bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Krabis saka čau mīļie
Deividstk
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 49m 47s
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 18:05
Pievienots, 2014. gada 11. oktobrī, 14:38

Par sevi:

Vārds-Deivids

Bilde- Nebūs

Vecums-16

Dzīvesvieta-Tukums

Tavi hobiji- Nodarbojos ar Basketbolu, braukāju pa Latviju ar komandu un jā, Brīvajā laikā braukāju ar rolleri. Ja kādam baigi gribās, lai iemetu rollera bildi droši prasīt PM.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?-Basketbols, Ar viņu nodarbojos jau 7 gadus. Trenējos Tukumā.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Visi saukā mani pa krabeni 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Kā jau teicu, braukājos ar rolleri, ziemā slēpoju un jā, tāda ir mana dzīve,nekas jautrs :)

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā?- Esmu apceļojis 25 valstis, ja godīgi es tā pat nevaru pateikt, katrā valsti ir + un -. 

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Internetā meklēju Jb serveru un sāku šo spēlēt,jo tauta arī netrūka un jā

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā?- Piedodiet neteikšu :P

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos?- Godīgs, citreiz dumšs, ziņkārīgs, intresants. 

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos?- Domāju spēlēt šos serverus vel kādu laiku. 

Tavs novēlējums visiem lasītājiem- Lai jums labi spēlējas un adminiem lūdzu nebanot :P

Par spēlēm:

Tavs niks.-Krabis

Bijušie niki-Leitz-

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros?-Samp,Cs

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? Es jau teicu samp, cs abus jau 3 gadus.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros?-Nē,bet labprāt pameiģinātu.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu)

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)?

tupiks
Jauniņais
skraaaa
218 atbildes forumā
Online: 4d 14h 17m
Redzēts 2020. gada 05. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2014. gada 12. oktobrī, 23:34
0
post

Chau Chau Krabi!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 3 ( 1642 skatījumi )
Tessa&Hardin, iFamous, ANormalStick