bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Čav no Voltina
Voltins
Jauniņais
Voltins
7 atbildes forumā
Online: 1h 16m 58s
Redzēts 2014. gada 03. septembrī, 23:13
Pievienots, 2014. gada 12. augustā, 12:04

Par Mani.

 

 

Tātad sveiki mani sauc Miks,esmu 16 gadus jauns,pec diviem mēnešiem jau 17.Dzīvoju es netālu no Liepājas,mazā pilsētā Grobiņā.Mans hobijs ir ballēties ar draugiem,braukt uz festiem,koncertiem un utt,vai ari vnk laukā iet pačilot.Nodarbojos ar basketbolu 8.gadus un bmx freestyle 3.gadus. Mans moto ir cienīsi mani,cienīšu tevi..Brīvajā laikā es parasti,es esmu lauka,braucu peldēt un zipāju vienu pieskarienu ar draugiem.Aizceļojis esmu tiki uz Angliju un Vāciju pie radiem,labāk patika Anglijā.Par KICK.LV zināju jau sen,vnk nebiju iedomājies te ienākt.Mans vistrakākais atgadījums ir lekšana ar gumiju,tas bija vnk awesom.Pāris vardos mani raksturo "Miks,cilvēks kurš ir ļoti pozitīvs un saprotoš",kautkā tā.Uzrakstiju sasveicināšanos,jo gribēju iepazīstinat sevi ar citiem.Novēlu iepazīt tuvāk mani un bus jautri,apsolu :D:D

 

Par Spēlēm.

 

 

Mans spēļu niks ir Voltins,100%nesat nekur vinu redzējuši,jo nesen tik atsāku spēļu karjēru.Bijušie niki ir MICH,GooFy,jURIZ IRA KLAT un vēl daudzi.Spēlēju cs 1.6,un ja spēlēju jau jb.Esmu spēlējis tikai mu vel 3-4 gadus.Esmu cau eac piedalijies,un vienkāršos cs 1.6 latviešu cupos.Pagaidām atrodos lejā biežāk,jo vēl nēsmu iemācijies atkal spēlēt. :D:DMani bieži redzēsiet foruma,puba,dr,un ts3.

NIKE.
Jauniņais
Es smirdu
736 atbildes forumā
Online: 9d 4h 33m
Redzēts 2018. gada 10. februārī, 18:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 14. augustā, 08:34
0
post

Sveiks!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1 ( 1536 skatījumi )
Tessa&Hardin