bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
[filmu aprakstu veidotājs] SvarcaX
SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 21:09

Sveicinati.!

Pieteikumu rakstisu bez Window Words 2008 palidzbas, cerams jums tas netrauces, ja trauce, iepriekseji jau atvainojos par sagadatajam neertibam. Izmantoju Window Words kad veidoju topikus, jo man datoram nav garumzimju.

Vārds, uzvārds ? Eduards C.

Vecums ? 16.!

Luk kur ari links uz manu sasveicinasanas topiku, ja nessi ar mani sasveicinajies, tad vari to drosi izdarit - http://www.kick.lv/forums/topic/2182/sveicinati/

Man patik veidot jebkada veida topikus, tapec piesakos par "Filmu apskata veidotaju", lai jus varetu iepazistinat ar dazadam, redzetam un neredzetam filmam. Dazos forumos esmu bijis zurnalists un sis darbs man ir loti labi padevies, tapec ceru kad jus mani atbalstisiet un lausiet man vismaz meiginat jus parsteigt.

Luk kur ari  viens mans filmu apskats - http://www.kick.lv/forums/topic…londine-etera/

Un luk kur ari otrs -  http://www.kick.lv/forums/topic…lu-savrupnami/

Filmu apskatu veidoju, apskatot kinoteatru majaslapas, cerams jums tas netrauces, bet turpmak pievienosu ari savus komentarus, linku kur var caur torentiem noladet mineto filmu un pievienosu ari paris bildes + traileri.

Rekomendētājs:  Diemzel tada laikam nav, bet viss nak ar laiku. :)

Pieredze:  Esmu bijis dazos forumos par zurnalistu, darbs man ir padevies, pasam patik veidot sada veida topikus.

Cik bieži rakstīšu filmu aprakstus: Ja lietotajiem patiks tad ik pa vienai filmai, ik pa divam dienam, bet ja ir velme, varu vairak.

Kādus filmas žanrus aprakstīšu: Trillerus, Sausmu, Piedzivojumu, Komedijas - Sie bus zanri par kuriem tiks rakstits vairak, bet parejos zanrus ari pieminesu un tiks izveidots kads filmu apraksts ar neminetajiem zanriem, par multfilmam diemzel nerakstisu, bet par dokumentalajam sausmu filmam bus vairak rakstu.

Veletos lai jus ari kometaros pierakstitu, par kadam filmam jus pasi veletos lasit, ko man pievienot vel klat topikam kuru izveidosu ar filmu, ka man noformet topiku ,piemerm:

Veletos lasit vairak par sausmu filma un lai tu pievienotu vismaz 3attelus un vienu video. veletos lai topiks izskatas sadi - Bilde augsa, apraksts apaksa, pectam beigas video.

Ar cienu SvarcaX.

Liekam REC vai ANTI.

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja SvarcaX, 2014. gada 19. maijā, 10:48.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 11:49
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 21:23
0
post

REC, apsaktam ko ievietoji bija gan pāris trūkumi kā, nebija linka uz torrentu vai imdb  linka un vērtējuma, bet bija tīri ok :)

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2014. gada 18. maijā, 21:24.

FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 22:16
0
post

Anti.

Nepatīk,ka gandrīz visu copy-paste.Vajag arī pašam domāt ar galvu un pierakstīt klāt savas domas par filmu utt.

SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 18. maijā, 22:35
0
post

 Fantom man liekas tu nemaz neizlasiji manu pieteikumu, jo tur bij rakstis, kad nakosajos raksots, bus manas domas, vertejums, mani pievienoti linku utt. Taka nakamreiz pirms balso izlasi par ko tu balso.

Pēdējo reizi rediģēja SvarcaX, 2014. gada 18. maijā, 22:35.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 4 ( 572 skatījumi )
Tessa&Hardin, emaymyska., pankuksh, sneiks