bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Galerijas
3
0
topic
Bilžu galerija #43 Rezultāti
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 18:26


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:
Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Bilžu galerija #43 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
5. Balsojam vēlākais līdz 17.12.2022. vakaram. 
* Kamēr nav izlikti rezultāti, tikmēr vēl var balsot.

Šeit varēsiet redzēt bildes:
https://imgur.com/a/ZlQgkIQ

Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Iesūtītās bildes:


1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
#9 - visvairāk atbilst tiem nosacījumiem, kas tika izvirzīti. Nav nekāda komiksu, joku vai karikatūras bilde. Forša, kvalitatīva, smuka.
#3 - sliecos vai likt šo trešajā, vai otrajā vietā, bet par cik man izvēle bij tikai starp 3-4 bildēm, tad šī visvairāk atbilst tam, kas tika prasīts, un kā es to sapratu.
#7 - lai arī neizskatās pēc Ziemassvētku vecīša, bet noauguša jūrnieka, neko citu neredzēju, ko te varētu ielikt. Sniedziņš izručīja


Žūrija #2:
Pirmo vietu lieku darbam Nr.9 , jo tāda ļoti "ziemassvētkīga" bilde, šis arī izskatās pēc default santaklausa. Ļoti iedod svētku sajūtu šī bilde
Otro vietu lieku darbam Nr.3 Vēl viena bilde, kas atgādina default zsvētku vecīti, šādam vecītim uzticētos sēsties klēpī ejot pēc dāvanas, paciņas.
Trešo vietu lieku darbam Nr.1 , jo mums te nerātno kikā pilns un derētu daudziem šādu Santu


Žūrija #3:
Pirmajā vietā lieku bildi 9! Ļoti vienkārša,salavecis ar dāvanām,kuras nogādā bērniņiem! Nav jau teikts,ka viņš viņas zog! Hehe. 
Otrajā vietā lieku bildi 3! Arī ļoti vienkārša un vecītis klasisks,izskatās tā kā vecītim jāizskatās! 
Trešajā vietā lieku bildi 7. Pirmkārt,ļoti jauks apģērbs vecītim,stilīgs. Un otrkārt,kas blakus? Ēzelis? Bez viņa šī bilde vispār nebūtu izdevusies! :D 


Žūrija #4:
Jāteic, ka neviens no šiem vecīšiem nebūtu tāds pie kura es vēlētos aizvest savu bērnu - Vai nu depresīvie varianti vai arī alkoholiķi.
1. vieta 3 punkti   -   5 darbs - rock n roll - Aizsnigušās brilles mani uzrunāja, lai novērtētu visaugstāk šo darbu.
2. vieta 2 punkti   -   9 darbs - nes prom tavas dāvanas - Ar ļoti lielu cerību, ka tās dāvanas nes prom no veikala un tās visas tiks man.
3. vieta 1 punkts  -   1 darbs - uz skursteņa - Lai jau tiek un cerams, ka autoram būs ko tīrīt skurstenī.


Žūrija #5:
1. Vieta - 7bilde, dēļ vasarīgi saģērbtā ēzeļa
2. Vieta - 2bilde, pudele, cigārs, un pietam es vēl balsoju piektdienā
3. Vieta - 8bilde, tas ir tad kad tev vecītis pasaka ka 2. janvārī uz darbu jāiet


Žūrija #6:
1.vieta  - 2 izskatās pēc močnā ziemassvētku vecīša
2.vieta - 1 laba dāvana cilvēkiem kas slikti uzvedās
3.vieta - 5 stilīgs vecītis, cilvēkiem kam patīk klausīties mūziku


Rezultāti:
1. vieta akasi (9.) ar 11 punktiem.
2. vieta Pickle Laura (3.) ar 6 punktiem.
3. vieta Snuffeklis (2.) un Kuz9 (7.) ar 5 punktiem.

No 19 žūrijas dalībniekiem nobalsoja tikai 6. (6/19) 12 ignorēja. 1 nepamatoja pietiekami.


Balvas:
1. vieta  2 Orbs - Raķete  +5 spini  
2. vieta  2 Orbs - Mērķis  +4 spini 
3. vieta  2 Orbs - Karogs  +3 spini (abi)

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 22. decembrī, 21:13.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0