bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
bluups_ @ KICK.LV sasveicināšanās.
bluups_
Jauniņais
Lexuss (Lexiņš)
25 atbildes forumā
Online: 3h 54m 20s
Redzēts 2014. gada 22. jūlijā, 10:55
Pievienots, 2014. gada 07. jūlijā, 21:40

Sveiki Visiem KICK.LV biedriem, lābi šeit neko daudz nerakstīšu izpildīšu pēc dotā parauga.

 

Par sevi:

Vārds : Aleksandrs

Bilde : pagaidām nav, ar laiku ieliekšu (domāju šonedēļ)

Vecums : Esmu pilnus 13, gadus vecs.

Dzīvesvieta : Kuldīga, tāpēc brauciet šurp drīz pilsētassvētki.

Tavi hobiji : Nodarbojos vai eju kā nu kuram vieglāk teikt - galda tenisā, šovasar jābrauc uz eiropas čempieonātu, esmu latvijas izlasē.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Kā jau iepriekš minēju, nodarbojos ar galda tennisu, iet jau 3 gads.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) : Dzīve ir skaista, un pie dirs*s, ka tā nav taisnība.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? : Sēžu pie PC, un spēlēju spēles, eju peldēt, nodarbojos arī, kā teikt ar ekstrēmo sportu, tagad jauna mode ar skūteriem braukāt,

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Jā, esmu Anglija, Londona.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Pirmais iespaids, ir pat ļoti labs, draugs ieteica - Gendalfs.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Nav nekas traks ir tikai viss ļoti jautrs, esmu dzīves priecīgs.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Iedomīgs, draudzīgs. u.t.t

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? : Kā jau pienākas kad ienāk jaunā komūnā, jāuzraksta sasveicināšanās.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem : Izlasiet par mani kārtīgi, varbūt palikšu šeit uz ilgu laiku.

Par spēlēm:

Tavs niks : bluups_

Bijušie niki : darklexuss, HariboT, 

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? Jā kādreiz spēlēju, CS`u kick.lv komūnā.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? League Of Legends, Minecraft, Counter-Strike 1.6 , CS:GO-Counter-Strike Global Offensive.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Pagaidām nē.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) Apmēram vidū, esmu viduvējs cilvēks :DD

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Nezinu, Domāju visur, bet domāju vairāk CS`ā

 

Sveiki visi.

 

syflv
Jauniņais
12 atbildes forumā
Online: 1h 11m 21s
Redzēts 2014. gada 28. oktobrī, 10:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 08. jūlijā, 08:47
0
post

Čau , lai veicas .

Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 28m
Redzēts pirms 39 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 08. jūlijā, 10:08
0
post

hello !

jipi di dipi di du :D

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 0m
Redzēts 9. maijā, 16:51
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 08. jūlijā, 10:16
0
post

Sveiks

prstOwens
Jauniņais
836 posti
199 atbildes forumā
Online: 1d 1h 49m
Redzēts 2015. gada 15. jūlijā, 22:31
Pievienots, 2014. gada 08. jūlijā, 10:21
0
post

GL & HF

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 6 ( 1944 skatījumi )
Tessa&Hardin, ,.,, DEX™, krialy, ANormalStick, Amora_draudzene