bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
1
topic
banned by KK - reason bomba
ODZHYY
Jauniņais
ODZHYY
108 atbildes forumā
Online: 1d 4h 7m
Redzēts 2017. gada 08. janvārī, 02:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 05. oktobrī, 15:12

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : v 
[CBAN] Nobanotais nicks : oGGy ( oGGy ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz mūžu 
[CBAN] Iemesls : Steam account zagshana. 
[CBAN] Bana IP : 212.93.114.235 ( 212.93.114.235 ) 
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 42386077 ) 
[CBAN] Admins : -KK- 
******************************************** 

bana detaļas nevarēju nokopēt,jo rādās šāds links http://www.kick.lv/cs_bans/

 

lai vai kā,sēžu un šauju pub'ā,ienāk KK un nobano par to,ka viņam ir nosperts steam etc..

Man šito steam lanā džeks iedeva, teica ka ir pircis no kkāda džigita. Kas un kā,kādam ir pazudis uz mani neattiecas. Šo steam biju pārdevis KK kādus pāris vai 1.mēnesi atpakaļ. Kādēļ man ir šis steam? Vienu nakti ar džeku sēdējām lanā, izdomājām pašaut fastcup.net bet man nebija steam acc ar 1.6 virsū,džeks aizdeva pašaut man ar šo,par cik viņam kādi 3 vai 4 steam accounti. 

Tagad ienācu pubā pašaut, viss čotka un pēkšņi mani nobano par to,ka es esot nozadzis steam,kuru PATS PĀRDEVU :D Vispār, pēc principa personīgie iemesli neattiecas uz servera noteikumiem un par šo serverī mani banot pēc idejas nedrīkstētu. 

Bet nu tas paliek smieklīgi.. Kad uzrakstīju KK, lai tiekas ar mani un h4ckmaister lanā,visu ko viņš man izteica ir "brīvs".

Kas attiecas uz Tevi KK.. priekšlikums aizvien ir spēkā.. lanā piektdien ap 21:00 merķeļa ielā.. ja esi džeks ar pautiem, nesēdī mājās un neonanē kā pārbijusies skuķene,bet nāc un izrunā šo lietu,viss ir runājams. 

Bet ar šādiem sūdiem tiksi tik tālu,ka nāksies vienkārši tev pa rīkli sadot,lai tu saprastu kas pie kā pieder..

 

Kā jau minēju.. pārdotas lietas mani neskar galīgi.

Ja bija kaut kas nozudis vai nozagts,vajadzēja rakstīt man draugos/skype vai šeit forumā.. tad mēs būtu arī runājuši.. Es nevaru tagad neko pierādīt un arī netaisos. Nāc piektdien uz lanu un izrunāsim šo pasākumu,bet nav ko savus personīgos mēslus jaukt servera lietās.

 

Veiksmi.

Pēdējo reizi rediģēja ODZHYY, 2014. gada 05. oktobrī, 16:08.

 

An eye for an eye will make the whole world blind.

Drupijs
V.I.P.
Whuuut?
381 atbildes forumā
Online: 1d 8h 32m
Redzēts 2016. gada 21. augustā, 22:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 05. oktobrī, 15:49
0
post
Nu taks Kk. Ta jau nau musu dalja kuram draugam pazinam ko nozadzis. Mes neatdbildam pa Steam. Taka Unban. Tc. Esmu no Mob. Uzlieciet unban un drosi TC. KK sis ir vel trakak neka es uzmetu banu. Taka man liekas Tevi vsp izest vajadzetu :D Bet nu oke. UNBAN LIECIET.

:P :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 05. oktobrī, 18:04
0
post

Tu pārdevi man šo profilu. Es nevienam viņu nepārdevu, jo gribēju pats lietot. Tagad skatos Tu ar viņu spēle... Cik dīvaina sakritība ka draugs Tev atgriež tieši tavu profilu. Vismaz es, ja pārdotu kādam profilu, un dabūtu atpakaļ, pajautātu/painteresētos tam kam pārdevu, par cik utt.

 

@Druupijs, man liekas ja Tev kāds nospertu profilu, Tu pusi serveri izbanotu dusmās.

 

Dusmās nobanoju... Noņemts.....

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 6 ( 655 skatījumi )
sсhoKKur-, nisker, Mhm, knejvs, Klaus, ODZHYY