bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
YO NO DJMINER
djminer
Jauniņais
miner
24 atbildes forumā
Online: 3h 40m 53s
Redzēts 2015. gada 23. jūnijā, 13:49
Pievienots, 2014. gada 28. jūlijā, 18:40

tatad mans vards ir Kalvis bildi nedosu :P jo ari visas 4 gadus vecas :/ esmu 11 gadus vecs/jauns ;) dzivoju liepājā diezgan normali ;D VEJINŠ baigi labais :D mani hobiji nu nez braukaju ar riteni jau kops 4 gadiem nu ar nekadiem sportiem nenodarbojos bet LOTI DAUDZ AR RITENI BRAUKAJU mans sauklis ir YO <kam> :D brivaja laika esmu pie draugiem speleju PC braukaju ar riteni U.T.T pagaidam nesmu nekur ceļojis :( bet nevar zinat ka dzive atgadisies :D par kick.lv uzinaju jau sen vnk mekleju serverus nebija neviena norm un ATRADU jb.kick.lv :O cilveki kurus atceros no kick.lv chemijs un snuffinš ;) vistrakākais gadijums ir kad nokritu no ritena braucot no klana lai neuzbrauktu sunitim nogriezos pa labi bet parak daudz pagriezu sturi un visa laba roka bija ar asinim lidz kaulam gandriz noberzst bija :O  nu es esmu vnk normas puisis citiem puisens izdomaju uzrakstit sasveicinasanos jo ir jauns forumsu n sasveicinasanas palika vecaja foruma XD

novelu lai labi lasit ;)

 

GAMES WHOO :O :

mans in-game nicks djminer nav bijisi citi nicki :D

pff protams ka kick serveros esmu spelejis speleju daudz speles :D pat daudzas neatceros un ja saku kadu speli tad apnemos to ari iziet :P parsvara speleju FPS (first person shooter games) nu piemeram ar draugu parasti spelejam COD black ops zombie vai online cs 1.6 unreal tournament nu karo4 daudzas :D savadak paietu visa diena rakstot :D

ne nesmu neviena turnira piedalijies :(

nu parasti score board esmu 3-5 vieta ;) prieks manis not so bad ;)

redzesiet mani gan foruma gan serveros :)

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 29. jūlijā, 18:19
0
post

Sveiks!

prox
Jauniņais
prox
3 atbildes forumā
Online: 21m 37s
Redzēts 2014. gada 05. augustā, 15:03
Pievienots, 2014. gada 30. jūlijā, 09:30
0
post

nedomaju kad 11.gadi , domaju kadi 14. gadi. Anyway Yo. :)

SoulshakerLV
Lietotājs++
Dvēseļu krateklis
208 atbildes forumā
Online: 1d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 27. februārī, 18:42
Pievienots, 2014. gada 30. jūlijā, 10:41
0
post

Čau

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 4 ( 2007 skatījumi )
Tessa&Hardin, M4N0R, Kauviz, Prometajs