bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
[Sporta apskatu veidotājs] GARI NAGI
Edgarinātors.
Jauniņais
BACK ON TRACK.
187 atbildes forumā
Online: 14h 54m 17s
Redzēts 2014. gada 09. oktobrī, 19:55
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 15:17

Labdien šajā karstajā maija svētdienā. Staigājot pa forumu ieraudzīju ka tiek meklēti sporta apskatu veidotāji. Vēlējos pieteikties.  Tad nu tā sāksim.

Ievads.

Labdien vēlreiz . Mani sauc Edgars uzvārds Balodiņš. Esmu 21 gadus vecs/jauns vērtējat paši. Brīvajā laikā eju sportot , bet kā jau dzaudzi no kicka sēžu pie datora. Dators protams nav mana dzīve , bet aukstajās ziemas dienās protams da jebkurš sēdētu ;DD. Nesaku uzreiz ka tagad palikšu neaktīvāks , būs tāda pati aktivitāte kā parasti , varbūt pat uzlabosies. Šobrīd mēģinu sevi pierādīt augstāk stāvošo acīs ,kā arī dažu parastu lietotāju acīs. Parametri , 189cm garš . Nezinu cik zaļas acis man ir ,bet daudzi teikuši ka ir zaļganas ;D. 

Pieredzīte.

Apskatu veidošanā itkā pieredze nav, bet hīlā bija konkurs ar apksatiem. Saņēmu 1.vietu. Domāju tas nemaina būtību , un nemaina iespējas netikt par apskatu veidotāju , pats cītīgi sekoju sporta pasaule līdzi. Varu uzreiz solīt , būtu interesanti fakti , par un ap sportu. Protams par tagadējo mūsu hokeja izlasi , kura tikusi 1/4 finālā. Nu tāa, pārsvarā par sevi informāciju esmu devis, skatīsimies kā būs.

Sazinātie varat caur skype,gmail,inbox.

Skpye- nice123875
gmail- edgars123875@gmail.com
inbox- edgarskicklv@inbox.lv

Paldies ja izlasījāt visu.

Pieņemšu jūsu kritiku ;).
 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts pirms 9 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 16:35
0
post
Aktivitate super, rakstit maki. Liels REC
Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2014. gada 18. maijā, 16:41.

?
Jauniņais
458 atbildes forumā
Online: 4d 10h 18m
Redzēts 2015. gada 16. martā, 20:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 16:43
0
post
 

Ceru , ka tiešām pieņemsi kritiku.

 

Citāts1: '' (..)Protams par tagadējo mūsu hokeja izlasi , kura tikusi 1/4 finālā.''

False fakts jau pieteikumā vien. Vēl nekā tāda nav ja reiz nespēj pareģot turpmāko spēļu nākotni ar 100% precizitāti.

Citāts2: ''Apskatu veidošanā itkā pieredze nav, bet hīlā bija konkurs ar apksatiem. Saņēmu 1.vietu. Domāju tas nemaina būtību , un nemaina iespējas netikt par apskatu veidotāju , pats cītīgi sekoju sporta pasaule līdzi. Varu uzreiz solīt , būtu interesanti fakti , par un ap sportu. ''

Personīgi es uzskatu , ka tieši pieredze ir tā īpašība kura apskatu veidotājiem nepieciešama. Ar konkursiem gan ir savādāk , taču tikai gūstot pieredzi veidojot apskatus var kļūt par labu apskatnieku. Tas nav tik vienkārši , sekojot sportam un ziņām nav tas pats kas veidot arktiklus par tēmu. Iespējams gan tā nav , taču spriežot pēc šīs rindkopas izpaužas uzskati , ka nekā nav nepieciešama lai saņemtu šo amatu.

Interpunktācija arī šķiet gana dīvaina. Šur tur šķiet iztrūkst pa komatiņam.

Pie stilistikas gan neko neiebildīšu , tā jau drīzāk būtu jāievero tikai rakstu veidošanas laikā. Arī svarīga lieta.

 Zinu ka esmu lietotājs , visu cieņu lietotājam ''ktnxbye''' , tiešām aktīvs cilvēks , bet nu tomēr apgrozos un pats nodarbojos sporta vēsturē , tāpēc nu es teiktu ka diezgan sketchy pieteikums. Uzskatu ka starp kickiešiem ir labāki kandidāti.

Paldies.

P.S Piekritīšu Pupiskam , ieteiktu izveidot kaut vienu apskatu kuru novietot zem kritikas. Vēlos redzēt cik daudz tekstā ieliksi , tā teikt no sevis , un cik no avotiem , vai iesaistīsi arī lasītājus rakstu izveidē u.tt. Ideju ir daudz un dikti , šis amats ir kā reiz domāts kreatīvām personām.

Visticamāk šo manu domu neviens neņems par atspēriena punktu un visi lieki bez domāšanas rekomandēs bez aizdomāšanās.(kā redzams , viens ''jolo , rec'' jau ir. Arī šajā tekstā varētu būt ļoti daudz kļūdu , diemžēl rakstu no planšetes.

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja ?, 2014. gada 18. maijā, 18:27.

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 16:57
0
post

izveido pāris rakstu lai butu skaidrs, kāds no tevis apskatu veidotājs vispar var sanākt.
tā principā es arī esmu par, jo daudzi apsk.veid. ir pazaudējušies un mums vajag jaunus, lai forums būtu par kapeiku aktīvāks.

Devils
Jauniņais
boc
290 atbildes forumā
Online: 2d 7h 26m
Redzēts 2020. gada 27. aprīlī, 15:58
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 17:47
0
post

jolo, rec.

ass

Nighterance
V.I.P.
Veterāns
broke boy
1280 atbildes forumā
Online: 7d 20h 30m
Redzēts 2022. gada 04. aprīlī, 19:30
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 18:00
0
post

Izveido apskatu ar skaistu un uztveramu domu, un tad pievieono, līdz tam, ANTI

KICK.LV FOREVER.

Edgarinātors.
Jauniņais
BACK ON TRACK.
187 atbildes forumā
Online: 14h 54m 17s
Redzēts 2014. gada 09. oktobrī, 19:55
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts pirms 9 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 20:03
0
post

Pieņemts, sagaidu saturīgākus rakstus nākotnē

 

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 3 ( 655 skatījumi )
Tessa&Hardin, pankuksh, sneiks