuj un viņs vnk nemirst. Sys_ticrate varbūt baigi liela bet tad berot būtu vieglāk trāpīt jo tad biežāk skata kur lodes lido...  vai ar serverim pārslodze un viņs paris paketes nelase ko klients sūta saucamais server puses limits.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 14:05
1
post

Kizitx ja tas būtu tik vienkārši sen jau viss būtu salabots.

Nevienas noslodzes nepārsniedz šobrīd pat pusi kopējā neviena brīdī.

Visus rates serveri ir uzlikts ka laij maksimāli lielus cik vien ir iespejams, protams, ir arī mēģināts ar vidējiem un savadakiem. 

Kizit
Lietotājs
Dziņa
212 atbildes forumā
Online: 24d 11h 57m
Redzēts 26. martā, 13:10
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 14:19
0
post

Labi ieslējas man dator vaina bet citos serveros net_grapsh 2 rada taisnu liniju ar retiem vilniem pie jums visu laiku viļni
Internet speed Upload / all servers on host / max server users for all servers on host 

sv_maxupdaterate 102 good server
sv_maxupdaterate lower 80 bad server

 

EDIT: P.S Recommendation:
cl_updaterate should equal the server’s fps, and shouldn’t exceed the server’s sv_maxupdaterate value.

EDIT 2:
Varbūt kāds plugins to dara nozog paketes ko sūta klients serverim vai ar bloķē...
Pemēram tie amx_say Hud  un reklāmas diežgan bieži ir, samazini uz pusi  lai nav tik liela noslodze.
Varbūt daudzi splētāji izmanto lag cfg ka cl_cmdrate ir tik 10 vai 20 varbūt tur ar vaiga uzlikt limitu kādu ka jābut  60 vissmaz...

pimēram csdm iet normāli hs un viss pārējais copy csdm serveri un noņem liekos pluginus, /me neliec  tad tev jau ta bugots ir vai ar tev divi plugini kas dara to /me

 

Pēdējo reizi rediģēja Kizit, 2021. gada 20. aprīlī, 16:19.

Greenluv^
Lietotājs
ZAĻI BALTS
38 atbildes forumā
Online: 16d 11h 33m
Redzēts 2023. gada 10. aprīlī, 23:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 14:21
0
post

Wunderschlange tur pat dzirksteles no galvas aizlidoja :D bet pēc tēmekļa un slowmo izskatījās, ka šauj garām.. tpc arī nebij double :D bet nu man piem ir bijis, ka šauj virsū cilvēkam, un lode vnk izlido cauri un vnk trāpa sienā, cik sapratu, tad kad cilvēks skrien, tad jāšauj nevis pa modeli, bet aiz modeļa, tad lode trāpa :D
Kizit 0 dmg rāda kad esi miris, kad esi dzīvs /me strādā ļoti labi, visos serveros /me neko nerāda, kad esi miris, izņēmums ir tikai tad, kad tu izmet granātu, tevi novāc un granāta uzsprāgst, tad uzrādīs dmg pēc nāves.

Bet nu par tiem hitbox jā, tas reizēm besī, ka jāšauj hz kur, lai trāpītu, un ieejot normalos serveros pēc tam esi bots, jo pieradi pie kick :D
 

Kizit
Lietotājs
Dziņa
212 atbildes forumā
Online: 24d 11h 57m
Redzēts 26. martā, 13:10
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 14:25
0
post

Hitbox

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 43m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 14:39
0
post

Labi, kamēr man ir brīvs brīdis, es izteikšos no savas puses pietiekami paplašināti, lai ieviestu nelielu skaidrību, kā ir spēlēt šādā serverī, un vispārīgi, vai kaut kas tāds ir redzēts citur, utt.
CS esmu spēlējis jau vairāk kā 15+ gadus, kas ir pietiekami liels laika posms, lai spriestu adekvāti par serveru kvalitāti šeit - iekš kick komūnas, kā arī vispārīgi.
Spēlējot JEBKURĀ citā serverī, kurā esmu bijis, vai spēlējis (Latvijā, ārzemēs, turnīros, LAN, utt.) situācija nav bijusi tik šausmīga kā šeit. Nolaidība, kļūda kāda ielaista, kaut kas neizstrādāts līdz galam - tas lai paliek uz Čemija apziņas, bet vienu varu pateikt - ikdienas spēlētājiem, gan tiem, kas uzturās DD2 / WAR3, u.c. serveros, gan arī tiem, kuri spēlē #gather iekš kick cw serveriem - nu sorry, tas ir murgs!
Kaut kur bija minēts, ka kick hitboxi ir ok, un tajā pašā fastcup hitboxi ir sliktāki. NĒ! Nekad dzīvē nevaru tam piekrist. Pat spēlējot uz Ungāru / Vācu / Serbu serveriem, ar 50+ pingu, spēlēs pieredze ir 10x baudāmāka nekā kick serveros, jo vienkārši - prieku spēlēt šeit paņem fakts, ka tu šaujot pretiniekam, netrāpi vajadzīgajā vietā, vai vispār netrāpi, un sāc apšaubīt savas spējas.

Tātad, šim ir divas iespējas - atstāt visu kā ir, teikt, ka nav laika, un, protams, turpināt šo visu gadiem aizskarto tēmu, vai saņemties, noplēst serveri līdz griestiem, un sākt PILNĪGU TĀ pārbūvi, sākt no nulles, un izlabot situāciju.

KĀPĒC, MAN, KĀ SPĒLĒTĀJAM, kā cilvēkam, kurš pavada tur laiku, un citiem spēlētājiem, KURI IELIEK SERVERĪ SAVAS FINANSES PĒRKOT VIP / ADMIN / NAUDAS / XP UTT. NAV TEIKŠANA? KĀPĒC MŪSU VIEDOKĻI IR NOLIKTI KAĶIM ZEM ASTES? 

Visi tie citi update, kuri ir forumā, kaut kādi konkursi, kuri lielai daļai absolūti nerausta, kāpēc to laiku nevar aizstāt ar kāda cilvēka piesaisti pie šī visa? KĀPĒC MUMS, CILVĒKIEM, KAS TUR KICK PIE DZĪVĪBAS, ir jāsagremo fakts, ka, kick serveri ir MĒSLS?!

Pie manis vismaz 2x nedēļā griežas spēlētāji ar dažādām dd2 sūdzībām par to, cik viss ir drausmīgi, cik viss ir slikti. Katru dienu forumā aizskarta tiek tēma par hitboxiem, gadu laikā tas tiek runāts, ka, spēlēšana brīžiem ir nepanesama, un dd2 spēlēšana ir pēc vienādojuma: haļava > skills

 

MUMS, KĀ SPĒLĒTĀJIEM, IR JĀBŪT TEIKŠANAI PAR TO! UN ESMU DROŠS, KA VISI VĒLĒTOS PILNĪGU SERVERA PĀRBŪVI, UN IZBAUDĪT SPĒLĒŠANU UZ NORMĀLIEM SERVERIEM! NEVIS P*ST NERVUS UN GARĪGO! JO MĒS ESAM TIE, KAS TUR SPĒLĒ, MĒS ESAM TIE, KAS PĒRK VIPUS U.C PRIVLĒĢIJAS, UN MĒS ARĪ BŪSIM TIE, KURI VAR VISAM UZMEST, UN VISS KICKS AIZIES PA GRUNTI!!

LŪDZU, SĀKSIM DOMĀT AR GALVU, UN DARAM TO, KAS IR PRIORITĀTES, UN NEDARAM LIEKUS SŪDUS! ESMU GATAVS PALĪDZĒT, CITI IR GATAVI PALĪDZĒT, SAVEDAM SERVERUS KĀRTĪBĀ, VAI ARĪ TAISAM ŠO VISU CIET! Pietiek spēlēties!

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2021. gada 20. aprīlī, 16:48.
eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts Vakar, 19:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 15:39
0
post

Es piekrītu visa Hybrida minētajam.

Es varētu tik pat ļoti izteikt svarīgu viedokli kā Hybrīds. Es ar Hybridu esam pa lielam divi aktīvākie un atbildīgākie admini dd2 kickā.

Es esmu ar TTIIIIIK milzīgu pieredzu 1.6, un es varu apgalvot, tik sūdīgi nekur nav bijis kā kickā.

Čemijs ir teicis, ka 6x ir pārveidots no 0, vai tā ir taisnība? Neticu nafig, jo viena un tā pati problēma TIKAI kickā nevar rasties tāpat!

Beidzot atslēdzies no jebanutiem forum atbildēm, un saliekat prātus un uztaisat baudāmu serveri.

P.S. Pēdējos divos mēnešos kickā aktivitāte dd2 ir GRASI samazinājusies. (maybe laiks labāks paliek, bet maybe ir ļoti nepatīkami atrasties serverī, kur tu šauj spēlētājā un neieskaita hitu, vai arī šauj galvā un neieskaita, bet krūtīs ieskaita galvu... da fuq)

 

Greenluv^
Lietotājs
ZAĻI BALTS
38 atbildes forumā
Online: 16d 11h 33m
Redzēts 2023. gada 10. aprīlī, 23:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 14:20
0
post

Hybrid loti precizi un pareizi izteicas. Tur nav ko pielikt vai atnemt. Iesaku ieklausities vinja teiktaja.

CW serveris ir drausmiga stavokli, taja nav iespejams normali spelet, tapat ka dd2. Par parejiem man ir gruti spriest, jo neuzturos ipasi tur ipasi, bet, domaju, ka nekas ipasi neatskiras. :D

Es piekritu tam, ka serverus vajadzetu parbuvet no nulles, jo reizem var but ta, ka visi papildinajumi, modi utt. bremze vai vienkarsi nedraudzejas sava starpa. 

Tapat, es ari domaju, ka vajadzetu dzest serverus, kuri visu dienu stav tuksi. Atstat, piemeram, tikai dd2, csdm, war3 un ttt. Kada jega no tiem tuksiem serveriem? Bet nu tas jau mazliet arpus temas.

Rezumejot visu, gribu pateikt, ka te ir ljoti daudz pie ka stradat, vajadzetu vienkarsi tam nopietnak pieversties un meginat parlasit visu. Te uzturas pietiekami daudz cilveku, domaju augstakstavoshiem butu jasanjemas, jamegina visu salabot, lai te ir patikama spele un ar katru dienu lietotaju skaits pieaugtu.  Novelu kickam izaugsmi un ilgus dzives gadus.

Pēdējo reizi rediģēja Greenluv^, 2021. gada 21. aprīlī, 14:30.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 14:33
0
post

Chemijs pateiks ka viņam foruma update svarīgāki nekā 1.6 un tur jāvelta 1000h priekš tā :D Domāju viņš sāks aizdomāties par to kad kāds atvērs agrāk populāru serveri ar labākiem hitboxiem. Piemēram tas pats heals, uzreiz no kick dd2 pazudis 20 spēlētāji. Situācija kad Chemijs ir teicis ka tas nav iespējams salabot ir pilnīgs bullshits, jo lielāko daļu viņš vainoja valve ar saviem ķipa bugiem. Hmmm diez kāpēc citi lt, rumāņu, vācu nav tāda pati situācija ka šeit? Tāpēc ka chemijam poxuj! Viņam kapeika nāk un viņš tik savas atmazačkas met ka nav laika un nav tas labojams. 

 


JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 14:42
0
post

lai kicka serveriem vieglas smiltis na! 

knjevs piekakāja bikses ! 

suk baby 

ES PAR JAUNIEM SERVERIEM 

Go Away Kick GIF by JcrOffroad

NO MORE ???

maqq
Jauniņais
Makišs
82 atbildes forumā
Online: 4d 9h 42m
Redzēts 16. februārī, 22:36
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 15:08
0
post

Piekritīšu,esmu pats ar šo saskāries,biju domājis kad tā vainā mana pc,vai game vaina,bet ja jau vairākiem tā ir tad viss skaidrs!

La flame GIF - Find on GIFER

 

 

Kizit
Lietotājs
Dziņa
212 atbildes forumā
Online: 24d 11h 57m
Redzēts 26. martā, 13:10
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 16:15
0
post

Papētiju man liekas liekas ka kick.lv serveri Ļoti veci un nav atjaunināti vispār.

hostname:  Kick.lv servers
version :  48/1.1.2.7/Stdio 1947 insecure  (10)
hostname:  OTHER global server 
version :  48/1.1.2.7/Stdio 1988 secure  (10)
hostname:  OTHER global server 
version :  48/1.1.2.7/Stdio 6153 secure  (10)
hostname:  OTHER global server 
version :  48/1.1.2.7/Stdio 2402 secure  (10)
hostname:  OTHER global server 
version :  48/1.1.2.7/Stdio 6132 insecure  (10)


hostname:  my linux server download form SteamCDM 21.04.2021
version :  48/1.1.2.7/Stdio 8684 secure  (10)

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 16:55
0
post

Pilniba piekritu Hybrid . 

 

Es piemeram jau 2 dienas pec kartas paspeleju serveri, nepagaja 3 diena es jau dodos uz Lietuviesu serveriem kur spelesana ir daudz labaka. Cik tad var saut ar deagle pa galvu bet ieskaita ka trapi grudaka. 

Sitaja dd2 serveri lielaka iespeja novakt kadu , ar sadiem hitboxiem ir wnk skraidit un saut uz nahalavu un 100% kills bus. Stavesi uz vietas un meginasi nosaut kadu galva? haha gl 

Pēdējo reizi rediģēja Moxley, 2021. gada 21. aprīlī, 16:55.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 17:44
0
post

Yeah, vispār dd2 aktivitāte ir pagrimusi, tagad tieši labs laiks, lai serveri pārbūvētu.

Pilnībā piekrītu Hybrid Minds, cepums.

Bet man liekas, ka tiem hitboxiem arī nav pārāk lielas problēmas. 2 novērojumi:

1) Hitbox kustas "aiz pretinieka". Vislabāk novērot to var kkādā 35hp mapē cw serveros - ja skrien viens pret otru bez apstājas, tad tu būsi jau gandrīz saskrējies ar enemy, bet joprojām nevarēs iedurt.

2) Kad cilvēks stāv uz vietas kādas 3+ sekundes, tas nav normāli cauršaujams, visbiežāk pazudis galvas hitbox. Vislabāk tas redzans TTT, kad atrodi kādu upuri stāvam uz vietas, sākumā nāksies iešaut pa ķermeni, lai modelis pakustas, un tikai tad būs iespējams hit'ot galvu.

Bet nu gl, ir pēdējais laiks savest kārtībā kick bēdīgi slavenos hitboxus.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2021. gada 21. aprīlī, 17:44.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0