bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Sveicināti kick.lv lietotāji.
Fosilija
Jauniņais
Marčelo
1 atbildes forumā
Online: 3h 42m 30s
Redzēts 2018. gada 10. decembrī, 19:14
Pievienots, 2014. gada 21. novembrī, 21:25

    Čau,mans vārds ir Mārcis, šogad augustā palika 16. Iekš CS1.6 mani var atpazīt vārdā- Fosilija. Dzīvoju Kurzemē ,mācos vidusskolā 10.klasē. Brīvajā laika nereti pēc skolas eju uz darbu, treniņiem, vai arī patusēju ar draugiem. Kopš bērnudārza laikiem gāju peldēšana ,bet šogad peldēšanai atmetu ar roku un pieversos fitnesam. Pēdējā laikā man CS ar nesanāk bieži uzgriest ,jo nav laika ,līdz ar to ir tā kā ir ar  CS skilu :) ,bet ja sanāk uzgriest CS tad es priekšroku dodu JB,AIM map ,retāk pub,surf u.t.t. Serveros es kāšķi nemeklēju, bet reizem ,ja kāds uzvelk mani, tad gan varu pateikt kādu rupju vārdu.

    Bet kā tad īsti uzgāju kick.lv tātad tā ,kādreiz spelēju cs random serveros un man palika zb visi tie brūnie čīčas murmulē kautkāda valodā un dirsās kautko pa krieviski un es nodomāju beidzot atrast 1 normālu latviešu serveri un pieturēties pie tā, tā nu nācās ka 1 ko uzgāju gūūglē bija kick.lv...

Zinu ,ka pastāstiju maz un nesakarīgi ,bet man vienalga ,ar cieņu Fosils. :)

     

St urpok
Jauniņais
43 atbildes forumā
Online: 1d 4h 55m
Redzēts 1. janvārī, 00:52
Pievienots, 2014. gada 27. novembrī, 19:34
0
post

eror viņš kick atrada google ja nemāki lasīt :)

man personīgi patīk īsas un konkrētas sasveicināsanās jo garās nemaz nelasu :D

lai veicas GL m8 :)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 0m
Redzēts 9. maijā, 16:51
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. novembrī, 20:13
1
post

čau kikā Mārci, neņem vērā ko saka heiteri, ar viņiem vnk ar pelmeņiem nepadalījās un Garfilds lazanju pievāca.

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 27. novembrī, 21:12
0
post

Sveiks!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 7 ( 2252 skatījumi )
Tessa&Hardin, Mihuils.....tepat , ANormalStick, Martinshhh, Enemijs, Fosilija, sсhoKKur-