bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Čau visiem No Noreli
Norelly
Jauniņais
Opasnijs
34 atbildes forumā
Online: 6h 25m 59s
Redzēts 2021. gada 27. aprīlī, 21:20
Pievienots, 2014. gada 06. jūnijā, 09:33
Par Mani:
  • Vārds - Edvardo ( Edvards )
  • Bilde - nebūs :D wink
  • Vecums - 15 Gadi palika nesen.
  • Dzīvesvieta - Es dzīvoj baig tāl Latvia, netāl no Rīgas.
  • Tavi hobiji - Meitenes,Draugi,Sports (Futbols,Basketbols,Florbols.), Peldet, un PC.
  • Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Ar futbolu nodarbojos kādus sešus gadus, tagad ar florbolu.
  • Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Ar draugiem uzspēleju Fuci, eju peldēties, spēleju PC.
  • Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Nu tā, es neesu bijis nekur tālu, bet biju Lietuvā,Igaunijā,Polijā,Latvijā, man liekas viss krutāk ir Latvijā, bet visnīcas labākas man liekas kautkur Lietuvā :D.
  • Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Ļoti, šis serveris man iepatikas ļoti, te ir viss interesants, visādi modi serveros, pats spēleju JB un DR, dažreiz war3, viss ir okey, viss labākie serveri kurus esu redzējis CSa.
  • Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Hmm , no balkona nolecu baseinā :D, bļe tas bij sāpig :D.
  • Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Lab, kā man vakar teica - Zadrots un dzērajs, bet es nedzeru :D. ( DR serverī teica :D )
  • Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Jo gribas iepazīties ar jums visiem, lai būtu jautri pēctam.
  • Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Ja tu izlasiji visu, tu esi kruts :D.

Par spēlēm:

  • Tavs niks. Norelly
  • Bijušie niki - Celcy, NK29.( bij vairāk, bet kā neatceros)
  • Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? Kā jau iepriekš minēju, JB,DR, War3, iespejams vel spēlešu PUB.
  • Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? CS;S, SAMP, MC, CS:GO.
  • Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Jā esu, esu spēlejis Pokeru par virtuālo naudu, bet ne šajā projektā.
  • Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) Hmm, War3 kad aizraujos esu pirmais, ar kadiem 80:40, kad aizraujos :D, JB kad esu CT sanāk pafragot 15-5 kadi nez, ja mani nenosit :D, TS - 4- 15 . Nu viss tā mainās :D.
  • Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Es ceru redzēsiet mani gan forumā, gan JB,DR serverī, jo vissbiežāk tur uzturos.

Visiem čau.

Pēdējo reizi rediģēja Norelly, 2014. gada 06. jūnijā, 09:35.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 22m
Redzēts pirms 6 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 06. jūnijā, 19:08
0
post

Sveiks

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 07. jūnijā, 18:19
0
post

Sveiks!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 3 ( 1592 skatījumi )
Tessa&Hardin, ⛔lolwut?, ANormalStick