bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
3
0
topic
Ceļojošais čata smaidiņš #29 Rezultāti
akasi
Skatās sākumlapu
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11954 atbildes forumā
Online: 210d 2h 29m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 30. decembrī, 22:17

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Laiks apskatīt rezultātus!


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:
Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce ceļojošā čata smaidiņa #29 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
5. Balsojam vēlākais līdz 30.12.2022. vakaram. 
* Kamēr nav izlikti rezultāti, tikmēr vēl var balsot.

Šeit varēsiet redzēt smaidiņus:
https://imgur.com/a/aNLHBL2

Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Galvenā balva:
1. vietas ieguvējs savu smaidiņu vai gifu iegūs čatā ar nosaukumu : konk : (bez atstarpēm).
Ceļojošais smaidiņš vai gifs būs tikai 1 un mainīsies līdz ar nākamā konkursa rezultātiem, tā ir īpaša balva!

Pašreizējais smaidiņš:  
:konk: 


Iesūtītie smaidiņi:


1.


2.


3.


4.


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
1. nr. 1., jo tāds bezjūtīgs skatiens/jūtas kā pusei no kick.
2. nr. 2., jo uz laiku būs labs smaidinš, ja gribēsies izlikties, ka neredz ko kāds raksta čatā
3. nr. 3, jo attēlo daudzus, kad psiho cs spēlējot

Lūdzu un šoreiz galīgi švaka izvēle :(


Žūrija #2:
1.vietā - nr.2, būtu piemērots situācijās, kad kāds mēģina pateikt kaut ko gudru, bet galīgi nesanāk. Nu piemēram situācijās, kad chemijs stāsta par updeitiem.
2.vietā - nr.1, Bieži kickā ir mirstošā stunda, kad neviens chatā neraksta, ar šo smaidiņu varētu dot zīmes, ka jāsāk kādam rakstīt. Booriing.
3.vietā - nr.3, Es pat nezinu ko teikt, ļoti daudz variantu, bet beigās lemju par labu šim. Ļoti superīgi trakulīgi labs gifs, moš kādreiz noderētu. Nezinu vel kādās situācijas, bet noderēs, jāa...


Žūrija #3:
1. vieta nr.2 
Jo pēdējā laikā mana sejas izteiksme ir ļoti līdzīga, to vien daru kā guļu un ēdu rasolu. 

2. vieta nr.1 
Kaut arī svētki tūlīt jau beigsies, bet savu noskaņu šis emoji tomēr dotu. 

3. vieta nr.4 
Kārtējais sasveicināšanās emoji, šobrīdējie jau sen visiem apnikuši, tādēļ šis kaut uz neilgu laiku aizvietotu tos. 


Žūrija #4:
godigī sakot, neviens no smaidiņiem īsti neiet pie sirds vai šķiet piemērots čatam, bet, ja reiz jāveic balsojums, tad:
1.vieta 1.smaidiņš, kaut kur, kaut kad, var iestarpināt čatā, norādot, ka garlaikojies
2.vieta 2.smaidiņš/seja/suns/guļ, izvēlos tāpēc, ka atgādina ir mīlīgs, miegains un atgādina mani no rītiem :D
3.vieta 3.smaidiņš, vispār nepatīk un ceru, ka nebūs čatā, bet nu izvēles nav :D


Žūrija #5:
Nu te jau galīgi maz :D
1 vieta : Numurs #1 Varēs izmantot kad kārtējie svētki aizies pie datora sēžot dēļ gripas :reec2:
2 vieta : Numurs #4 Vissmaz jauns sasveicināšanās smaidiņš būs , iederēsies citreiz :D
3 vieta : Numurs #2 Nu nekas tāds īpašs nav , bet nu dzīvnieki jāmil tāpēc dosim vietu topā :D


Žūrija #6:
1. vieta 4. smaidiņš || Man liekas, ka uz doto brīdi trūkst daudzveidība uz smaidiņiem, kur sasveicinies. Variācija nenāks par sliktu un manuprāt šis ir smaidiņš, kurš visvairāk varētu tikt pielietots.
2. vieta 2. smaidiņš || Smaidiņš, kuram es redzu pielietojumu ikdienas čatošanai. Nezinu vai tas citiem būs aktuāls, bet es redzu, kur viņu varētu pielietot.
3. vieta 1. smaidiņš || Mani personīgi īpaši neuzrunā, bet var pielietot uz jebkuriem svētkiem - valsts vai personīgiem.


Žūrija #7:
Nu čau,mani mazie rūķīši! 
Bargā žurija ir ieradusies! Kādēļ tik maz dalībnieku? Rasolu saēdušies!! 

1. vieta - 2 bildes,ļoti labi iederētos,kad tu tāds neizgulējies,spēlējis cs go ar kickiešiem līdz pusnaktij,no rīta jāiet uz darbiņu un ievelies čatiņā ar tādu seju. Ļoti labi iederas! 
2. vieta -  1.Gifs . Nezinu kādēļ ,bet atgādina kaut kādu party pooper. :DDD Ļoti labi iederētos čatā tad,kad vaļā iet riktīgs spāņu seriāls,kurā Huanss uzzina,ka Marija nav viņa īstā māte un tad riktīgi lamājas savā starpā un tad ierodas kāds mods un krata ar pirkstu un tu pretī iemet šo gif! *drop mic HĀHAHAHAHAHAHA!!!!!!
3. vieta - 4. gifs. Jā,mums čatā ir daudz tādu emodžī,kas sasveicinās,bet šis riktīgi mīļs! Lāsma varēs izmantot,kad ienāks piedzērusies čatā! ;333 


Žūrija #8:
Pirmajā vietā lieku darbu nr.2. ,jo es varu relate uz to tagad. Izcila bilde.
Otrajā vietā lieku darbu nr.1, jo arī tas man raksturīgi tagad, priecajos par to, kad jauns gads nāk, new year old me
Trešajā vietā lieku darbu nr.4  jo ir simple, nēpārspīlēti, just regular gifiņš labam noskaņojumam


Rezultāti:
1. vieta medalus ar 19 punktiem. (2.)
2. vieta Pickle Laura ar 18 punktiem. (1.)
3. vieta akasi ar 8 punktiem. (4.)

Žūrijā: 1 atteicās, 12 noignorēja, 1 gribēja, bet nenobalsoja, 8 nobalsoja. (8/22)


Balvas:
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis   + smaidiņš vai gifs čatā līdz nākamā konkursa rezultātiem + ekskluzīvais awards
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa   + 4 spini
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs  + 2 spini

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 31. decembrī, 12:49.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0