bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Galerijas
4
0
topic
Mūzikas galerija #43 Rezultāti
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7838 atbildes forumā
Online: 587d 15h 14m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2022. gada 27. oktobrī, 15:30

 

Čaučau. 
Laiks apkopot un apskatīt Mūzikas galerija #43 rezultātus. 


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:

Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Mūzikas galerija #43
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Iesūtītās dziesmas:


1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


Žūrijas balsojums:


#1: 
1.vieta 8. darbam Nu ko šeit gari teikt, klasika, tīrākā repa klasika, patika kad pirmo reizi dzirdēju, un patīk vēljoprojām. 
2.vieta 6. darbam Gangsta paradise vienmēr ir rotējusi visos repa topos, un nekad nenovecos, un viens no topiem ir mans tops arī.
3.vieta 9. darbam Vienmēr jammer gabals, viboju līdzi katru sekundi no šīs dziesmas un protams ka arī klasika, mūsdienu reps var tikai mācīties un nekad nekļūt par to kas bija reps kādreiz.


#2: 
1.vieta - 1.dziesma , 2pac for life, viena no man personīgi mīļākajām dziesmām , atgādina bērnību.
2.vieta - 9.dziesma , Dr.dre ar snoopu , arī bernības atmiņas plus dziesma pati bomba.
3.vieta - 5.dziesma , šoreiz ielikšu cj- whoopy ,diegan lipīgs gabals , būtu eminems ja būtu kāda cita viņa dziemsa ielikta.


#3: 
1. vieta = 12. dziesma. Vēlos dot balsi pašmāju izpildītājai. Mums trūkst čikses repā. Skan smuki, lirikas patīkamas, bīts labs. Gandrīz visu dziesmu zinu no galvas. Lipīga. Video arī ir ļoti iespaidīgs, ar emocijām.
2. vieta = 8. dziesma, jo uzreiz skudriņas skrien pār miesu. Ritmā kustos, bīts nice. Lirikas zināmas, var padziedāt.
3. vieta = 4. dziesma. Bīts nice, lirikas labas. Vairāk tāda uz bēdīgo noti. Varbūt šis remix nav tas labākais, taču skan smuki. Ja nemaldos, šo dziesmu arī izmanto kādos klipos.

Izcelt labākās starp šīm bija gandrīz nereāli. Saliku šādi, taču tas nenozīmē, ka uzskatu, ka šīs ir labākās. Šīs uzrunāja visvairāk šajā noskaņojumā, kāds ir šobrīd. Pēc 10 minūtēm es mainītu balsojumu noteikti.  

 


#4:  
1.vieta nr8 - grūti neielikt Eminemu pašā augšā, šī viena no mīļākajām dziesmām.
2.vieta nr6 - Coolio ir un paliks leģenda, it īpaši šī dziesma, kas būtu jāzin visiem. 
3.vieta nr2 - iepatikās bītiņš, tāda diezgan lipīga, iemetu playlistē.


#5: 
1. vieta 8. dziesma - Eminemu var klausīties un klausīties, izvēlējos šo no visām viņa iesūtītajām.
2. vieta 6. dziesma - Kā ar Eminemu arī šo dziesmu var dzirdēt pa radio. Klasika.
3. vieta 9. dziesma - Dr. Dre ir tas, kurš popularizēja artistus kā Eminem, Snoop, Kendrick utt. ļoti klasiska dziesma

Nebalsoju par pārējiem, jo neesmu krievu, latviešu dziesmu klausītājs, žēl, ka 2pac nevarēju ielikt top3. 


#6: 

Hah, man kā old skūl repmūzikas fanam likās diezgan viegls uzdevums. 

1. Vietu dodu Coolio - Gangsta's paradise, tāpēc ka tikko aizgāja viņsaulē, jāizrāda ciena. RIP
2. Vieta dodu Eminem - Lose yourself, neesmu gan nekāds lielais Eminem fans, bet 8. mile bija laba filma, videoklips vainīgs.
3. Vieta 2Pac - Hit 'em up, ja godīgi otrā un trešā vieta bija neskaidra, bet šoreiz 2pac 3. vietā jo esmu lielāks B.I.G. fans nekā 2pac, un šis ir dis track pret biggie, iesūtītājs netrāpija ar dziesmu.


#7: 

Latviršu repu ļoti grūti nosaukt vispār par repu, galīgi nestāv klāt... būtu gacho "Viktors", būtu cita runa. Kārtējo reiz redzams Eminems, uzreiz gribas iemest 1 vietā, bet dosim iespēju arī citiem uzplaiksnīt 1 vietā.  

1. Vietā dziesma nr.5 - Patīk viss kopums, ritms un arī video.
2.vietā dziesma nr.2 - ja godīgi, nebiju vel dzirdējusi, iepatikās, kā arī krievu dziesmas ir mana vājība. 
3.vietā dziesma nr.8 - ai, nu lai iet tas eminems tajā top3, tomēr leģenda repā. Šī ir viena no viņa labākajām dziesmām, vismaz manā topā.


#8:  
1.vieta 7.
Jo viens ir tas, ka tas ir no lv hh, skutelis šajā dziesmā konkrēti nomauca vārdus. Traka melodija un flovs. Ja vajag konkrēti uzlādēties tad vajag vnk noklausīties šo dziesmu.
2.vieta  4.
Jo skriptonit dziesmās ir savs noskaņojums, miers un ar deep domu. Plus, ļoti laba dziesma vakara izbraucieniem vai arī spēlējot kaut ko kur jābrauc pa nakti.
3.vieta 9.
Jo tas ir nu jau oldschool hh, Dr dre ar snoop normāli nodod uguņus. Par šito dziesmu uzreiz var teikt - tā repam jāizklausās. :D


#9: 
1.vieta nr-6. Protams, ka deviņdesmito bērnu favorīt dziesma ir un paliek Gangstas paradise, kas visiem nu jau pie tricāra liek justies kā gangsteriem.
2.vieta nr-8. Repčika karalim Eminemam, jo bez viņa šajā pasaulē repčiks nebūtu repčiks.  Pirmais baltais cilvēks kas tik tālu izsities.
3.vieta nr-12. Vienīgā dziesma no latviešu izpildītājas, kura ir patiesi klausāma, un diezgan lipīga. Meičuki arī var ierādīt vietu, ja vajag.


#10: 
1. vietā dziesma nr. 8. Leģendāra dziesma, kas, manuprāt, paliks aktuāla arī turpmāk. Dziesma, kas spēj motivēt. Dziesma, kuras vārdus var ne tikai dzirdēt, bet burtiski sajust. Tai piemīt spēks. Nu un tā ir mana viena no mīļākajām Eminem dziesmām.
2.vietā dziesma nr. 6. Pirmām kārtām jau gribas izteikt cieņu reperim par viņa daiļradi. Šī ir tā dziesma, kas saglabās atmiņas par reperi. Uzskatu, ka tā ir repa klasika, kas nekad nenomirs. Man vienkārši patīk šī dziesma un te nav ko lieli piebilst!
3. vietā dziesma nr. 4. Lai būtu dažādība, topā ielieku arī kādu krievu gabalu. Pirmām kārtām jau man patīk izpildītāja balss. Un tālāk arī tekstam nav ne vainas. Džeks pacēlies no nabadzības. Nu forši!


Rezultāti: 
 

          Arch /8/ ar 19 balsīm

          skyya /6/ ar 14 balsīm

          Pickle Laura /9/ ar 5 balsīm


Balvas:  
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis  + 7 spini + Award
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa  + 5 spini + Award
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs  + 3 spini + Award 

Lai saņemtu balvas sazinieties ar akasi


Slēgts.


akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2022. gada 27. oktobrī, 21:47
0
post

Lai Kuz9 nebūtu jālabo un jāliek dziesmas no jauna katru reizi, kad es labošu, iepostošu. 

Rezultāti: 
 

          Arch /8/ ar 19 balsīm

          skyya /6/ ar 14 balsīm

          Pickle Laura /9/ ar 5 balsīm


Balvas:  
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis  + 7 spini + Award
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa  + 5 spini + Award
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs  + 3 spini + Award 

Lai saņemtu balvas sazinieties ar akasi


Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 28. oktobrī, 14:40.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0