bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Sveiki no 2k1.
2k1
Jauniņais
bekons.
33 atbildes forumā
Online: 5h 37m 03s
Redzēts 2018. gada 05. novembrī, 21:01
Pievienots, 2014. gada 24. septembrī, 15:26

Par sevi:

Vārds Igors.

Bilde ari nebus , kad busu iejuties komuna , iespejams ieliksu .

Vecums 18

Dzīvesvieta Dobele.

Tavi hobiji Tadad , brivaja laika nodarbojos ar sportu , speleju amatieru liga Florbolu , ka ari nodarbojas ar ielu vingrosanu .

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Nodarbojos ar Florbolu 2 gadus , un Ielu vingrosana jau ir 1 gads :)

Kāds ir tavs moto? (sauklis) Never back down . Dari to kas tev labi padodas , tad ari bus panakumi.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Eju uz stieni , Treninji, Piekdienas atpushos ar draugiem.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Neasmu daudz celojis , bet esmu bijis Vacija , Igaunija , Somija un Portugale, visi sie celojumi ir saistiti ar sportu .

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Tadad , kad tiesam nav ko darit patik uzraut klasisko cs , mekleju un nevareju atrast komunu , kur ir tauta, kas sez foruma , spele serveros , cilveki nav iedomigi , kick atradu rakstot google ... nu ja sanaca ta :) , domaju ka esmu seit uz paliksanu .

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Salauzu 3 pirktus Igaunija spelejot Florbolu , pretinieks uzskreja virsu un kautka ar nuju uzsita man pa pirkstiem un ja , pats nesapratu ka .

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Esmu izpalidzigs , ir kada problema var jautat man . 

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Lai vismaz minimali varetu iepazit mani tuvak.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem Lai veicas dzive , ejiet pec saviem merkjiem .

Par spēlēm:

Tavs niks. 2k1.

Bijušie niki Kadreiz speleju ar niku - Wiizid , Krucuk un -_-. :)

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? Speleju parsavara Pub serveri , esmu meiginajis ari zombie mod , izsti nepatika , varetu pameiginat war3 , un jailbreiku , Vel neasmu spelejis, gaidu kad algu ieskaitis lai varu nopirkt stmd cs :)

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? NBA2k14 , NHL09 , un GTA 5 :)

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Esmu piedalijies daudzos cw :)

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) Pa vidu , dazreiz 2st 3st :) atkariba kada tauta , neasmu ari nekads "markelofs" .

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Public. Vairak domaju serveri neka foruma , bet tas nenozime ka forumam nesekosu lidzi .

Un atvainojos par to ka nelietoju garumzimes , ir problema ar klaviaturu , Microsoftam kautkads driveris ir vajadzigs. Ceru ka kautko uzzinajat par mani :)

Pēdējo reizi rediģēja 2k1, 2014. gada 24. septembrī, 15:35.

 

 

 

2k1
Jauniņais
bekons.
33 atbildes forumā
Online: 5h 37m 03s
Redzēts 2018. gada 05. novembrī, 21:01
Pievienots, 2014. gada 25. septembrī, 11:59
0
post

@wow niks ir dzirdets , bet prata nekas nenak :)

 

 

 

2k1
Jauniņais
bekons.
33 atbildes forumā
Online: 5h 37m 03s
Redzēts 2018. gada 05. novembrī, 21:01
Pievienots, 2014. gada 25. septembrī, 12:00
0
post

Domaju ka varat vert ciet .

Pēdējo reizi rediģēja 2k1, 2014. gada 25. septembrī, 12:02.

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 5 ( 1860 skatījumi )
Tessa&Hardin, tenblunt, AIDZIS., EvE, ANormalStick