bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Čau no Aysii
Aysii
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 3h 53m 37s
Redzēts 2015. gada 19. maijā, 22:57
Pievienots, 2014. gada 23. novembrī, 20:56

Mans vārds ir Jānis, Esmu 18 gadus jauns, dzīvoju Jēkabpilī, hmm, par hobijiem, laikam jau tas pats CS, basīti šad tad uzrauju, agrāk spēlēju basketbolu tā nopietnāk, bet tagad jau 2 gadus vairs nē. Sauklis - hmm, pēdējais, kas palicis atmiņā - Tu neesi Tu pats, kad neesi iedzēris! Haha. Parasti brīvo laiku pavadu spēlējot CS, vai kko ar draugiem, tad vēl brīvais laiks aiziet svaru zālē. Ceļojis au esmu, tad, kad sīkāks biju, esmu bijis pāris citās valstīs, bet tā pa lielam neesmu nekāds lielais ceļotājs. Visforšākā vieta, hmm, pat nezinu, nav īsti svarīga vieta, galvenais, lai draugi apkārt. Par kick uzzināju no Dibena Pirāta, vispār kontru spēlēju baigi draudz, kad riktīgi sīks biju, kad bija tas trakais laiks, kad visi laikam spēlēja. Tagad nebiju spēlējis kādus 2-3 gadus, bet nesen kā izdomāju atsākt, spēlēju kso.lv, bet tur viens pidars kojās dabuja banu, tā nu Dibena Pirāts atrada Gignā šito serveri un tagad abi spēlējam te. Vispār CS atsāku spēlēt kaut kur 1 mēneša, bet esmu atpakaļ un tagad tik drīz droši vien nebeigšu spēlēt, hah. Pirmais iespaids ir tīri okey, spēlēju pagaidām tikai war3 csdm, un viss ir baigi labi, tikai tie mobi mani reizēm pamatīgi nokaitina. :D Tādu trakāko atgadījumu uzreiz nevaru iedomāties, bet nu zem grādiem visādi joki ir bijuši. Nepatīk sevi ne raksturot, ne vērtēt, tāpēc spriediet vien paši. Izdomāju uzrakstīt šito, jo jāsāk kļūt aktīvākam laikam arī forumā, so visi varat šo to uzzināt arī par mani. Novēlu visiem serverī uzskriet uz manām lodēm. :) 

Par spēlēm:

Nicks ir tāds pats kā forumā, pirms vairākiem gadiem spēlēju ar nicku Godless, Cly, tad vēl tur kkādi bija. Kā jau iepriekš minēju - kickā spēlēju pagaidām tikai war3 csdm, bet būs jau arī pubā drīz jāsāk. :) Vēl paralēli spēlēju lol'u (league of legends) kkādus 2 vai 3 gadus laikam, bet tagad cs liekas interesantāks. Vēk patīk skyrimu uzspēlēt. Pagaidām nekādos turnīros neesmu spēlējis, bet saņēmu uzaicinājumu spēlēt war3 komandu turnīrā, kas drīzumā būs, tur arī piedalīšos.

http://www.kick.lv/cs/stats/sig…kground=random

Redzēt mani visvairāk var serverī, bet centīšos kļūt aktīvs arī forumā. Pagaidām izskatās, ka esmu atradis foršu serveri un kickā palikšu uz ilgu laiku. 

Priekā. ;)

PTERADONS
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 1h 57m 45s
Redzēts 2014. gada 08. decembrī, 15:22
Pievienots, 2014. gada 24. novembrī, 21:43
0
post

Sveiks 

Lai viecas kickā

mimiC
Lietotājs
574 atbildes forumā
Online: 8d 7h 59m
Redzēts 2022. gada 19. novembrī, 23:38
Pievienots, 2014. gada 24. novembrī, 21:45
0
post

Sveiks! :) ;) :P :D

I'm just a regular everyday normal motherfucker...

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. novembrī, 01:18
0
post

Serverī jau manīju Tevi, sveiks. 

whateverusay.*
V.I.P.
Rolis, Roļa.
128 atbildes forumā
Online: 4d 4h 19m
Redzēts 6. februārī, 21:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. novembrī, 01:54
0
post

Sveiks. Jā, serverī jau redzēju :) 

Veiksmi :) 

tepej
Lietotājs++
tepej
406 atbildes forumā
Online: 2d 5h 9m
Redzēts 20. februārī, 18:22
Pievienots, 2014. gada 27. novembrī, 08:53
0
post

Esi sveicināts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 4 ( 2455 skatījumi )
Tessa&Hardin, ANormalStick, Pirdlampina, sсhoKKur-