bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
0
4
topic
KICK mitins #2.
Serfotajs
Jauniņais
ExcillinGGamming
5 atbildes forumā
Online: 1h 58m 31s
Redzēts 2014. gada 04. novembrī, 15:43
Pievienots, 2014. gada 04. novembrī, 11:03

Lielaka dala nobalsojusi, ka velas kickiesu mitu, tapec izveidoju so topiku, jo ari pats , gribetu ar citiem iepazities vairak un patuset. 

http://www.kick.lv/forums/topic/4065/kick-mits/ - Luk kur #1 topiks, ja nessi vel izteicis savu viedokli, tad dari to.

 

KICK MITS.

Ja mes vispar velamies uztaiist mitinu, tad mums vajag vietu, kur to taisit, tapec saja topika, pievienojam katrs vismaz 1ienu vietu, kur jus domajat, ka mes varetu taisit so tusinu?

Es piekritu MA1M piedavatajam viesu namam, bet varu jums ari piedavat dzivokli Riga, ko jus varat izlasit pirmaja topika.

#1 Viesu māja 100% Atpūta atrodas 10 min. braucienā no Rīgas centra.

http://www.viesumajas.lv/lv/viesu-nams/100-atputa

Izsakam savas domas!

 

Otrkart, mums vajag visu sarunat par edienu, jo domaju, ka galdu klasanu mums nevajadzes, bet es iespejams ari kudos, tapec, piedavaju jums sadu shemu :

 

Vai nu, kads savaks no visiem naudu, pirms dosanas uz visu namu un sapirks visu vajadzigo edienu, to varetu uzticet, kadam nopietnam un uzticama cilvekam, es uzskatu, ka tas varetu but , kads no Administratoriem foruma.

Izsakam savas domas!

 

Vai ari, katrs panem lidzi edienu vismaz 10euro vertiba, varbut ari vairak, es nezinu, tiesi tapec, es izveidoju so topiku, lai jus varetu izteikt savu viedokli.

 

Pats galvenais ir tas, no cik gadiem, vares ierasties uz kickiesu mitu?

Es domaju, ka varetu ierasties uz mitu, tikai no 16gadiem, varbut pat no 17, jo lielakai dalai 16gados trako hormoni un domaju, mums tas nav vajadzigs + jus jau visi zinat, ka uzvedas pokemoni, kad sadzeras. I

Izsakam savas domas!

 

Alkhahols?

 

Cik un ko var nemt? Sis jautajums mani ari nedaudz uztrauc, jo piemeram es butu gatavs nemt lidzi vismaz 2vas alus kastes un kadu hektoru :D, lai butu laba hektorizesanas. :D

And ja, ko jus domajat par marihuanas nemsanu lidzi? Jo es apsveru domu, ari pats papildinat savus krajumus uz kickiesu mitu.

Izsakam savas domas!

 

Nu ko, izsakam savas domas, ko jus par so visu domajat un kadi ir jusu uzskati par kickiesu mitu.

Izsakam savas domas!

Izsakam savas domas!

Izsakam savas domas!

Pēdējo reizi rediģēja Serfotajs, 2014. gada 04. novembrī, 11:07.
skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 04. novembrī, 11:10
2
post

manam draugam pieder bārs, davaj tad es varbūt visu alkohola preci aizvedīšu uz mītu?
atceraties, ka tas ir mīts, kur cilvēki iepazītas un jautri pavada laiku kopā. alkohols ir nepieciešams tik lielā daudzumā, lai cilveki spētu atslābt un atvērties citiem, nevis lai pielietu mūli un pēc tam nespētu atrast ceļu uz mājām.
un kāpēc bija jāveido jauns topiks?

FIN.
Lietotājs
250 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2021. gada 07. septembrī, 10:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 04. novembrī, 11:37
0
post

Eh žēl , Jūs jau droši vien nākamgad uz marta pusi nevēlaties kko šādu arī izveidot ? Vienkārši fiziski netieku uz Latviju šogad :/

 disney trailer will smith aladdin genie GIF

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 04. novembrī, 12:17
1
post
Kapec taisiji jaunu topiku ? Ja gribat dzert tik daudz lai nesaprot ko dara, tad lai ar vecakiem dzer
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 04. novembrī, 15:18
0
post

Katrs nem savu alkashu un lai stiepj, ko jus pisas..

btw livu akvaparkaa dzert nedrikst

+ alus/hektors, vetsiit get a life

+ varam svinet pie erora kojaas, tur daudz chiepinju

+ MA1M tik likvidets, iesaku nemt dzivokli pirmaja stava.

+ es nezinu vai bushu bettomer komenteju

+ 16 gados daudzi cilveki ir pietiekami attistiti, un dazhi pat 25gados nav.. salidzinam mazo maimu ar jus pashi zinat ko.

+ DRUPIJ tevi es loti satikt gribetu

+ gg wp es pazudu man uz darbu



 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 04. novembrī, 15:40
0
post
Kas tu esi ?Kādu vēl dzīvokli, tas tak būs galīgi čau.Vakar runājām, ka visu šito varētu rīkot kaut kādā decembrī. Ā un hektors ir huiņa.
Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2014. gada 04. novembrī, 15:42.
wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 04. novembrī, 16:02
0
post

Dzīvoklis nekādā gadījumā

Viesu mājai/pirij +

Ar alkoholu dara tā, ka ņem katrs cik pats grib, ja būs pālī, tad lai rēķinās, ka neviens nevāķīs vienkārši un viss.

Un ar žirijamo ir tā, ka vai nu katrs pats sev ņem, vai arī pirtis/viesu mājas dažreiz piedāvā arī zviedru galdus par atsevišķu samaksu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 8 ( 1248 skatījumi )
MadrYy, CHEWBACCA, ANormalStick, Eljuks, BENIS, Enemijs, Dalī, MA1M