bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Kick.lv Radio
1
0
topic
Rādio mūzikas žanri, nepieciešamās pārmaiņas....
widowlove
Jauniņais
Zaļais
37 atbildes forumā
Online: 14h 25m 48s
Redzēts 2014. gada 23. novembrī, 19:51
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 20:06

 

Sveiki... Pašlaik atrodos ēterā uz doto brīdi skan Latviešu Rap (Hip-Hop)  Klausās divi cilvēki... Nesaprotu kas šeit ir vajadzīgs, jo iepriekš skanēja roks, metāls dubsteps... Okey, vienā brīdi kad ēterā skanēja cilvēks kurš stāsta par vērtībām klausījās 8 cilvēki ja nemaldos.. tad viņi atkal pazuda pēc pirmās dziesmas kura noskanēja PĒC tam, kad beidza runāt.. 
Tātad, topika mērķis ir sekojošs.

* Noskaidrot tos mūzikas žanrus kurus vajadzētu atskaņot visbiežāk @Rādio.

* Kādas vēl pārmaiņas vajadzētu ieviest @Rādio.

* Un vai kick`iešu intervijas vajadzētu sākumā translēt @Rādio (dzīvajā) un pēc tam tikai ierakstu publicēt forumā.

 

Paldies jau iepriekš par atsaucību, jo tiešām ceru, ka tāda būs... 

 

Mana šobrīdējā ideja ir sekojoša:


*Vēlos izveidot rādio programmu kuru varēs aplūkot forumā.

(Respektīvi - Būs zināms laika posms no cikiem līdz cikiem skanēs noteikti žanri/žanru sajaukumi.. līdz ar to katram posmam būs savs DJ.)


* Vēlos atrast vismaz 6 AKTĪVUS Dīdžejus kuri savu pienākumu uztvertu atbildīgi, un viņiem ēterā būtu arī jāpastāsta kick jaunumi un tā..

 

Pagaidām nezinu vairs ko tādu svarīgu rakstīt, ganjau vēl papildināšu topiku.

Pēdējo reizi rediģēja widowlove, 2014. gada 23. jūlijā, 20:09.
FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 20:09
0
post

Tātad,te ir tā.

Ja skan reps,metāla cienītāji neklausās(iziet ārā no radio).

Kad skan metāls,liels daudzums no repa cienītājiem iziet ārā.


Vajag kaut kā samiksēt tā lai tur skan random dziesmas,piemēram. Viena repa,viena metāla,viena dubstepa utt.

Par cik aptaujā lielākā daļa nobalsoja par Hip-Hopu tad arī jābūt tiem klausītājiem.

 

Nezinu,tiešām,kas par vainu.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 20:29
0
post

Tas viss ir manuprāt, nesaku ka tā ir ar pārējiem, bet iespējams, ka ar kādu tā arī ir.

 

Viena lieta, kāpēc neklausās radio ir, tāda ka tas ir radio. Tu nezini, kas skanēs pa radio, tāpēc vieglāk, ērtāk ir klausīties mūziku, konkrētu izpilditāju, grupu, kura tev patīk tādās vietās kā Spotify, YouTube, utt, vai klausīties paša lejuplādēto mūzikas kolekciju.

 

Es esmu par roku un metālu. Bet cik es te redzēju, te kādi tik 4 +\- cilvēki ir par to, visi pārējie grib tuciniekus, dupstepus un repu eng,lv,rus utt. Un tas ka, ja skan roks/metāls nenozīmē, ka es to klausīšos. Piemēram ja skan Metallic vai Slayer, es tos neklausīšos, jo nemaz nēsmu viņus klausījies un negribas, un kā jau minēju, labāk iešu meklēt pats ko klausīties savai gaumei, un netik žanrus, bet pašus izpildītājus.

 

Šis ir gandrīz tāpat kā ar PlugDJ, pilns ar heiteriem. Radio nevar uzlikt meh lai skipotu, bet tā vietā iespējams iet ārā no rādio un nenāk atpakaļ. Nu es pats jau nēsmu tas heiters, es vienkārši nogriežu skaņu, daži arī tā iespējams dara.

 

Un kā jau minēju un minēšu atkal, es radio neklausos ne šeit un ne īstās radio stacijas, man vieglāk ir aiziet un klausīties ko pats gribu, un iespējams tā ir ar dažiem citiem, tāpēc radio arī it tukšs, iespējams.

 

Šis iespējams galīgi nepalīdz, bet nu gribējās šo izteikt.

 

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2014. gada 23. jūlijā, 20:30.

            

Yinx
Lietotājs++
455 atbildes forumā
Online: 35d 4h 24m
Redzēts 9. februārī, 10:16
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 21:21
0
post

Man doma ir tāda ka varētu vienādienā piem repu, otradiena piem dubsteps vai kas tads, tresa diena jaunos hitus un ta uz apli ;) Domaju butu labi :)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:14
0
post

Es piedāvāju vnk samaisīto variantu - pusi dziesmu vnk popularas skanīgās vecās dziemas kuras visi zin pop/rock

bon jovi, coldplay, prāta vētra, moby, black eyed peas, aerosmith, visu grupu hītus kuriem ir tikai 1 dziesmas kuras palika populāras kā - Basement jaxx, blur, 

Eric Prydz - Call On Me

Safri Duo & Velile

Lexter - Virtual Lies

un tāda veida...

 

 

Parējās uz maiņām -

reps (nekadu gang rap, nekādus lv reperus ar baigi dziļajām domām dziesmās),

rock (dzirdētus izpildītājus, visu reock stilu, kā the killers, Ozzy Osbourne, metalica, queen, offspring, green day, linkin park, skillet)

tucieniekus (vismaz ar vārdiem, nekādus trance, drum n base, kur tikai skan 1 ritms uz riņķi un kāda skaņa klāt katru minūti)

metālu (ļoti ļoti reti un nejaw death metālu)

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2014. gada 23. jūlijā, 23:15.

Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:55
0
post

Es klausos pārsvarā radio tad, ja skan dubstep/trap-protams ar vārdiem, nevis tikai beati.

Klausītos arī tad, ja skanētu official dziesmas, nepārveidotas dziesmas.

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts 13. aprīlī, 01:35
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 00:04
0
post

IEsaku Dubstep, var arī hiphopu. bet kā jau dažs teica, var tā viens reps,tad hiphops,tad metāls,tad dubstep, u.t.t!

 

 

OBESE
Jauniņais
Džī
126 atbildes forumā
Online: 1d 0h 54m
Redzēts 2020. gada 02. jūnijā, 03:26
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 00:16
0
post

Vajag iekļaut ēteras šovus pa vidu mūzikai, lai cilvekiem būtu interese uzkavēties un nebūtu tā, ka grib iet projām. Tāpat kā jB konkursi, ka paziņo, ka teiksim 15.00 būs pasākums, tad jau 14.50 ir pilns serveris, ja  paveicas ;D

Taču piekrītu Ķemikālija teiktajam...vecie labie gabali nekad nepieviļ!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0