bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Čau smukulītes!
Vizbulis
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 10m 32s
Redzēts 2014. gada 22. maijā, 17:38
Pievienots, 2014. gada 14. maijā, 22:01
  • Vārds - Jānis
  • Bilde - Nelikšu, bet ja gribas redzēt manu purnu, tad droši rakstat parādīšu.
  • Vecums - 18
  • Dzīvesvieta - Jilgava
  • Tavi hobiji - Nu nav tādu noteiktu, bet ļoti patīk laist luni un neko nedarīt.
  • Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Tagad nodarbojos ar basketbolu NBA līmeni, bet tākā traumas dēļ esmu pagaidam nelietderīgs komandai, tad pagaidām jau 5 gadus piespēlēju te vienā Latvijas čempionāta komandā.
  • Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Atliec to, ko vari izdarīt rīt.
  • Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Otdihaju horoso. Nu tas jau kāds laiks un ko gribās darīt. Bieži vien kaut kur aiziet pasēž iedzer aliņu.
  • Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Oi, katru vasaru kaut kur braucu un dažreiz arī ziemā, pagājušo vasar biju Itālija, bet Ziemassvētkos biju Vācijā, šovasar doma uz Spāniju, bet vēl nezinu vai došos.
  • Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Atradu DR un HNS serveri @ gign.
  • Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Es saulauzu potīti.
  • Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Afigennījs
  • Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Ta prosta tak pa brackim.
  • Tavs novēlējums visiem lasītājiem. Ar mani visu var sarunāt, esmu pretī nakoš, bet ja nu izved mani tad čau, vari pat vairs nerunāt ar mani!

Par spēlēm:

  • Tavs niks. Principā dr0pz~ vai Vizbulitis, bet nu mainu bieži un lieku visādus tagus sava prieka pēc. :D
  • Bijušie niki - Nu pēdējais kas bija ir dr0pz~ kurs jau ilgi ir, bet pirms tam bija rankoneta.
  • Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? DR / HNS
  • Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? LOL, NBA, utt.
  • Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Nē.
  • Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) Nu ja runa iet par pub, dd2 tad parasti jau tieku taja top15, nu ja jums te afigennie skileri, tad jau nav zināms.
  • Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Don't wory, I will be every were!
bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 20. maijā, 18:55
0
post

klauns ne pohujists..

sveiks



 

Account has been deactivated or is unavailable.
Jauniņais
Account has been deactiva...
48 atbildes forumā
Online: 6h 40m 21s
Redzēts 2014. gada 25. augustā, 20:52
Pievienots, 2014. gada 20. maijā, 22:34
0
post

Hai!

Изображение

SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 21. maijā, 08:09
0
post

Sveiks. :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 2 ( 2090 skatījumi )
Tessa&Hardin, ANormalStick