bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
3
0
topic
Koļīšanās frāzes #16 Rezultāti
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11959 atbildes forumā
Online: 210d 3h 56m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2023. gada 15. jūnijā, 14:38

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Laiks apskatīt rezultātus!


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:
Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Koļīšanās frāzes #16 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
5. Balsojam vēlākais līdz 13.06.2023. vakaram. 
* Kamēr nav izlikti rezultāti, tikmēr vēl var balsot.

Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Frāzes:


1.
Tu esi skaista, es esmu patiess - Tad sanāk, ka kopā mēs būtu "Patiesi skaisti".


2.
Mans ierocis tavā makstī lieliski iegultos


3.
Tev smuka dirsiņa


4.
Ja es būtu kaķis, es kopā ar tevi pavadītu visas savas deviņas dzīves. 


5.
Esmu kā šokolādes pudiņš. Izskatos pēc sūda, bet esmu ļoti salds.


6.
Vai Tu esi kumelīte?.. Jo Tu mani nomierini.


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
1.vieta nr.1 - izklausas skanīgi un jauki, noteikti uzrunātu tāds teksts.
2.vietā nr.6 - Ir ļoti forši, ja viens no abiem ir tas, kurš spēj nomierināt un piezemēt otru, rodas komforts un miers attiecības.
3.vietā nr.4 - Dzirdēts, bet arī jauks teikumiņš. Iespējams mazliet banāls, bet nekas. :D


Žūrija #2:
1.vieta - 4. Diezgan smiekīgi un jauki vienā frāzē, kas varētu būt interesanti, ja pat pēctam pateiktu "sorry, tomēr neesmu kaķis un nekas nesanāks". 
2.vieta - 6. Perfekti, diezgan orģināli un nedzirdēti. Šāda frāze tomēr baigi "nenokoļīs", bet ikdienā labi noderētu.
3.vieta - 3. Ko tur daudz, citreiz ar vistipiskāko un parastāko frāzi var saiet. Ko tur lieki censties... īsi un konkreti, hah.


Žūrija #3:
1. vieta - 1. darbs. Patiesi skaisti pateikts. Ko tur piebilst.
2. vieta - 5. darbs. Vīrietim esot jābūt mazliet glītākam par ITšņiku. 
3. vieta - 4. darbs. Mazliet cheesy, bet nu smuki pateikts + man patīk kaķi.


Žūrija #4:
1.vieta nr6 - nav dzirdēta, šķiet ļoti mīļa un skaista frāze.
2.vieta nr1 - lai izdodas ar šo tekstu kādu nokoļīt, tiešām. nav pat ko paskaidrot.
3.vieta nr4 - dikti salkani, bet jauki. ļoti uzrunāja.


Žūrija #5:
1. vietā lai iet nr. 6, jo tā ir vienīgā nedzirdētā frāze.. un viņa arī ir laba :D
2. vietā būs frāze 1., jo viņa izklausās diezgan piemīlīgi un jauki.
3. vietā ies frāze 4., tāpēc ka tas ir dzirdēts dzīvē, un ir smieklīgi :D


Žūrija #6:
4. Zinot mani,es nemaz nevarēju izvēlēties citu koļīšanas frāzi kā labāko. :D Un šī arī bija vienīgā frāze pie kuras domās pateicu ''aww''. Šis uz mani noteikti strādātu,haha. 
1. Šī frāze likās diezgan oriģināla, ir sava odziņa un varētu smuki ''izbraukt'' ar tādu. Ja ne saviļnot,tad sasmīdināt noteikti! :D
6. Man personīgi šis atsita kaut ko ļoti jauku,jo mūsdienās miera sajūta ir svēta, taču reta lieta, tāpēc arī šī frāze likās kinda cute. Noteikti kādu izdotos ieinteresēt ar šādu gājienu. 


Žūrija #7:
1.vietā noteikti - "Esmu kā šokolādes pudiņš. Izskatos pēc sūda, bet esmu ļoti salds.", jo noteikti ne ar vienu no pārējām frāzēm čalis nevienu nenokoļītu, bet par šo vismaz būtu vērts pasmieties un humora izjūta ir svarīga, it kā :D
2.vietā - "Vai Tu esi kumelīte?.. Jo Tu mani nomierini.", nu šeit var pielīdzināt arī kaut kādus citus izteicienus, piemēram, - Tu esi kā piparmētra, Tu mani atsvaidzini. Ja salīdzina ar pārējiem, ir ok :D
3.vietā - Tev smuka dirsiņa - nu tas tāds kompliments un viss, var saiet, var arī nesaiet :D


Žūrija #8:
1.vieta Nr.2, visvulgārākā frāze no dotajām, bet vienīgā par ko pasmējos. Noteikti vērts dzīvē izmēģināt.
2.vieta Nr.1, Klasiska, jauka frāze, neko pielikt, neko atņemt.
3.vieta Nr.3. Oriģināli, viegli atcerēties, nav ko lieki domāt. Rezultāts dzīvē gan tāds šaubīgs varētu iznākt.


Žūrija #9:
1. 1. vienkārši sakarīgākais teksts salīdzinoar ar pārējiem neforšajiem komplimentiem :/
2. 4 - plusiņš par oriģinalitāti, ka nav kaut kas bezgaumīgs
3. 5 - lai iet arī par kaut ko sviestainu, jo lika nedaudz pasmaidīt :)


Žūrija #10:
1. Vieta : 1
Sievietēm patīk komplimenti. Un vēl kopā nedaudz ar humoru, liktu viņai pasmaidīt..

2. Vieta : 2 
Iedomājies 18+? Uzreiz ir tava un ved uz gultu..

3. Vieta : 3
Sievietēm patīk, kad izsaka komplimentus par dupsi.

Karoč te galīgi garām visi :D


Žūrija #11:
1.vieta 4.frāze, izklausās mīļi un noteikti tādu būtu patīkami saņemt.
2.vieta 1.frāze, tāda ļoti gudra frāze, kuru noteikti var izmantot uz +30 vecuma cilvēkiem un tur stabili nokoļītu :D
3.vieta 6.frāze, tāda interesanta, ne visi sapratīs pareizi šo frāzi un var arī likt vilties, ja cilvēks, kam šo saka padomā kko ne tā.  :D 


Rezultāti:
1. vieta laijuu ar 22 punktiem. (1.)
2. vieta Lāsma ar 15 punktiem. (4.)
3. vieta akasi ar 14 punktiem. (6.)

Žūrijā: 9 noignorēja, 1 atteicās. (11/21)


Balvas:

1. vieta 7 spini "Challenges" sadaļā + Sezonas atslēga + Pūķa galva

2. vieta 5 spini "Challenges" sadaļā + Sezonas lāde + Pūķa galva

3. vieta 3 spini "Challenges" sadaļā + Sezonas 2. fragments + Pūķa galva

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2023. gada 15. jūnijā, 17:45.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0