bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
5
0
topic
Koļīšanās frāzes #15 Rezultāti
akasi
Lasa tēmu
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11953 atbildes forumā
Online: 210d 1h 52m
Redzēts pirms 2 minūtēm
Pievienots, 2023. gada 10. februārī, 17:37

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Laiks apskatīt rezultātus!


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:
Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Koļīšanās frāzes #15 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
5. Balsojam vēlākais līdz 09.02.2023. vakaram. 
* Kamēr nav izlikti rezultāti, tikmēr vēl var balsot.

Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Koļīšanās frāzes:


1:
Es esmu apmaldijies - Tu nevarētu parādīt man pareizo ceļu?
Ceļu uz kurieni? 
Uz tavu sirdi.


2:
Zinātne ir tik fake. Viņi saka, ka saule ir viskarstākā lieta, bet tā viennozīmīgi esi Tu!


3:
Ja tavi pupi būtu baterijas, viņas būtu pulkstenī! (AA)


4:
Vai tu esi Prūšu zeme?
Jo es gribu tevi izjāt.


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
1. #4 Reāli balsī sasmējos. :D Nu, bļāviens, ja man šādi pateiktu,es smietos un novērtētu kreativiāti, haha. :D 
2. #3 Kādam varbūt būtu aizvainojoši un tā, bet man šķiet vismaz mazliet kreatīvi izdomāts. Salkanie teksti laikam vairs nav modē. :D 
3. #2 Šis nav pārāk cukuraini un saldi, bet kā kompliments gan labi der. Gan jau kādu arī nokoļīt šādi varētu. :D 


Žūrija #2:
1.vieta nr. 2. - Kaut cik ne-rupja frāze, salīdzinoši ar citām, pieklājīgs pick-up lines :D
2.vieta nr. 1. - Diezgan jau dzirdēta koļīšanās frāze. Varbūt kaut kur pirmsākumos kaut kas līdzīgs ir bijis.
3.vieta nr. 4. -Rupji, bet vismaz cilvēks ir dzirdējis šo dziesmu un prieks par jauniešiem, kuri zin latvju dziesmas :D 


Žūrija #3:
domāju, ka ar nevienu no šīm frāzēm tāpat nevarētu nokoļīt nevienu :D:D 

1. vietā lieku 2.frāzi - "Zinātne ir tik fake. Viņi saka, ka saule ir viskarstākā lieta, bet tā viennozīmīgi esi Tu!", nav dzirdēta šī frāze un šķiet salīdzinoši jauki un mīļi

2. vietā lieku 3.frāzi - "Ja tavi pupi būtu baterijas, viņas būtu pulkstenī! (AA)", nu arī nedzirdēta, oriģināla, tikai tāpēc, vispārīgi drīzāk būtu red light, ja izdzirdētu šo frāzi :D

3. vietā lieku 1.frāzi - "Es esmu apmaldijies - Tu nevarētu parādīt man pareizo ceļu?
Ceļu uz kurieni? 
Uz tavu sirdi."

Šīu ir vairākkārt dzirdēta, bet vismaz nav tik rupja kā 4. :D tāpēc arī izvēlos šo 


Žūrija #4:
1.vieta nr2 - tik skaista frāze, ceru, ka kādam arī ar šo sanāks nokoļīt.
2.vieta nr1 - uzrunāja vairāk kā pārējās, tāds piezemēts un nav banāls teksts.
3.vieta nr4 - ļoti cringe, bet labāks nekā pāri palikušais.
p.s. tam, kas iesūtīja nr3 - skaties, ka pa muti nedabon. :yep:


Žūrija #5:
1. vietu dodu frāzei 4, jo to vēl nav nācies dzirdēt :D
2. vieta būs frāzei 2, jo izklausās baigi cheesy, bet to saņemt būtu patīkami.
3. vieta ir frāzei 1, jo saņemt 3šo būtu vienkārši sāpīgi :D


Žūrija #6:
1. Vieta - nr.3, jo nebija dzirdēts, mazliet ar humoru, kā arī vienigais neskanēja banāli.
2. Vieta - nr.2, šis bija tīri pieņemami, kāda noteikti ir tik karsta, ka var uzcept arī olas uz viņas puncīša, tapēc why not.
3. Vieta - nr.1, nespēju iedomāties kā tu nokoļītu kādu ar nr4, tapēc atliek likt šo 3 vietā. Mani personīgi neuzrunāja, jo ir ļoti daudz x dzirdēts teksts, kas liekas diezgan pārspīlēts. Bridža vienīgā parādītu pareizo virzienu.


Žūrija #7:
1) 2 - Šis man tiešām patīk. Varu iztēloties, ka tā kāds arī saka reāli dzīvē.
2) 1 - Old but gold. Protams, tāds jautājums samulsinātu.
3) 4 - Meh. Tikai tāpēc, ka 3) nesapratu. Dziesmā saka, ka izjāja, nevis to, ka grib izjāt.
Nesapratu to par baterijām.


Žūrija #8:
1. vieta - frāze nr. 1 Ļoti oriģināli, klasiski, tomēr var gadīties situācijas, kad šo pateikt ir vislabāk un piedienīgāk. :D
2. Vieta - frāze nr. 2. Lielas daļas mūsdienu cilvēku veids kā pateikt ko domā, savdabīgi efektīva frāze!
3. Vieta - frāze nr. 4. Ja flirts notiek pāļa iespaidā, tad, iespējams, var iedarboties, taču tomēr ne uz visām :D :D 


Rezultāti:
1. vieta 575 ar 19 punktiem. (2.)
2. vieta laijuu ar 12 punktiem. (1.)
3. vieta akasi ar 10 punktiem. (4.)

Žūrijā: 6 noignorēja, 3 atteicās. (8/17)


Balvas:
1. vieta 7 spini "Challenges" sadaļā + Oāzes atslēga
2. vieta 5 spini "Challenges" sadaļā + Oāzes lāde
3. vieta 3 spini "Challenges" sadaļā + Oāzes 2. fragments

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:33.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0