bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Cau no - FAILED
FAILED
Jauniņais
Shuriks^
6 atbildes forumā
Online: 2h 39m 31s
Redzēts 2021. gada 17. decembrī, 22:23
Pievienots, 2014. gada 09. oktobrī, 09:06

Par sevi:

Vards -- Aleksandrs

Bilde --  http://failiem.lv/u/qdazees">http://failiem.lv/u/qdazees

Vecums -- 18

Dzivesvieta -- Jekabpils

Hobiji -- Mans, hobijs ir staigat uz sportazali, nodarboties ar vieglatletiku, un viss vairak ar kachalku. 

Ko parasti dari brivaja laika? -- Staigaju, ara ar draudzeni, aizeju pasedet kada kafeinica, parunaties, meginu iepriecinat, vinju, kaut man tas sanak, loti labi :D Izeju, ar draugiem, pasedet, pakurit, iedzert kadu kokteiliti, un, ta loti reti, skatos, tw, tp ka neinterese, bet var teikt, katru dienu pa vairakam stundam, sezhu pie pc, speleju Cs.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? -- Ja, varteikt ar gimeni, daru to katru gadu, kkur celoju, piemeram shogad biju, Francija, Italija, Skotija, Budapesta. :) Viss intresantaka vieta man bija Francija, katra iela, kkada skaista veida, iskatas Tirs, nepiemeslots, ka Latvija, dazhas vietas :D

Kā tu uzzināji par Kick.lv? -- Kadu, laicinju atpakal, kad vel biju spelejis, Counter Strike Source , bija nick KICK, un te vienu dienu, ierakstiju google, kick un man izspideja forsh un sakarigs, komuns, kura palasiju, visus sasveicinashanas topicus. Ieintereseja.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? -- Tad, kad biju mazinsh, mby kadi 4-6 gadi, braucu ar trisriteni, pa pagalmu, un pagalma beigas ir dikis, skatijos uz vecmammu, un reize braucu, bija ta ka slidens lietus, nolija, un es bac taja diki, izlidu viss melns, netirs, vecmmama smejas, par manim, kaut ari pats raudu, un smejos :D To loti labi, atceros. Tik nesmejaties, par manim :)

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? -- Aktivs, draudzigs, mierigs, godigs, Un galvenajs cienu, visus kas ciena mani!

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? -- Tadas, prasibas. Un mans komment, ja jau nebutu sasveicinashas , neviens nevienu nepazitu, a tgd kaut palasit , visus topic , jau var iepazit, kautcik cilveku.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem -- Paliekat, ar KICK komunu, un nepazudiet, nekur. :) Novelejums ari, galvenajiem - Paldies, liels par intresantako, komunu, kuros esmu spelejis. :)

Par CS 1.6 

Tavs niks.-- FAILED

Bijušie niki -- BLACK , KICK

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? -- Counter Strike Source, Dota, LOL, Crysis, NFS - pilnigi visus, kuri ir, visi jau ir izieti pa 3x reiziem.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? --  Awp, deagle, Un, nezinu, ka nosaukt, viena Counter Strike Source komuna, bija tads turnirs , ka cip starp komandam , ir vairakas komandas un viena komanda ir 2speletaji, un kr4, vienam no viniem ir awp, bet otram kads cirs ierocis, kuru, grib, bet intreanti bija tas ka komanda var but tikai 1awp, un tad spele lidz 3 raudi, un ta kuru komanda vinnes. Varetu ari te tadu, uztaisit. :)

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) -- Hhm, nu nemaku, pat pateikt. :(

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? -- Pub, serveri. 

Paldies, visiem par uzmanibu! Tiksimies, spele. :)

Patik, ari tetuvejumi, ja kadam intereses, pajuta privati, vareshu ielikt, savus 2tatto. :)

Un, atvainojos, ka bez garumzimem, wnk datoram nav .

 

Pēdējo reizi rediģēja FAILED, 2014. gada 09. oktobrī, 14:59.

the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 09. oktobrī, 21:14
0
post

sveiks

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 09. oktobrī, 22:13
0
post

Jau jau čīteris, tad jau atā.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 4 ( 3316 skatījumi )
Tessa&Hardin, Wolfyy, ANormalStick, Znakomnais*