bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Galerijas
5
0
topic
GIF galerija #34 Rezultāti
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2022. gada 24. jūlijā, 22:07

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Laiks apskatīt rezultātus!


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:

Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce gif galerijai.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.

Šeit varēsiet redzēt smaidiņus:
https://imgur.com/a/dSajv1p


Iesūtītie GIF:


1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
1 vieta : Numurs #2 - Man kā kārtīgam vīriešu pārstāvim uzrunā ne tik ļoti tas saldējums bet nu tā sieviete kas viņu laiza :D 
2 vieta : Numurs #7 - Protams bērna priecīgās emocijas par saldējumu nevar izpalikt ārpus top3 tāpēc godalgotā otrā vieta.
3 vieta : Numurs #4 - Izskatās kautkas tāds interesants ko varētu pamēģināt uzrunā pats saldējuma izskats gifā. 


Žūrija #2:
1) 7. Jauks bēbis ir sajūsmā par kārumu. (Priecīgas emocijas)
2) 4. Izskatās ļoti garšigi , pašam sāk gribēties ēst saldējumu. (Izraisa apetīti uz kādu kārumu)
3) 2. Uz reiz domas iet pa sexu. (Grūti bija izlemt, bet izvēējos šo)


Žūrija #3:
1 vieta - NR 7) # Mēs visi reiz bijām tik mazi, tik priecīgi ieraugot saldējumu. Šī mazā prieki manas acis iekaroja visvairāk! 
2 vieta - NR 1) # Pirmais protams nopētīju meiteni, kas uzreiz piesaistīja manu uzmanību. Es protams neesmu nekāds saldumiņš, bet gribētu būt saldējuma vietā.
3 vieta - NR 5) # Par cik mans mīļākais saldējums ir ar riekstiem tad varu iedomāties cik ļoti šī šokolāde kūst uz mēles un tie riekstiņi, nu vienkārši odziņa pašā saldējumā! 

ŠEIT 1 UN 5 VIETĀ IR DOMĀTS 2 UN 6, žūrijas loceklis paskatījās ciparu augšpusē.


Žūrija #4:
1.vieta -  1 
2. vieta -  7 
3. vieta -  6 

Atverot visus gifus pirmais gifs uzrunāja visvairāk, jo šis sivēns šķita vissmieklīgākais, vismīlīgākais, vienkārši cute.
Septītais gifs dod pozitīvu vibe, kā arī vienmēr ir patikusi mazu bērnu reakcija uz saldumiem.
Sestais gifs mani uzrunāja, jo šokolāde ir mana vājība!


Žūrija #5:
1. vieta - nr.1 
Izvēlējos, jo spilgti atšķiras no pārējiem. 
Ļoti tematiskas tēmas šim gifam bieži vien uzpeld čatā, atgādina dažu labu lietotāju. 

2. vieta - nr.7 
Atspoguļo savas emocijas ieraugot saldējumu, it īpaši karstā laikā. 

3. vieta - nr.6 
Atliekošie gifi personīgi man nelikās daudzsološi vai smieklīgi. 
Izvēlējos šo, jo klasisks saldējums ar šokolādi. 


Žūrija #6:
1.vieta nr.7 - Es šobrīd, ja man kāds iedotu saldējumu. Vienīgais smieklīgais gifs, par kuru varēja pasmieties.
2.vieta nr.4 - Šis varētu garšot tiešām nice, skaista dekorācija.
3.vieta nr.1 - Grūta izvēle starp atlikušajiem. Bet pieņemu, ka beidzot mēs redzam hazardu ēdot saldejumu.
Diezgan bēdīgi gifi , šoreiz noslinkojuši ar meklēšanu.


Žūrija #7:
1. vieta: septītais darbs
ieraudzīju piekto un jau gribēju likt kā pirmo, bet iekšā bija mazā balss - patin vecīt. Un septītais darbs bija tas, kas sirds stīgām lika ietrīkstēties. Tās neviltotās mazuļa emocijas. 
p.s. - kaut Tas nebūtu Devila darbs

2. vieta: piektais darbs
Mazliet humora un viltota "made in china" Holivudas tēlojuma ir viss, kas dzīvē vajadzīgs. Atceraties japāņu šovu Takeši Pils?
 
3. vieta: ceturtais darbs
Esmu mazliet arti(s/z)ānu ēdienu kutse. Ieraugu ko šādu un uzreiz sagribas ēst.


Žūrija #8:
nr 7 - 3p - smieklīgs, interesants, atšķirās no pārējiem gifiem. 
nr 1 - 2p - hazardam un devilam tieši kā reiz šis gifs, foršs, bet ja nopietni, tad šo gifu vēl nebiju redzējusi.
nr 6 - 1p - jo šokolāaadeeeee <3 vairāk paskaidroju nav vajadzīgi. uzrunāja.


Rezultāti:
1. vieta eKs. (7.) ar 21 punktu.
2. vieta Lāsma (1.) ar 9 punktiem.
3. vieta 575 (4.) un Hellish (2.) ar 6 punktiem.

Švaki gāja ar žūriju. Nobalsoja 8/13 cilvēkiem. 2 atteicās, 3 ignorēja, tāpēc nācās meklēt vēl kādus, lai būtu vairāk balsojumu.
Stimulam žūrija varēs saņemt 1 drupaču, labāks "paldies".
Žūrijas vēstulē arī būs jāpieraksta, ka nobalsot jāpaspēj 2 dienu laikā, citādāk pēc tam jau var parādīties rezultāti, ja nebūs aizķeršanās. Arī, lai uzraksta atpakaļ, ka negrib balsot, lai nerēķinātos un negaidītu lieki.


Balvas:
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis  + 5 spini
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa  + 4 spini
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs + 3 spini (abi)

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 25. jūlijā, 19:44.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0