bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Galerijas
5
0
topic
Mūzikas galerija #42 Rezultāti
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7838 atbildes forumā
Online: 587d 15h 14m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2022. gada 05. augustā, 11:13

 

 

Čaučau, laiks apkopot un apskatīt Mūzikas galerija #42 rezultātus. 


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:

Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Mūzikas galerija #42
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Iesūtītās dziesmas:


1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


 

Žūrijas balsojums:


#1: 
Godīgi sakot, grūti sarindot TOP3, jo ar katru dziesmu bija: "Ooo, šitā. Šitā laba!"
1. vieta 1., jo instrumenti skan ļoti smuki, dziedājums arī labs. Vienkārši kusties ritmā līdzi, nedaudz padziedi. 
2. vieta 3., jo uzreiz asociācijas ar bērnību. Arī ar kādiem video, dejo/ dziedi ar zvaigzni varbūt. Meldiņš arī, reāli kusties ritmā, arī padziedi, ko vari.
3. vieta 6., jo kraties līdzi. Pārējās pārāk mierīgas likās vai arī otrs faktors, ka pārāk bieži dzirdētas.


#2:  
1. vieta - 5., šī melodija un dziesmu vārdi ir jaunības atmiņas par brīnišķīgi pavadītajiem brīžiem un piedzīvotajiem momentiem. vasaras Top10 heets, perfekts vaibs, būs ideāla dziesma jeb kādam garastāvoklim.
2. vieta - 2., šie vārdi ir burvīgi, bet dziesma ir emocionāla, īsti nebūtu piemērota kādai ballītei, lai uzlabotu mood.
3. vieta - 1., šī dziesma ir labs vaibs kādā izbraukumā ar mašīnu, labprāt klausītos tikai melodiju.


#3:  
1 forša diesma kura vēl nav tik ļoti apnikusi kā visas pārējās te  :D 
5. Man coldplejs jau ir apanicis, visu bernibu klausijos, BET Ieliku top2 sho tikai tapec ka tur klipā ap 0:45 ir calis kursh kko smiekligi pazaudeja, un kad to ierauga tad to vairs nevar neieraudzit, mekle pa kabatam kko neveikli :D
  :D 
7. ieliku šo top3 tikai tapec ka vnk negribeju likt coldplay velreiz :D
 


#4:  
Šoreiz tik grūta izvēle , visas dziesmas tīk labas , BET

1,vieta 5 dziesma - Coldplay - A sky full of stars , nu šiet bez variantiem , coldplay ir viena no manām mīļākajām grupām un šī leģendārā dziesma..
2. vieta 3 dziesma - Muse - Supermassive Black Hole , arī šī grupa ļoti patīk tapēc bija jāiedod otro vietu..
3. vieta 2 dziesma - Coldplay - Yellow , coldplay ir coldplay , būtu licis visas 3 dziesmas trīniekā , bet lai ir godīgi tad šādi..


#5:  
1.vieta - coldplay yellow - ļoti mierīga, forša dziesma ar labu noskaņu, lai arī veca, joprojām ir manā playlistē un ik pa laikam tiek klausīta
2.vieta - Do i wanna know? - senos laikos bija viena no klausītākajām dziesmām, tāpēc izvēlējos kā otro, lai arī šobrīd neklausītos vairāk, jo kaut kā atklausīta laikam :D

3.vieta - Muse - supermassive - atgriež konkrēti pagātnē un liek aizdomāties :D


 #6:  
Visas dziesmas bija labas, bija grūti izvēlēties.

1. - 3, jo es dzirdēju pa radio, bieži skanēja šī dziesma un man iepatikās.
2. - 6, jo šī dziesma pamodina guļošo smadzeni man.
3. - 1, jo šo dziesmu klausoties, neasiņoja ausis. :D
 


 #7:  
1. vieta 3. dziesma (nu vienkārši nostaļģija, atceros šo dziesmu no FIFA07, kuru dragāju uz sava vecā pleiša)
2. vieta 1. dziesma (ļoti laba, šādas dziesmas nenoveco, var klausīties kaut pēc 10 gadiem)
3. vieta 7. dziesma (ieliku šo, tikai tāpēc, ka Coldplay dziesmas ir atklausītas, varat teikt paldies radio stacijām)


 #8:  
Klausoties dziesmu pēc dziesmas, domāju, ka, hey, tikai viena Artic Monkeys dziesma, kura man, starp citu, iet pie sirds, līdz ar to, būs jāliek topā.. Bija tikai jāizlemj, cik punktus piešķirt... No Coldplay dziesmām patīk gandrīz visas. No iesūtītajām tik viena gāja mazāk pie sirds, līdz ar to TOP 3 bija jau gatavībā, atlika tik salikt punktus... Muse grupa man kaut kā neiet pie sirds, vismaz iesūtītās dziesmas.. Nu tā es domāju līdz nonācu pie 7. dziesmas, kas man sajauca visu ''ez pez darbiņu''. :D

Tad nu mans TOP3

1. vietā dziesma nr. 7. Man patīk dziesmas vārdi. Patīk tas nostādījums, vīrieša attieksme pret sievieti, pret savu mīļoto.. 
2. vietā dziesma nr. 5. Prātā uzreiz kaut kāds 2014. (?) gads, vasara siltie vakari. Ļoti nostaļģiskas atmiņas saistās ar šo dziesmu. 
3. vietā dziesma nr. 1. Šis bija grūti, jo plānos bija, ka te būs dziesma nr. 4, kas arī uzdzen ļoti lielu nostaļģiju, bet nē. Dziesmas '''Do I Wanna Know?'' dažas rindas varu ļoti attiecināt uz savu dzīvi, bet nu visā visumā man patīk skanējums,  dziesmas doma. 

Mans subjektīvais viedoklis, doooooooooh., bija grūti, it  īpaši jo, rakstot par katru dziesmu, es klausījos tai brīdī to dziesmu uz apli un man gribējās vairākas reizes mainīt vietu izkārtojumu.. Katru reizi jaunas emocijas parādījās.


Rezultāti: 
           Latvians /1/ ar 13 balsīm

          Pickle Laura /3/ ar 11 balsīm

          eKs. /5/ ar 10 balsīm


Balvas: 
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis  + 7 spini + Award
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa  + 5 spini + Award
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs  + 3 spini + Award

 

Lai saņemtu balvas sazinieties ar akasi


 

Slēgts.

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 05. augustā, 12:45.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0