bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
Banned by Amorphis* [ Amorphis spelesanas ar acc, traucesana, nepamatoti sodi ]
SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:16

1. Izraksts no konsoles (copy/paste)

 

[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : ck.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : sSvarcaXx ( sSvarcaXx ) 
[CBAN] Laiks palicis : 2 hours 
[CBAN] Iemesls : raksta cata gaga laika 
[CBAN] Bana IP : 91.105.19.2 ( 91.105.19.2 ) 
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 198431913 ) 
[CBAN] Admins : Amorphis*

 

2. Adrese uz tavu banu ( iepostojam bana linku no http://www.kick.lv/bans/" rel="nofollow external" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; text-decoration: none; font-family: Arial; font-size: 12px; line-height: normal; background-color: rgb(252, 252, 252); outline: 0px !important;" title="Atvērs jaunā logā">http://www.kick.lv/bans/ )

 

http://www.kick.lv/cs/bans/ban_list.php?bid=4565

 

3. Adrese uz demo ( iepostojam linku no www.failiem.lv

 

http://www.failiem.lv/u/juopxvw

 

5. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

 

 

* kāpēc tevi nobanoja?  

 

Jo es rakstiju no web, gaga laika, bet gag tika uzlikt nepamatoti, jo es uzrakstiju tikai prikola : Amorphis ir ******** ******, bet reali zem zvaigznem nekadu lamuvardu nebij, taka gag bij nepamatots. Vel Amorphis lika bezjedzigus vote, ka piemeram : Vai ban Amorphis*, gandriz visi atbildeja vota, kad ja, vajag amorphis ban, bet vins panem un uztaisa vel 3 reizes to pasu vote, kura atkal lielaka dala atbild, kad vinu vajag banot ara. Vel Amorphis lika nepamatotus transfer, tapec jo es ar vinu stridejos, vins peksni ienakot serveri, kadas 2minutes on, bet liek virsu vote, vai mani mest uz TS. Vel amorphis draudeja ar Ban, par to kad es ar Chucky rakstu cata : www.kick.elve, vins teica kad ta ir reklama + caru mic ari pateicu www.kick.eleve un vins par to draudeja ar perm ban, par itka 3jam reklamam, bet pat vardu spele ir jaraksta www.kick.lv, ari cata radas kur var apskatities kokursu rezultatus. Vel Amorphis nelava man lidz galam novadit dienu, piemeram Sniper dienu, vins uzreiz mani parmeta uz TS, kautvai es biju pedejais CT, vinam bij lalauj man novadit pedejo dienu, bet vins to nenema vera. Vel Amorphis nelava normali vadit paris diena, runajot caur mic un traucejot spelet, vai ari biezi pa vidu runaja speletajs TH3_B, bet Amorphis to nenema vera un vinam gag nelika, kautvai es vinam teicu kad vins trauce vadit. Vel Amorphis vienriez, bet ne saja diena, bet kadas 3dienas atpakal, ja nemaldos, vins iedeva pats sev FD, par neko, vaitad admins var dot sev pats FD? Vel Amorhis* lamjas un aizvaino citus speletajus serveri, ne tikai mani, bet ari citus.

 

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? 

 

Es speleju serveri jau no pasa rita, apmeram no 10:00, admins ienaca serveri 2minutes prims uzlika man pirmo transfer, pectam sekoja otrais transfer kurs ari bij nepamatots un abos transferos vins nelava man novadit lidz galam dienu, bet vienakrsi parmeta, kautvai es biju pedejais CT.

 

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? 

 

Es rikojos pareizi, iznemot bridi kad man uzlika gag, jo tad es nevareju rakstit caur web, bet gags ari bij nepamaots un  parejos gadijumos, par transferiem, par nelausanu novadit dienu, par nepamatotu gag, par traucesanu vadit ir jaliek kautkads sods Amorphis.

 

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? 

 

Nezinu, sprieziet pasi, bet velos lai piemeram Chermijs vai Windowlove izskata so lieto, jo Amorphis* spelejas ar acc, tapat ka nessen vins uzlika Snuffeklim ban par WH, tikai tapec, jo vinam redz vins nepatikot, vins to noliegs, bet ta ir, vins spelejas ar acc.

 

 

 

LIEKI NEPOSTOJAM, LAI POSTO JB ADMINI, MOD, ADMINISTRATORI..!!

Pēdējo reizi rediģēja SvarcaX, 2014. gada 30. maijā, 12:40.

Drupijs
V.I.P.
Whuuut?
381 atbildes forumā
Online: 1d 8h 32m
Redzēts 2016. gada 21. augustā, 22:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:27
0
post

Gaidi kad bans beigsies.

:P :D

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 1m
Redzēts 10. maijā, 20:12
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:35
0
post

Tu esi cirvis un daudz ko te esi sadirsis man sūdzējās spēlētāji, ka tu taisi fk tapēc es liku vote par transfer tevi uz T. Par reklāmu tas sākuma bija prikols un mes ar dažiem pa gchat ierēcām par tevi tad tu sāki dirst pa mic.

 

Gag bija pamatos, tu man doma ***** gagu nenorausi, visulaiku kasijies.

 

Nevajag dirst es parasti tik pat kā pa mic nerunāju un netraucēju vadīt par šito diršanu varesi zem ilgaka bana nakamreiz sedēt, tu arī serveri neko neteici, ka es traucēju.

 

Par sevi taisiju voti prikola pēc un tad? Kādam tas traucēja? Es tik skatījos ko teiksi un kad sāksi dirst. Es tevi varu tranferot pēc votes, bet ja visi nobalso, ka mani ban tikai prikola pēc man sevi nav jābano jo nēesmu pārkāpis noteikumus.

 

Un to fd deva tās dienas atpakaļ sev piwrix redzēju kā tu viņam sāki par to dirst, bet admini var dot sev fd paši, ja ir viņus frēklijosi ct, nevajg melo parādi paņem demo no hltv, nekad sev nēēsmu devis tāpat fd nepamatoti.

 

Kāds sakars ar snufekļa wh nekad nēēsmu teici, ka man viņš nepatīk, viņš ir spelējis agrak ar wh, mes ar snufekli pa draugam paprasi viņām ja netici laugh

 

Čemijs jau tev teica ka caur veb nevar rakstit ja tev gags so atsēdi banu! cheeky

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2014. gada 30. maijā, 12:40.

 

 

SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:39
0
post

1. Atkal lamajies, gan serv gan foruma, tagad to lieliski pierada. 

2. Runaji pa mic, trauceji vadit.

3. Ja trauceji, vairaki cilveki teica - Kurs tos stulbos vote atkal taisa. Tada zina es saprotu, kad tu trauceji speli.

3. Pirmo transfer uzliki PIRMS vote un nelavi novadit dienu lidz beigam, kad paprasiju par ko transfer tu teici Tauta grib, kautvai vote tikai pec transfer uzliki.

4. FD uzliki tu sev pats, un tas bij nepamatoti.

 

+ Drupijs ir BT, bet cata jau pateica kad appelaciju neizskatis, kapec tad vinam vispar seit postot, ja vins neizsakta appelcaiju, nelasa vinu un  neksatas demo, kas tas par BT?

 

Pēdējo reizi rediģēja SvarcaX, 2014. gada 30. maijā, 12:47.

Drupijs
V.I.P.
Whuuut?
381 atbildes forumā
Online: 1d 8h 32m
Redzēts 2016. gada 21. augustā, 22:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:40
0
post

Amorph, necepiies. Unban nebus. Aizklapējiet kāds.

:P :D

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 1m
Redzēts 10. maijā, 20:12
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:49
0
post

1. Serverī uz nevienu parasti bez iemesla nelamājos, uz tevi serveri lamajos, jo sūdus taisiji. Dirst nav nekāds lamuvārs, jo tu šeit naturāli dirst.

2. Demo var dzirdēt kā es runāju pa mic vietās kur tas netraucē ieliec momentus kur es trauceju un bļaustos un ka kāds man par to aizrāda un saka ka traucē. Pats arī neko neteici.

3. Par tiem vote ieliec skreenus vai momentus kur to teica vairak par 1 cilveku tas vienigais cilveks, kas jautaja bija no manas gangas un es tevi troļļoju caur gchatu chatoju. Vairāk par 1 cilvēku nesūdzējās par voti.

4. Atkal melo ieliec dēmo tas bija piwrix vakar vai aizvakar un viņš sev uzlika pamatoti. Par meliem dabusi lielaku banu.

 

Kā jau drūpijs teica atsēdi banu unban nebūs, vairāk neatbildēšu nav pirmā reize, ka ar kādu forumā vai serverī dirsies nepamatoti. cheeky

 

 

SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:52
0
post

Banu uzliki man par rakstisanu caur WEBchatu, pareizi? 

Bet tada gadijuma, parada man kur es chata lamajos vai aizvainoju tevi, ka tu man gag liec..? Gag bij nepamatots, reason bij : attisties, tatad sanak kad BAN ari ir nepamatots.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 12:57
0
post

Par traucēšanu vadīt - ja vadi tu, tad traucē tev, tad parūpējies, lai netraucētu, vienkārši pasaki, ja traucēs vadīt, runājot pa mikrofonu, tad nošausi, un ja pēc tam vēl runā, tad paprasi lai kāds nogago.

Par pārmešanu, kamēr vēl "vadīji dienu", praktiski, kaut vai bija Snaiperu diena, tik un tā, admins ir tiesīgs transferot spēlētāju jebkurā spēles laikā.

Pats sev protams, ka var dot FD.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 1m
Redzēts 10. maijā, 20:12
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 13:03
0
post

Es tevi varēju banot jau par to, ka fk taisi ko arī man teica citi spēlētaji. Priecājies, ka uz 6h neuzliku. Un parādi momentu kur es traucēju vadīt? Vai kāds chata raksta, ka man gag vajg, ka es traucēju vadīt vai kā, tā tu te melo visulaiku, lai gan pats serverī huiņu taisi ne es. nevari ielikt konkreti skreenu vai ko, ka es traucēju?

 

Man tev 4x atkārtot ko chemijs teica, ja raksti no foruma gag laikā var banot, punkts.

Tev vajg attistities vajg...... blush

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2014. gada 30. maijā, 13:06.

 

 

SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 13:05
0
post

 

Taka tev gruti ar lasisanu, iepostoju velreiz so - Banu uzliki man par rakstisanu caur WEBchatu, pareizi? 

Bet tada gadijuma, parada man kur es chata lamajos vai aizvainoju tevi, ka tu man gag liec..? Gag bij nepamatots, reason bij : attisties, tatad sanak kad BAN ari ir nepamatots.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 1m
Redzēts 10. maijā, 20:12
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 13:09
0
post

Tu serverī turpināji dirst, ka tevi tranferoju, nākamreiz banošu ilgāk.

 

Tu pat nevari ielikt momentus vai skrēnu visiem meliem ko esi sarakstijis, ka es trauceju utt.

 

Tc kāds, domaju te visi ir izteikušies.

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2014. gada 30. maijā, 13:10.

 

 

SvarcaX
Jauniņais
Wolf
76 atbildes forumā
Online: 1d 3h 21m
Redzēts 2014. gada 02. novembrī, 23:42
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 13:12
0
post

Atkal nevari pastastit, ko izsti es dirsu, ka dirstu, tu sliksti sava sula, taka nemelo.

 

Ludzu konkretak, bet ja nevari tad neposto seit, lieki gvelzt mulkibas nav jegas, nebus prima reize, kad ta dari. 

Pēdējo reizi rediģēja SvarcaX, 2014. gada 30. maijā, 13:14.

S!n
Jauniņais
dragonskillPromaster
254 atbildes forumā
Online: 2d 2h 19m
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 18:01
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 13:14
0
post

Svarca vienkārši nomierni savus pusaudža hormonus un ej parauj kulakā kautkur stūrītī, jo tu nespēj samierināties ar to,ka esi izdarījis sliktu darbiņu un par nedarbiem ir JĀATBILD. Dzīvē ies grūti ja tāds pats lunis būsi kā te. :)

Labāk siltā miklā aliņā,nekā sausā raupjā dūrītē.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2014. gada 30. maijā, 13:15
0
post

Te jau aiziet par traku. 

 

Izsēdi banu. TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 2 ( 1103 skatījumi )
Amors, lucifers