bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
0
0
topic
Papildinājums.
MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2013. gada 07. oktobrī, 21:41

Veidoju šo topiku, jo Cobalts bija tik laipns un neatslēdza manu topiku, kā arī gribu apskaidrot tam nepieredzējušajam tipiņam kas un kā.

 

Pirmais moments jau tika aprakstīts. Ķeršos pie otrā. No sākuma izlec ārā no a2, uzmet pricali uz pretinieka. Ok viss normāli, kam negadās, netīšām garām pavilkt. Bet tad tu uz tu vietu pie kastēm vienkārši to priceli atstāj un mierā neliecies ar savu 'ērgļa aci', līdz ko tu redzi ka pretinieks ārā nelīdīs tu sāc idiotu tēlot un tad es nesaprotu ko tu darīji, skatījies sienā uz sekundi vai divām. Tev bija c4, bet plantot tu negribēji, jo zināji kas aiz stūra stāv. Tad vo! Nospīd veiksme un viņš atsedzās un sāk šaut, tad lai turpinātu tēlot tu nezin kādu iemeslu pēc sāc bliezt pa sienu kurā tu lūreji 1-3 sekundes pilnīgi nekādu iemeslu pēc. Tagad pretinieks nolec lejā, un tagad tu izdomā pēkšņi bumbu uzplantot kad ceļš ir brīvs. Tad ir dzirdami soļi, loģiski tu noreaģē un nomaini uz ieroci, bet tā vietā lai darītu ko katrs normāls lõģiski spēlējošs spēlētājs darītu un gaidītu, priceli izlicis tu izskrien ārā un nostājies perfektā situācijā tieši pirms pretinieks ir iznācis ārā un protams perfekti ierauj viņam galvā.

 

Īsāk sakot, tu tik šausmīgi ar tēlošanu biji aizrāvies ka tas tevi galu galā nodeva. Unban netiks dots un topiks tiek vērts ciet. Ja kāds no augstāk stāvošajiem var vēl manu komentāru apstrīdēt, lūdzu. Bet uz doto brīdi topiks tiek vērts ciet lai izvairītos no lieka spama.



Tātad ar ko lai sāk. Sāksim ar "No sākuma izlec ārā no a2, uzmet pricali uz pretinieka. Ok viss normāli, kam negadās, netīšām garām pavilkt." Ja Tu būtu pietiekami vērīgs, tad tu redzētu, ka jau no paša a2 sākuma, pie kastēm vai pie trepēm, sauc kā gribi, es pačekoju un izšāvu 1 lodi, jeb pačekoju ar prefu. Tās ir def vietas, kurās mēdz spēlētāji sēdēt. Tas, ka izlecu uzreiz ar mērķi pie kastēm, ir koordinācija. Būtu tev pieredzīte spēlējot mixos un cw, tad arī tāda būtu. Ja Tu būtu pietiekami pieredzējis, tad zinātu, ka spēlētāji, kuriem ir kaut kāda pieredze, arī čeko, nevis izlien kā tāds pamuļķis un dabū pa galvu. Labi ejam tālāk.

"Bet tad tu uz tu vietu pie kastēm vienkārši to priceli atstāj un mierā neliecies ar savu 'ērgļa aci', līdz ko tu redzi ka pretinieks ārā nelīdīs tu sāc idiotu tēlot" Es pricelu atstāju tur, jo skatijos slīpo, tā arī ir viena no vietām, no kurienes var ļoti labi nosegt a2. Sāku tēlot idiotu pačekojot a2 būstu ? Labi, lai tā būtu, esmu idiots, jo pačekoju būstu. Ejam tālāk.

"un tad es nesaprotu ko tu darīji, skatījies sienā uz sekundi vai divām." Kad griezu peli čekot zosi, ieraudzīju pikseli un tas pikselis bija LAFKa ķermenis, kurš izlīda aiz kastēm, tā rezultātā rāvu peli atpakaļ un sameta gaisā. Mēdz taču gadīties, ka samet peli, vai tad ne ? Ejam tālāk.

"
Tev bija c4, bet plantot tu negribēji, jo zināji kas aiz stūra stāv." Tiešām ? Papriekšu taču japārbauda, vai ir tīrs, vai tad ne ? Bet protams ka ne, tev taču pub smadzenīte, skriet uzreiz pa taisno un plantot, nepārliecinoties, vai spots ir tīrs, vai nē, vai var plantot, vai nē.

"
tad lai turpinātu tēlot tu nezin kādu iemeslu pēc sāc bliezt pa sienu kurā tu lūreji 1-3 sekundes pilnīgi nekādu iemeslu pēc." Kādu sienu ? Domā kasti ? Jā, jo kā jau teicu, redzēju LAFKa ķermeni un griezos atpakaļ, lai viņu nošautu. Un nesaskatu tur 1-3 sekundes, kur lūru uz kasti virsū LAFKa kubam. Dodamies tālāk.

"
Tagad pretinieks nolec lejā, un tagad tu izdomā pēkšņi bumbu uzplantot kad ceļš ir brīvs. Tad ir dzirdami soļi, loģiski tu noreaģē un nomaini uz ieroci" Izdomāju plantot bumbu, jo kad pretinieks sadzirt bumbas tikšķus, viņš steidzas, lai mani nošautu, bet tad es viņu sagaidu un nošauju, bet par cik es dzirdēju, kā viņš aizskrien pie reklāmas, es izdomāju viņu nošaut, jo sazin, kas viņam padomā, varbūt skries apkārt.


"bet tā vietā lai darītu ko katrs normāls lõģiski spēlējošs spēlētājs darītu un gaidītu" Ja Tu ieslēgtu skaņu, Tu ļoti labi dzirdētu, ka viņš neskrien pa slīpo augšā pie manīm, bet aizskrien pie reklāmas. Bet tev taču pub smadzene, jāsēž uz vietas tupus un jāgaida. Tālāk.


"priceli izlicis tu izskrien ārā un nostājies perfektā situācijā tieši pirms pretinieks ir iznācis ārā un protams perfekti ierauj viņam galvā." Skaņa un koordinācija, nekas vairāk. Perfekti ierauju galvā ? Manuprāt pirmajā reizē netrāpiju, bet otrajā gan, bet jau atkal, kad šauju pa viņu, es jau zinu, kur viņš ir, tāpēc arī zināju kur novietot pricelu lecot ārā, jo es zinu, ka viņš nav spējīgs pa to laiku aizskriet jau aiz stūra. Nopērc normālas austiņas un būsi tāds pro ar ērgļa aci kā es. 


Tas arī viss, izskaidroju visu. Novēlu tev iegūt daudz vairāk pieredzes pirms piesakies uz ban-team, jo nu redz kā, visiem taču jāspēlē vienādā līmenī, jeb kā pajoliņiem neko neapjēdzot. Jauku vakaru tev Cobalt, kā arī tev KENTAUR. Jūs esat tiešām smieklīgi Ban-Team, bet novēlu jums visu to labāko.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2013. gada 07. oktobrī, 21:50
0
post

Zajebenā attieksme. Pa kuru laiku tāds skillnutijs paliki, pilnīgi pixeļus pa vienam redzi, jeb tev ex_interp 0 un kaut kādi resnie modeļi?

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2013. gada 07. oktobrī, 21:57
0
post

Zajebenā attieksme. Pa kuru laiku tāds skillnutijs paliki, pilnīgi pixeļus pa vienam redzi, jeb tev ex_interp 0 un kaut kādi resnie modeļi?

Kā tas jāsaprot, pa kuru laiku ? Tu nebiji redzējis kā spēlēju vairāk kā gadu, tad jau arī drošvien pa to laiku paliku, lai gan nesaskatu tajā demo baigo skillu..
Pixeļus redzu, jā, bet tev to kā PUB spēlētājam nesaprast. Ex_interp man ir 0.01 un modeļi man nav. Vienkārši nedaudz pieredzīte, nedaudz acība un nedaudz šaušanas māka.
Ja pubā ieiet kāds spēlētājs, kas ir ārpus pub standartiem, uzreiz norauj banu, vot tas ir kaut kas patīkams.

LAFKA
Jauniņais
292 atbildes forumā
Online: 8h 54m 58s
Redzēts 2021. gada 14. martā, 20:05
Pievienots, 2013. gada 07. oktobrī, 22:22
0
post

nopērc unban un miers (: :DDDDDDDDDd

Lietotāji skatās šo tēmu: 0