bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
5
2
topic
Sveicinoiti nu latgaļu puikis.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 14. septembrī, 13:48

Par sevi:

Vārds - Raivis

 

Bilde - Tā nu ir sagadījies, ka vakar pārinstalēju windu un nav nevienas pašas bildes uz PC, kam negadās vne? :D Ja nu kādam interesē, var pameklēt "Parādi sevi" sadaļā vai ičekot dr.lv :)

 

Vecums - 19 gadus vecss zēns.

Dzīvesvieta - Latvija, Rēzekne

 

Tavi hobiji - Kādi nu var būt hobiji manā vecumā, kad ir 21. gadsimts un katram pagrabā ir novāļājies, kāds vecss PC. Nē, nē, nav tik traki, baigi aizrauj man, kaut ko uzmočīt savām rociņām, tas varētu būt koks, metāls utt, viss kas ir griežams, laužams, plēšams, krāsojams ;D Viens no pēdējiem ķēzījumiem - jūrascūciņai uzmaucu 2stāvīgu villu http://prntscr.com/4morr8">http://prntscr.com/4morr8 šobrīd viņa izskatās nedaudz savādāk, stilka vietā saliku restes, jo tur iekšā bija, kā siltumnīcā :D. Nu un nedaudz no ekstrīma, braukājos ar Jawu na haļavu :D. Nu un protams PC, kā gan bez tā ^^

 

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - Agrāk nodarbojos ar basīti, bet sapratu, ka tas nav mans un pametu. Tagad vienkārši eju uz zāli, pacilāju pārs dzelža gabalus un tas arī viss. Varētu būt jau kādi 2 vai pat 2 ar pusi gadi, bet nu ar nelieliem pārtraukumiem :)

 

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Priekš kam tāds ir vajadzīgs? Lieks smadzeņu piesārņojums ;D

 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Zaļipaju pie PC, jo pēc darba neko negribas darīt, nu ja vienīgi uz brīvdienām aizrauju uz ģeravņu, ieraut par pedāli un izgriezt kādu vagu uz pagalma ;D

 

Vai esi ceļojis? - Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - Nu ir pabūts šādās tādās pilsētiņās, kurš nu viņas visas uzskaita. Bet ārpus Latvijas esmu bijis Norvēgijā, pieredzes apmaiņā, ko apmaksāja skola, bet protams pēc tā visa arī atkritā pāris graši savā kabatā, ķip pārpalikumi ^^. Valsts vienkārši amazing, mana sapņu karaļvalstība :) Nodzīvoju tur tikai mēnesi, tāpēc īsti neko nevarēja apskatīties, bet nu tajās ģeravņās kurās pabijām tika izstaigāts katrs krūmiņš :D, jo vācām pudeles. lai nodotu veikalā, nu un par to naudu varēja iegādāties, kaut kādu draņķi ^^

 

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Par kick es uzzināju no visiem zināmas personas -KK-, kaut kā čekoju pa steam friend, kur kas spēlē un pamanīju ka Arnis, kazlina neko neteigdams man, spēlēja kickā :D nu tā es pievienojies pāris reizes serverim un pārgāju uz šeienu :). Iespaids nu nebija no tiem labakajiem, jo likās, ka te vieni poķemoni, bet kad pačiloju ar komūna pārstāvjiem, ta jau viss aizgaja savās reļsās :D

 

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Nu laikam varētu būt gadījums, kad es iecirtu sev pirkstā, cik nu tur iecirtu, bet gan cirveis izkrita no rokas un tieši uz pirksta :D, no sākuma tā īsti nesapratu, bet kad skrēju uz mājām bija sajūta, ka pirkts tūlīt aktritīs, bet nē ar visu pirkstu aizskrēju līdz mājām, kad novilku zeķi domāju, ka tur uz punķiem turās pirksts. Vecmamma uzzvanīja mammai lai brauc pakaļ un mamma teica, lai turu roku paceltu, ķip lai asinis netek tik traki, bet viņa nezināja, ka es iecirtu kājā nevis rokā, no sākuma es turēju roku paceltu, tad dapjorla "pricom tur roka?!" :D. Nu ja, aizveda uz traumpunktu sačinīja mani, pagulēju pāris dienas slimnīcā un tad mani izmeta no turienes ārā :D

 

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - Sevi ir grūti raksturot, bet nu orientēšos no citu teiktā - slinks, neapdomīgs, kašķīgs, cirvis, flegmātiķis, nesavaldīgs, daudz meloju. Nu kopumā, cilvēks kā cilvēks :D

 

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - Tā nu ir pavisam slepena informācija, par kuru neviens nedrīkst uzzināt!!

 

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Negribat, nelasiet :/

 

Par spēlēm:

Tavs niks. lolwut?

 

Bijušie niki - rembo, Vinnijs Pūks, BobijS

 

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? - CS 1.6, CS:GO, Left 4 dead2, Max Payne3, Track mania,  Minecraft.

 

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? - CS 1.6, CS:GO, CSS, Gary mod, Left 4 dead2, Max Payne3, Team Fortness 2, Track mania, GTA:san andreas, GTA Vice City, NFS, BF2, Call of duty, Minecraft, LOL, World of Warcraft, Linage, Nevermind, MU.

 

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? - Esmu piedalījies 2x2, awp turnīros, bet nu pēdējā laikā tikai kickā rīkotajos, cik nu te vinus rīko :/

 

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) - Virs -KK- :D http://prntscr.com/4mp1fm">http://prntscr.com/4mp1fm 

Tas MMM bij -KK-.

 

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? - Ja nu mani kāds šeit vispār pamana, tad varat redzēt gan forumā gan serveros :)

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2015. gada 17. decembrī, 20:31.

S!n
Jauniņais
dragonskillPromaster
254 atbildes forumā
Online: 2d 2h 19m
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 18:01
Pievienots, 2014. gada 15. septembrī, 06:42
0
post

neko neko lolwut :D

Labāk siltā miklā aliņā,nekā sausā raupjā dūrītē.

Vafelja
Jauniņais
26 atbildes forumā
Online: 14h 45m 42s
Redzēts 2014. gada 13. oktobrī, 23:49
Pievienots, 2014. gada 17. septembrī, 14:19
0
post

Здарова!  rembo :D

.

WoW
Jauniņais
132 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2016. gada 25. aprīlī, 16:17
Pievienots, 2014. gada 17. septembrī, 16:31
0
post

Sveiks ,daudz ko uzināju par tevīm :)

P.S Kādu versiju WOW spēlē(world of warcraft)?
 

ghettz
Jauniņais
Blondais
18 atbildes forumā
Online: 6h 39m 20s
Redzēts 2014. gada 23. septembrī, 22:38
Pievienots, 2014. gada 17. septembrī, 17:55
0
post

Privetiki skillar

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 17. septembrī, 17:57
0
post

@ WoW, es spēlēju lich king un kad izgāja cataclys, tad arī to spēlēju :) bet tagad vairs nespēlēju ))

Lietotāji skatās šo tēmu: 0