bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Galerijas
4
0
topic
Mūzikas galerija #46 Rezultāti
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7838 atbildes forumā
Online: 587d 15h 14m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2023. gada 23. augustā, 16:39

 

Čaučau. 
Laiks apkopot un apskatīt Mūzikas galerija #46 rezultātus. 


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule: 

Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Mūzikas galerija #46 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtām tālāk darbus.
3. Ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Par derīgu balsojumu ar pamatojumu var saņemt 2 drupačas. 
* Pamatojums katrai vietai vismaz 5 vārdos.

Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Iesūtītās dziesmas:


1.

Seriāls - O.C.


2.

No seriāla Viņas melo labāk


3.

Filma -> Gone in 60 seconds


4.

No Twilight


5.

The Witcher


6.

Stranger Things


7.

Seriāls Dexter


8.

Čārlija Eņģeļi 


9.

Filma= eurotrip


Žūrijas balsojums:


#1:  
1. Nr8 Izvēlos, jo esmu šo filmu skatījies un skaņdarbā ir Ariana Grande, kuru bieži klausos
2. Nr7 Esmu redzējis tikai dažas sērijas, bet šo skaņdarbu labi atceros 
3. Nr3 Vairāk balsoju tikai par filmu, skaņdrabs ne ļoti, neesmu tādas mūzikas piekritējs


#2:  
1. vietā ierindoju Linkin Park- Twilight filma. Pirmā daļa pati labākā! Linkin Park dziesmas ir vienkārši izcilas un šķiet,ka skanēs ilgi jo ilgi! Tāpēc grēks būtu neielikt pirmajā vietā, izcila dziesma,grupa un Česters bija viens seksīgs džeks! ;33 
2. vietā ierindoju California. Dziesmu esmu dzirdējusi,tikai nav ne jausmas kur. Pec videoklipa izskatās,ka man pat varētu patikt šis seriāls! 
3.  vietā ierindoju Viņas melo labāk dziesmu,es kaut kādas sērijas esmu redzējusi.. bet par dziesmu,Ievai ir pat ļoti laba balss un Igo pats par sevi ir labs. Diezgan labs duo viņiem sanācis. Patīkami klausīties! :) 


#3:  
1. vieta 9. Skaņdarbs no labas pozitīvas filmas, tāpēc liksim to šeit, pirmajā vietā
2. vieta 5. Nesen skatījos šo seriālu, man viņš patika
3. vieta 8. Jo tur ir smukas meitenes


#4: 
1. vieta - 9 - patīk filma un dzisma arī baigi labā, bērnības dziesma :D 
2. vieta - 4- šo dziesmu var klausīties bezgalīgi, vuena no labākajām viņu dziesmām
3. vieta - 2 - šī dziema jau pieēdās skanot TV, bet tāpat labāka par pārējām.


#5:  
1. vieta - 1. Seriāls - O.C., ļoti forša dziesma, atceros kā rādīja pa LNT to seriālu, ļoti patika. 
2. vieta - 6. Stranger Things, dziesma patīkama, ar dziļu domu tekstā, ļoti populāra arī ārpus seriāla.
3. vieta - 2. No seriāla Viņas melo labāk , dziesma ļoti "lipīga'', tam seriālam tieši tāda arī ir piemērota, nevaru iedomāties citu. (var būt kas ir mainījies jo skatījos tikai pirmās 3 sezonas).


#6: 
1. vieta - Gone in 60 seconds(3) | Grūvīga latīņu funk melodija, kura līdzīgi kā klasiska auto dizains, nekad nenoveco.
2. vieta - O.C.(1) | Viegla, vasarīga melodiju ar dumpinieciskas jaunības lirikām. Agrāk dziesma patika, tas laikam palīdz izcīnīt otro vietu.
3. vieta - Eurotrip(9) | Ar trešās vietas izvēli gāja visgrūtāk, jo dziesmas, kuras labprāt dažas reizes pēc kārtas noklausītos ir beigušās, un šeit nācās jau ķerties pie izslēgšanas metodes, galu galā Scotty Doesn't Know triumfējot cīņā par trešo vietu. Ballīšu dziesma, nav mans stils, bet savā laikā cilvēki tusiņos to bieži slēdza, un, esot labā kompānijā, pēc dažiem izdzertiem aliņiem tā jau liekas pat ļoti laba.


#7: 
1. vieta - 4
2. vieta - 9
3. vieta - 8


Rezultāti: 
 

          Latvians /9/ ar 9 balsīm

          akasi /4/ ar 8 balsīm

          Bread Pitt 😎 /1/ ar 7 balsīm


Balvas:  
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis  + 7 spini + Award
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa  + 5 spini + Award
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs  + 3 spini + Award 

Lai saņemtu balvas sazinieties ar akasi vai cruelcin


Slēgts.

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2023. gada 26. augustā, 15:02.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0