bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau no SangeneX
sniedze
Jauniņais
nav
8 atbildes forumā
Online: 9h 46m 55s
Redzēts 2016. gada 06. februārī, 16:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. februārī, 22:07

Sveiciens visiem! Vēlējos iepazīties ar visiem biedriem serverī. Tātad neszinu ka lai to izdara vienkāršāk sekošu paraugam laikam....

Par sevi:

Vārds: Dāvis

Vecums: 18

Dzīvesvieta: Madona

Tavi hobiji: IT, programmēšana, Datorspēles

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? : Esmu basketbolists, nodarbojos 3 gadus

Kāds ir tavs moto? (sauklis) : Mans moto? Emm... Keep moveing forward! Never stop.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Ja godigi spēlēju CS 

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Esmu bijis: Anglijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Zviedrijā. Ļoti patīk Zviedrija un Somija sakartotas valstis un celji neliek apvemties.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Par Kick uzzināju no gign. Spēlēju JB jau 3 gadus. bet daudzi no severiem ir izgaisusi atradu KICK.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Trakākais atgadījums noteikti bus pirmais brauciens ar sniega deli un pamošanos slimnīca gandriz... Labi ka gandrīz neskaitās.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Esmu uzticams, draudzīgs, laipns, ar mani nekad nav garlaiciigi.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Galvenais mērķis ir lai kāds iemācītos izrunāt manu niku neviens to pat nemāk izlasīt tas jālasa kā Sandženeks. Pavisam vienkārši. nesaprotu kapec visi lasa ka Sangeksis un kko tādu

Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Visiem lasītājiem novēlu jauki pavadīt laiku. nekad nepadoties un vienmer stāties pretī grūtībām.

Par spēlēm:

Tavs niks : SangeneXi

Bijušie niki: SangeneX, Vikdav, eeRce.

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? Spēlēju World of Warcraft jau 7 gadus, CS kadus 5. Spēlēju CS:S, CS:GO, CS 1.6. Spēlēju jb.kick.lv un retai reizei pub. League of Legends 3 gadi.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Ir spēlēt LoL turnīros.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) esmu 27 rankā CS 1.6. Normāli esmo score augšiņā

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Noteikti serveros. Blogi forumi nav mans stils. Mīlu darit visu praktiski un jauki pavadīt laiku jb.kick.lv

Cerams uzzinājāt kaut ko par mani. Mans vienīgais lūgums nelasat manu nicku kā Sangeksis. 

Sandženeks is out! Peace!

S!n
Jauniņais
dragonskillPromaster
254 atbildes forumā
Online: 2d 2h 19m
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 18:01
Pievienots, 2015. gada 06. februārī, 09:42
0
post

Sveiks,man Madonā ir radinieki un vispār daudz zināmi cilvēki.

Labāk siltā miklā aliņā,nekā sausā raupjā dūrītē.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. februārī, 14:28
0
post

Sveicināts.

Jaycee
Jauniņais
Nav iesaukas.
6 atbildes forumā
Online: 2h 12m 42s
Redzēts 2017. gada 22. jūnijā, 12:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. februārī, 14:51
0
post

 Yo...

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 11. maijā, 19:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. februārī, 14:57
0
post

Čauu.

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. februārī, 15:38
0
post

haayeeee 

Welcome@Kick.lv

Lietotāji skatās šo tēmu: 0