bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
Banned.
bushk
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 41m 35s
Redzēts 2014. gada 05. septembrī, 18:48
Pievienots, 2014. gada 05. septembrī, 18:14

******************************************** 
[CBAN] 
[CBAN] : w.kick.lv 
[CBAN] : - hkw. ( - hkw. ) 
[CBAN] : 
[CBAN] : aimbot 
[CBAN] IP : 85.255.67.66 ( 85.255.67.66 ) 
[CBAN] Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 1172781626 ) 
[CBAN] : Pastnieks 
*************************************

Demo un Screen - http://failiem.lv/u/jgzizpx

Apraksts - Vislaik tos 3 - 4 raundus splju ar deagle. Esmu atspēlējies Csdm un tāpēc es no tuvuma māku diezgan labi trāpīt galvā. Nekas grūs tur nav, notēmēju, un, kad tēmeklis ir tieši galvā tā šauju. Aimbots tur točna nav. Ja būtu, tad arī pēdējā reizē, kad ar awp šāvu netrāpiju galvā.Pēdējā roundā paceļu awp eju tālāk un redzu, ka viens aizkrien ai tām kastēm, nu neko, jau biju notēmējis un gaidīju, kad viņš līdīs laukā. Tieši, kad gribēju šaut, man iegļukoja kautkā pele un saraustijās tēmeklis. Pats nesapratu, kad viņu nošāvu, tad man saraustijās tēmeklis vai arī tie/si tad, kad šāvu. Redz, varbūt es izšāvu tad, kad man saraustijās tēmeklis un par visiem pārējiem kiliem likās, ka man ir aims. āa, pavisam aizmirsu. Vienā brīdī, kad es bija a2 es lecienā trāpiju vienam galvā, tas točna bija bobis, nekad iepriekš man tā nav sanācis. Labi, spriešat paši. ; ]

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 05. septembrī, 18:29
0
post

Stāsti cik gribi, ka proti spēlēt un esi atspēlējis csdm, bet nu šoreiz ar to neizspruksi cauri. Demo tak skaidri un gaiši ir redzams kā spēlē ar silent aim. Pēc tavām kustībām un pēc tā, kā tu izvieto mērķi var pateikt, ka neproti spēlēt un esi iesācējs. Pēdējā momentā, kad šāvi ar awp, mērķis pat uz cilvēka virsū nebija.

TC, bans paliek.

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2014. gada 05. septembrī, 18:29.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 0 ( 358 skatījumi )