bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
2
0
topic
Ceļojošais čata smaidiņš #22 Rezultāti
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11964 atbildes forumā
Online: 210d 4h 24m
Redzēts Vakar, 19:51
Pievienots, 2022. gada 03. jūnijā, 12:56

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Laiks apskatīt rezultātus!


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:

Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce ceļojošā čata smaidiņa konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.

Šeit varēsiet redzēt smaidiņus:
https://imgur.com/a/h57nrbe

Domāju, samērā ātri varēsiet nobalsot un atsūtīt atpakaļ.


Galvenā balva:
1. vietas ieguvējs savu smaidiņu vai gifu iegūs čatā ar nosaukumu : konk : (bez atstarpēm).
Ceļojošais smaidiņš vai gifs būs tikai 1 un mainīsies līdz ar nākamā konkursa rezultātiem, tā ir īpaša balva!

Pašreizējie smaidiņi: 
:konk:
:konk2:


Balvas:
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis   + smaidiņš vai gifs čatā līdz nākamā konkursa rezultātiem + ekskluzīvais awards
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa   + 4 spini
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs  + 2 spini


Iesūtītie smaidiņi:


1.


2.


3.


4.


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
1.vieta - 4 ( Interesants smaidiņš, kikam atbilstošs. Savā ziņā arī smieklīgs, iepriekš nekur nav redzēts, es izmantotu šo bieži)
2.vieta - 2 ( Arī kičīgs smaidiņš, arī mīlīgs. Apetīti rosinoš smaidiņš. 😄 )
3.vieta - 1  (  Izvēlējos, jo tas 3 vairāk kā gifs, šis ir vēl tāds ko varētu izmantot kā emociju, smaidiņu.  Smaidiņš pats par sevi ir ok, patīk. )


Žūrija #2:
1. vieta 2. smaidiņš ar peli, jo kickā bieži kāds ir izsalcis un par ēdienu tiek runāts čatā katru dienu.
2. vieta 3. smaidiņš, jo te bieži kāds kādam ''uzbrauc'' un tad nu šis smaidiņš to labi varēs attēlot.
3. vieta 4. smaidiņš, jo no drāmas, negativitātes utt. ir jāmēģina izbēgt/izvairīties ik dienu kickā.
Ja godīgi, tad šoreiz īsti neviens smaidiņš neuzrunāja, bet nu ja vajag nobalsot, tad lai iet šādi.


Žūrija #3:
Pirms es sāku izteikt savu svarīgo viedokli, vēlos nodot sveicienus! Sveiki!
Nu tā, kad sveiciens nodots tukšumā, varu sākt.
Pirmais un otrais ir saistīti? Nu... tip... špoņk-špoņk un beigās mutē? :yn:
Bet tu jau zin, es visu varu sasaistīt. Trešais, tanks pārbauc pāri, nu, tu poņal kāds tanks, tad par pirmo un otro es augstāk uzrakstīju, un ceturtais ir izvairās no atbildības? Oh, man bija smieklīgi, a tev?

Balsošu par:
1 - ticu tam, ka viņa pielietojums būs pieprasīts, jo tādi smaidiņi vienmēr ir populāri.
2 - man patīk tā multene Toms un Džerijs, un garšīgi ēst arī.
4 - izvairīšanās no drāmām, negatīvā, heiteriem, klauniņiem, Dinčas, vienmēr kickā aktuāli.


Žūrija #4:
1. Vieta būs otrais smaidiņš "pele", šis smaidiņš izskatās draudzīgs un no ļoti populāras multenes, smaidiņu var izmantot visās ēdienu sarunās.
2. Vieta būs trešais smaidiņš, kur bērns uzbrauc virsū otram bērnam, šo smaidiņu var ielikt dažādās sarunās, diezgan stūlbs un tajā pašā laikā smieklīgs smaidiņš, bet reizēm var noderēt.
3. Vieta būs ceturtais smaidiņš, lai lieki neiesaistītos/izvairītos no aizvainojošām sarunām.


Žūrija #5:
1. smaidiņš nr 4. -  Ļoti piemērots smaidiņš drāmu un heitu situācijās, kad prasītos pateikt ko negatīvu atpakaļ, bet varētu vienkārši izmantot šo smaidiņu, lai izvairītos no liekiem un nevajadzīgiem konfiktiem čatā.
2. smaidiņš nr3. - Pozitīvs smaidiņš ar humoru, liek pasmaidīt.
3. smaidiņš nr2 - šis arī ļoti labs, bet iepriekšējie mazliet vairāk uzrunāja , tapēc ielikšu 3 vietā. Atgādināsim mūsu mīļajiem draugiem kickā, ka vajag arī 1x dienā paēst.


Žūrija #6:
1. vieta - 4.smaidiņš, jo atbilst šī brīža situācijai kickā un šis smaidiņš būtu lieliska atbilde uz kaut kādām negācijām..
2. vieta - 2.smaidiņš, jo visiem garšo ēst un bieži vien čatā runā par kādiem ēdieniem
3.vieta - 3.smaidiņš, jo vienkārši 1.smaidiņš absolūti nepiesaista


Žūrija #7:
1, jo ar to var saprast "ha, tevi tikko kāds nolika". Redzu vairākus pielietojumus. Arī, ka varētu izmantot.
2, lai pateiktu citiem, ka grib ēst. Čatā laikam bija tas picas smaidiņš, bet tas jau ēd tā.
3, tīri tāpēc, ka 4. vairāk liekas kā kāds signature, nevis čata smaidiņš. Arī var saprast, ka pārbrauca pāri, līdzīgi kā pirmajam.


Žūrija #8:
2 - parejie gifi likās tādi sarežģīti vai pārāk gari, šis vienkāršs un labs
3 - varetu sanakt no si labs meme kicka, kip "sikais, es tev parbraucu pāri" 😄 jauns veids ka aizvainot bez aizvainojuma
1 - izvelejos sho ka tresho tikai tapec ka man ceturtais nepatik, es visdrziak ka so gifu nekad nelietotu


Žūrija #9:
1. vieta - 4 gifs. 
Ļoti aktuāli, pilnīgi iederēsies. Gan redzot, gan dzirdot visu notiekošo, ideāli piemeklēts. 
2. vieta - 1 gifs.
Noteikti būs pieprasīts starp lietotājiem, bieži vien adresēs to viens otram.
3. vieta - 2 gifs.
Zinot, cik ļoti kickiešiem patīk paklačoties par visdažādākajām ēdienu tēmām , tādēļ noteikti šis gifs iederēsies starp pārējiem emoji.


Rezultāti:
1. vieta Hazard (2.) ar 19 punktiem.
2. vieta Lacz (4.) ar 15 punktiem.
3. vieta Enemijs (1.) un Pickle Laura (3.) ar 10 punktiem.

Re, kā! Citreiz pat balvas garantētas, ja iesūta.


Pagaidām žūrija netiek tā atklāta, jo tiek uzskatīts, ka lietotāji centīsies uzpirkt, sūtīs savu darbu pm jau iepriekš, lai žūrija zinātu, kurš ir viņa darbs.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 06. jūnijā, 16:01.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0