bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
14
3
topic
Kick dzimšanas diena
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts 4. maijā, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 16:45

Nu jau apmēram pirms nedēļas bija kickam pirmais gadiņš.

Visi bija ļoti aizņemti ar savām lietām un par to vienkārši aizmirsām :D

 

Tātad tagad pastāstīšu visiem apmēram par vēsturi, jo daudzi noteikti nezina par to kā kicka radies, kas bija pirms tam, un kā viss attīstījies un kam cauri esam izgājuši.

 

Pamatā viss sākās ar projektu playline.lv - kurā es iesaistījos 2010. gada sākumā, daudzi kas joprojām ir kickā - pat tur bija vēl pirms manis. Tie bija vēl citi laiki, un toreiz cs bija daudz populārāks, projektam bija pub un jb serveri, kuri regulāri bija pilni ar tikai latviešiem, pēc tam gadi gāja, serveris attīstijās un sākās problēmas ar pašu īpašnieku, kurš bija "Legorion", viņš ar savu nolaidību gandrīz iznīcināja projektu, vnk nelaikā maksājot rēķinus, ja radās kādas problēmas tad vispār uz mēnesi pazuda, ignorējot to ka visi serveri piemēram izslēgušies, beigās atklājās ka viņš spēlēja League of Legends pa 6-10 stundām dienā, un tas bija tas ar ko viņš bija tik aizņemts.

Vēl kādu laiku mēs viņu pacietām un domājām ka kaut kas mainīsies, līdz vnk piegreizās. Pamatā mēs bijām 2 cilvēki kas tur darbojās - TzK un es, tzk aizgāja pirmais, un atvēra projektu playagain.lv, kurš gan aizvērās jau pēc pāris mēnešiem neko nesasniedzot, pēc tam arī man Leogriona attieksme apriebās, un es vnk paziņoju ka aizeju, pēc kā drīz vien arī projekts aizvērās.

Pēc tam es biju plānojis vērt savu projektu, toreiz man bija ļoti asprātīga ideja par projektu "kiegeliem.lv" ar nosaukumu kas daļēji ir no draugiem špikots, bet tikai ar humoru, bet finanses neļāva tajā laikā pasūtit mājaslapu.

Tad man negaidīti uzrakstīja Locha, un piedāvāja iesaistīties kā līdzipašniekam projektā glad.lv, ar norunu ka es darbojos pa serveriem, viņš darbojas pa webu. Kas man bija pilnīgi ideāli - jo tas nozīmē uz pusi mazāk problēmu, ļoti atri piekritu, un pēc neilga laika jau atvēram arī serverus un sākam tos popularizēt. Es sasaucu visus playlineiešus uz viņu, un projektam gāja pat ļoti labi, ilgu laiku turējās jb serveris pirmajās vietās latvijā populārakais. Atvēru arī war3, mc, un citus serverus un viss gāja ļoti skaisti, bet diemžēl sākās nesaprotami konflikti regulāri ar Lochu, viņš palika neaktīvs, un regulāri sāka man aizrādīt ka visu daru nepareizi, ka viss ir slikti, tā tas vilkās mēnešiem ilgi, tur tika pārkāpta arī visa noruna kas bija, jo viņš sāka jaukties servera lietās. 

Tā apmēram pēc 4 mēnešiem katru otro dienu viņā klausoties nekas cits man nealika kā vnk pateikt viņam visu ko domāju par to ko viņš dara - un viņš pateica "laimīgu taciņu"

Tajā brīdi es momentālu savācu mazu komandu - Battery, Jameson un es, un mēs jau pēc 1 dienas atvērām www.kick.lv, un jau aiznākamā dienā forums un serveri tika atvērti publikai. Tajā brīdi desmiti cilvēku gāja uz gladu lamāties un spamot :D Skats bija vienreizējs, pats gan nevienam to neliku darīt, bet nekādā veidā nebiju pret to...

Rezultātā sanāca ka drīz vien visi cilvēki bija pārnākuši uz kicku, un projekts tad uzsāka savas īstās gaitas.

Jamesons bija uzņēmies taisīt mājaslapu, ko arī iesāka darīt, bet, joprojām nesaprotu iemeslus, kāpēc, viņš palika neaktīvs, un pēc jau kādiem 3 mēnešiem atmazku atteicās to darīt - Palikām tikai ar forumu.

Pēc tam izlēmu pasūtīt pats webu, nopirku dizainu, pārzīmējām viņu savādāku izmantojot detaļas - sanāca mazliet fail - ko tikai tagad spēju atdzīt :D

Lūk kāds izskatījās kicka dizains pašā sākumā - http://www.bildites.lv/images/k…ha9nbklo9p.jpg">http://www.bildites.lv/images/k…ha9nbklo9p.jpg

Tad satiekot sen neredzētu paziņu - widowlove, uzzināju ka viņš ir līdzipašnieks projektā - darkhorse.lv un drīz vien nonācām pie tā ka projektiem vajag apvienoties, ar norunu ka viņš ņem līdzi cilvēku kurš izveidotu paštaisītu forumu, un palīdzētu arī ar naudām plānotajam dizainam.

Pēc apmēram mēneša, sapratu ka tas foruma tehniķis ir tirliņš ar savām akadēmiskajām izglītībam, un neko nedara un neko nemaz nemāk darīt, jo pat  nesaprata parastu web uzbūvi. Un pateicu viņam atā.

Pēc tam aizgāju uz firmu suncore.lv pie kuras arī pasūtīju, dārgi, bet ļoti kvalitātīvi uzkodēt gan webu, gan pinībā paštaisītu forumu, jā starp citu paldies widowlove ka nepalīdzēji ne ar vienu centu naudas ko solīji - gan forumu sponsorēt, gan arī webam piesviest, un papildus tam arī tur radās nelielas aizkaves, jo weba taisīšanas laikā tika nomainīts programmists, jo viņu priekšnieku neapmierināja viņa darbs, dēļ tā 2 nedēļu termiņš ievilkās krietni - varbūt vēl daudzi atcerieties kā bija foruma augšā tas stabiņš kur tika skaitītas dienas līdz atvēršanai kādas 3 reizes ilgāk kā vajadzēja :D

Kad nu beidzot tika tomēr sagaidīts tas nodošanas datums, webs tika mazliet, pat, sasteigti palaists, jo man vnk apnika jau gaidīt, un webs tika palaists - bija cilvēki kam patika, bija kam nepatīka (ļoti labi saprotu tos kuriem nepatika sākuma dizains :D )

bet viss mēnešu gaitā tika pārveidots līdz sasniedza šobrīdējo skaistumu.

 

Secinājumi ir vienkārši: gaming projekti tas ir karš - tur ir jāiet tādam stresam cauri, pārslodzēm, miljards problēmam, līdz sasniedz to ko vēlas. Kā arī katrs 100 cilvēks ir tikai normāls kuram var ko uzticēt :D

Bet galvenais ir nepadoties un tad var sasniegt visu ko vēlas.

 

Ceru ka bija interesanti visu šo lasīt, gan tiem kas mani pazīst jau gadiem, gan tiem kas kickā ir nesen

Enjoy :D

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 23:59
0
post

Sveiciens @ Kick.lv dz/d , ja godiigi nezinaaju , izlasiju tik tgd , interesanti .. un taaa tik uz prieksu mes esam laba komanda un nekas mus neaptures ! PAR KICK.LV

Vafelja
Jauniņais
26 atbildes forumā
Online: 14h 45m 42s
Redzēts 2014. gada 13. oktobrī, 23:49
Pievienots, 2014. gada 27. septembrī, 00:02
0
post

Прочитал весь текст... :) ну теперь хоть знаю историю kick.lv

Молодец, достоин похволы! :)

.

Evija^
Meitene zeltene
1815 atbildes forumā
Online: 28d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 27. janvārī, 15:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. septembrī, 10:11
0
post
Sveicuuu . Protams neizlasiju visu slinkums raustija :D .

Saistīts attēls

StacKKruumS
Lietotājs
*WEB_spameris*
186 atbildes forumā
Online: 5d 11h 37m
Redzēts 2019. gada 12. aprīlī, 16:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. septembrī, 11:27
0
post

Apsveicu... =]

Slowly getting to the top!

mimiC
Lietotājs
574 atbildes forumā
Online: 8d 7h 59m
Redzēts 2022. gada 19. novembrī, 23:38
Pievienots, 2014. gada 27. septembrī, 12:09
0
post

Izlasīju visu! Interesants raksts, un vēl par kick  vēstri uzzināju! AWESOME! Tā tik turpināt, un sveiciens dzimšanas dienā!

I'm just a regular everyday normal motherfucker...

Erorita
Jauniņais
spaiserix
497 atbildes forumā
Online: 2d 0h 35m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 19:07
Pievienots, 2014. gada 27. septembrī, 13:30
0
post

Glad laiki. Vēl tas uzraksts bija katrā mapē. =D

Pēdējo reizi rediģēja Erorita, 2014. gada 27. septembrī, 14:29.

 

nickpick
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 5m 22s
Redzēts 2014. gada 28. septembrī, 03:01
Pievienots, 2014. gada 28. septembrī, 02:17
1
post

Kurš bija dizaineris šim, atvainojos, briesmonim un man vienīgajam forums atgādina IPB 3.x parodiju?

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts 4. maijā, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. septembrī, 02:40
0
post

es, bet kāds tam sakars ar kicka dzimšanas dienu? mazliet netēmā iebrauci :)

Ja vēlies kaut ko ieteikt izskata ziņā, tam ir ietiekumu sadaļa

Madness
Biedrs
Stoner**
577 atbildes forumā
Online: 4d 0h 2m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 13:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. septembrī, 16:56
0
post

Nice, no saakuma domaaju nelasiit, bet tomeer izlasiiju.Interesants  raxtins un Sveicu!

Nighterance
V.I.P.
Veterāns
broke boy
1280 atbildes forumā
Online: 7d 20h 30m
Redzēts 2022. gada 04. aprīlī, 19:30
Pievienots, 2014. gada 03. oktobrī, 15:00
0
post

Nice.

KICK.LV FOREVER.

CharmZ
V.I.P.
therefore it is?
764 atbildes forumā
Online: 4d 5h 0m
Redzēts 2020. gada 08. augustā, 13:42
Pievienots, 2014. gada 03. oktobrī, 15:30
0
post

Paldies,Chemim par KICK :)

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2014. gada 03. oktobrī, 15:40
0
post

Eh, tie laiki kad vēl drotoju JB, toreiz bija classic jb, un visiem kas nezin, bija 100x jautrāk nekā tagad. Visi tik domā, kā nofragot, kam mums PUBS ir? JB galvenais ir izlikties un spēlēt līdzi.

ODZHYY
Jauniņais
ODZHYY
108 atbildes forumā
Online: 1d 4h 7m
Redzēts 2017. gada 08. janvārī, 02:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 04. oktobrī, 10:50
0
post

Vecais dizains man nedaudz vairāk pie sirds iet,nezinu kādēļ! :P

 

Bet nu ko lai saka,čemij. Esi milzīgas pūles iegāzis,lai virzītu visu uz priekšu. Protams,cilvēki un mūsu draugi arī (atkivitāte,kārtības ziņā) ...

Tapēc novēlu kick'am mazāk problēmu,galvas sāpju un lai smadzenes vienā dienā neizplūst! Lai darbi rit uz priekšu,lai veiksme un aktīvi,uzticami cilvēki ir mums blakus!

PRIEKĀ!

 

An eye for an eye will make the whole world blind.

Duncan
Jauniņais
Ļeons
1 atbildes forumā
Online: 16m 54s
Redzēts 2016. gada 27. decembrī, 07:22
Pievienots, 2014. gada 04. oktobrī, 16:58
0
post

Kick dzimšanas diena / starts - 18. septembris, ļoti labi atceros.

CharmZ
V.I.P.
therefore it is?
764 atbildes forumā
Online: 4d 5h 0m
Redzēts 2020. gada 08. augustā, 13:42
Pievienots, 2014. gada 04. oktobrī, 17:59
0
post

Piekrītu Luciferam,vairs nav tās dzirksts,kad var nospēlēt 13 stundas no vietas,katru dienu :(

Agrāk tiik grūti bija krāt naudu un attīstīties,un vēl atceros,kad man kādu brīdi bija krutākā banda,tagad nav tik interesanti,jo serverī paliek arvien vairāk ārzemnieku kuri nesaprot noteikumus un frago visus pēc kārtas,man tā pietrūkst to laiku,kad Chemijs ienāca 2x dienā un iedeva kādu bonusu,tas skaitījās tiik kruta :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0