bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sveiciens no zabaka xD
Lords
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 4h 29m 24s
Redzēts 2021. gada 09. septembrī, 22:10
Pievienots, 2014. gada 17. jūnijā, 14:12

Čau viss apkārt. Mani sauc Reinis un esmu 16gadu vec. Dzīvoju Carnikavā ,tas ir netālu no Rīgas. Hobijs nodarboties ar sportu - futbols ,peldēšanu ,ziemā hokejs. Brīvajā laikā vai nu pa lauku vai nu sēžu mājās pie pc. Esmu ceļotājs ,beiži braucu uz Rīgu. Nekur tālāk neesmu bijis. :D Par kick jau zinu kadu laiku apakaļ ,bet neaceros tieši kā uzzināju mby no kkadas reklāmas webos. Nu raksturot sevi ok lets try - jautrs ,gan jau slinks un mby dzīves priecīgs. Izdomāju uzrakstīt sasveicināšanos lkm takā es tgt ēdu un klausos mūziku ,bij laiks iepazīstināt ar sevi :/. Ēdu pašlaik ceptos pelmeņus ar siera garšu un krējumu :* mm lkm kadu sakārdināju... Tas īsumā par mani pašu.

 

Par cs dzīvi :D

 

Pašlaik niks ir Zabaks ,steamā lol :D nez man slikta iztēle izdomāt ko labāku. Spēlēju pārsvarā 3 spēles - Cs 1.6 , Dota2 un Hearthstone. Csu gan jau visi paši zin ,bet dota ir strategy game kur 5purni pret 5 jācīnās ar savādiem varoņiem. Hearthstone ir iespējams labākā card strategy game ko zinu takā neliks vilties ja izmēģināsiet. Hmm par kiku... Šeit nesen esmu tā pievienojies pa īsto takā bieži mani redzēsiet jb serverī un varbūt retāk pubā un war3. Nu ko laiks atvadīties! :D Novēlu veiksmi ar zm servera cepšanu ko ar nepacietību gaidu :/ Gl

Pēdējo reizi rediģēja Lords, 2014. gada 17. jūnijā, 14:12.
n0 soUnd *1st
Jauniņais
44 atbildes forumā
Online: 2d 12h 5m
Redzēts 2018. gada 18. oktobrī, 20:39
Pievienots, 2014. gada 26. jūnijā, 01:15
0
post

о привет ;)








Drupijs
V.I.P.
Whuuut?
381 atbildes forumā
Online: 1d 8h 32m
Redzēts 2016. gada 21. augustā, 22:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. jūnijā, 08:04
0
post

Sveiks Bote :D :D :D

:P :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 3 ( 1344 skatījumi )
Tessa&Hardin, ANormalStick, Lords