bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Video
0
0
topic
Eksperiments par cilvēku vienaldzību
VonrLyStap
Jauniņais
bijušais apskatu veidotāj...
140 atbildes forumā
Online: 23h 59m 08s
Redzēts 2017. gada 17. decembrī, 23:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. augustā, 22:51

Sveiki,

 

Šodien es ar jums gribēju padiskutēt par cilvēku vienaldzību. Tādat ,ir diezgan bieži situācijas ,kad redzam ,ka cilvēkiem slikti vai tiem ir problēmas ,bet mēs paejam tālāk. Šajos video būs attēlota situācija(mākslīgi) ,kad ir šādas problēmas.

 

Šajā video būs parādīts ,ka bērnu apzog 2 vīrieši un tikai katrs 10. palīdz bērnam.

 

 

Apraksts šī video: Tādat šo eksperimentu filmēja 4 dienas un viņi 50 reizes apzaga bērnu ,bet tauta gāja garām un taisīja skatu ,ka viss ir kartībā un nekas nenotiek. 90% cilvēku pagāja garām un nepalīdzēja bērnam. 

 

Vēl viens video.

Šeit tiks parādīt atkal cilvēku vienaldzība. Šeit tiek parādīts ,ka cilvēkam uz ielas paliek slikti. Tiek salīdzināta Krievijas iedzīvotāju reakcija un ASV iedzīvotāju reakcija. 

 

Apraksts šī video: Kā jau es augstāk pateicu ,tad cilvēkam paliek slikti. Pirmajā daļā tiek parādīts cilvēku reakcija Krievijā, bet otrajā daļā ASV iedzīvotāju reakcija. Krievijā cilvēks nogulēja uz zemes vairāk par vienu stundu un tikai ,tad pie viņa kāds piegāja pajautāt ,vai viņam viss kārtībā. ASV ir daudz labāka un patīkamāka bilde ,jo cilvēks nevarēja nogulēt vairāk par vienu minūti ,kad pie viņa kāds piegāja.

 

Manas domas: Es ļoti ceru ,kad Latvijā ir laba situācija un cilvēki nav vienaldzīgi ,jo es domāju ,ka mums ir jāpalīdz cilvēkiem ,kad viņiem slikti un nav jāšķiro ,kas viņš ir - turks,krievs,nēģeris utt. ,jo visi mēs esam cilvēki un mēs neesam domāti ,lai tikai ēstu,atpūstos,dirstu,gulētu (atvajnojiet par izteikumu). Protams, kad cilvēku apzog vīrieši ,tad ir bīstami pie viņiem iet klāt ,bet vai tād tā ir vienīgā iespēja - iet prom? Varbūt var kaut ko izdarīt lietas labā ,piemēram, izsaukt policiju vai pasaukt palīgā cilvēkus? Būsim draudzīgi un nebūsim vienaldzīgi!!! :)

Pēdējo reizi rediģēja VonrLyStap, 2014. gada 30. augustā, 23:05.
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. augustā, 23:06
0
post
Nja bēdīgi :( Kā var nepalīdzet bernam ja viņu apzog, nesaprotu. :( Un otraja video vismaz amerikāņibizpalidzigi :)
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
VonrLyStap
Jauniņais
bijušais apskatu veidotāj...
140 atbildes forumā
Online: 23h 59m 08s
Redzēts 2017. gada 17. decembrī, 23:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. augustā, 23:12
0
post

piwrix07 - piekrītu,saprastu ,ja vēl sievietes paiet garām ,bet nu ja vīrieši paiet garām ,tad tas nav normāli.

Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. augustā, 23:31
0
post

Es pret krieviem butu tik pat vienaldzigs-attieksme rada attieksmi-protams, ja bezpalidzigi apzog kadu, tad ja, palidzetu, bet nu..pret tadiem vienaldzigiem krieviem ari es butu vienaldzigs-Amerikani ir cita lieta, izpalidzigi, palidzetu pats ari viniem.

VonrLyStap
Jauniņais
bijušais apskatu veidotāj...
140 atbildes forumā
Online: 23h 59m 08s
Redzēts 2017. gada 17. decembrī, 23:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 30. augustā, 23:33
0
post

Anonymous - tādāt ,ja tas būtu krievs ,tad tu viņam nepalīdzētu?

Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 00:01
0
post

Es domaju, ka ne, vispar krievi ir neizpalidziga valsts, skatoties video vien-aplaupa bernu, visiem pohuj, iet garam un blenzh ka tadi cirvji.

Žanis
Jauniņais
137 atbildes forumā
Online: 1d 16h 0m
Redzēts 2015. gada 02. septembrī, 10:57
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 00:04
0
post

@anonymous cilveks ir cilveks , nelaime neatstasi gan jauv tas viss naks atpkal ar labu vai sliktu

VonrLyStap
Jauniņais
bijušais apskatu veidotāj...
140 atbildes forumā
Online: 23h 59m 08s
Redzēts 2017. gada 17. decembrī, 23:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 00:06
0
post

Lai nosoda mani par šo komentāru ,bet pateikšu vienu lietu tev Anonymous.

Anonymous - ja tu šķiro pēc nācijas un/vai ādas krāsas cilvēku ,kam palīdzēt ,kam nē ,tad es tevi nevaru skaitīt par normālu cilvēku ,bet gan amorālu cilvēku. Kā tu vari pēc nācijas šķirot ,kam palīdzēt ,kam nē. Tas ,ka tie cilvēki nepalīdzēja ,tad nenozīmē ,ka visi nepalīdz.

Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 00:06
0
post

@WinRar, kas man butu japalidz kadam no krieviem, zinot to, ka pec tam vins nomizis un man nepalidzes? 

@Vonry-es dizhi neskiroju, man krievi nepatik kaa tadi-kautko piepisas Ukrainai, notriec lidmashinu, jo parak lieli cirvji. Man tiesham butu japalidz kadam, zinot to, ka man 99% iespeejaa nepalidzes? Ja, zinu, ir krievi, kas tiesham palidzetu, bet tads ir katrs retais, parejiem butu nosplauties, pablenztu, uznemtu paris foto pieminai un ietu dzert savu snabi.

p.s tas ir manas domas, man dizhi vienalga, ko kads no jums domaa. 

Pēdējo reizi rediģēja Anonymous, 2014. gada 31. augustā, 00:09.

Žanis
Jauniņais
137 atbildes forumā
Online: 1d 16h 0m
Redzēts 2015. gada 02. septembrī, 10:57
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 00:16
0
post

Ja loti motivejosh video , kaut butu latvija tadu cilveku Ka USA ...

Labs raksts .

Žanis
Jauniņais
137 atbildes forumā
Online: 1d 16h 0m
Redzēts 2015. gada 02. septembrī, 10:57
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 00:17
0
post

@anony ne visi krievi ir tadi ka tu doma .

the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 00:39
0
post

Jāa, pirmais video :(

Piekrītu Anonymous krievi man arī ļoti nenormāli riebjas...

FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 01:01
0
post
Cepuri nost, ka vēl ir palikuši tādi cilvēki kuri palīdz nelaimē nonākušajiem. Man personīgi nav pretenzijas pret krieviem.
OBESE
Jauniņais
Džī
126 atbildes forumā
Online: 1d 0h 54m
Redzēts 2020. gada 02. jūnijā, 03:26
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 01:53
0
post

Šeit nav nekāda sakara tautībai, bet gan sabiedrībai. Ja šāds eksperiments tiktu uztaisīts Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Ukrainā, tad rezultāts visticamāk nebūtu labāks, jo mēs visi piederam pie vienas sabiedrības, kā es dēvēju - pelēkā.

 

Valstīs, kuras jau iet no austrumiem uz rietumiem, respektīvi rietumeirpoas valstis jau ir cita sabiedrība, daudz pretīmnākošāka. Austurmeiropas vālstīs kā Krievijā un Latvijā, problēma ir tāda, ka cilvēki skrien cauri savai ikdienai. Viņiem pietiek savu raižu un problēmu, lai vēl papildus uztrauktos par kāda cita raizi vai problēmu, kā attēlots šinī video. Protams 1 no 5 palīdzēs, bet 4 no 5 izvelēsies paiet garām, jo kādēļ, lai sev sarežģītu dzīvi vēl vairāk. Latvietis kā cilvēks ir gļēvulis un Latvijā ir daudz vairāk Kangaru kā Lāčplēšu.

 

Tai pat laikā vēlos arī piebilst to, ka skatoties šādu video un zinot aizkulises tas ir tikai loģiski, ka skatoties mēs lielākā daļa domāsim "Nu tur jau loģiski ka jāpalīdz, ja nepalīdz, tad tas cilvēks ir kretīns" taču ja visus, kas šo video noskatās noliktu reālā situācija, tad rezultāts nemaz nebūtu tik perfekts kā daudzi šeit runā. Tas tiešām noved līdz jautājuma - cik drosmīgs tu esi? un vai esi gatavs riskēt dēļ svešinieka?, jāatceras, ka tas puika ne tev draugs, ne radinieks, tā kā nav jēga runāt par to ko Tu darītu tādā situācija, ja ne reizi neesi bijis tādā situācijā!

Pēdējo reizi rediģēja OBESE, 2014. gada 31. augustā, 01:53.

nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 01:55
0
post
Pasaulē ir daudz dažādu cilvēki .
skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 03:02
0
post

atcerējos draudzenes notikumu.
viņai arī gadījās nepatīkama situācija. gāja cauri tunelim, priekšā ejošai sievietei bija puspavērta somiņa plecā, kad pēkšņi pie tās sievietes pa kluso piegāja čiganiete un bāza roku somā. draudzene jau grasījās apstādināt zagli, vispirms atskatoties apkārt un ieraugot sev aiz muguras vēl vienu čigānieti vērojot viņu. kā jau mēs zinām čigāniem bieži vien ir nazis pie rokas, tapēc draudzene nemaz negribēja riskēt ar pašas veselību, lai izpalīdzētu svešiniecei, tapēc viņa atļāva to vienkārši apzagt. pēc tam, kad čigānietes bija aizgājušas, viņa tomēr pateica, ka ir apzagta, bet nu stāsta morāle ir - cilvēki bieži vien rūpējas par savu drošību. citi cenšas vienkārši problēmās neiesaistīties. pirmajā situācijā es simtpunktu paietu garām, jo man būtu bail vienkārši kaut ko iebilst. ne es kačoks, ne man spēks. man ir ģimene, kuri grib mani redzēt veselu un sveiku. bet par otro gadījumu pilnīgi piekrītu obese. cilvēkiem pietiek savu problēmu, kaut gan es visticamāk palīdzētu, ja kādam būtu palicis slikti.

FLWL
Jauniņais
40 atbildes forumā
Online: 15h 10m 40s
Redzēts 2021. gada 10. augustā, 17:09
Pievienots, 2014. gada 31. augustā, 12:22
0
post
Nav svarīga nācija,bet viss ir atkarīgs no tevis paša! Krievija laikam šoreiz būs izņēmums.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 3 ( 1438 skatījumi )
Tessa&Hardin, VonrLyStap, Cool Dude