bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Citi apskati
0
0
topic
Atvaļināts virsnieks piekāva āfrikas imigrantu un atņēma tam pārtiku.
Snuffeklis
V.I.P.
lalala
lalala
994 atbildes forumā
Online: 47d 16h 15m
Redzēts 2023. gada 08. februārī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. februārī, 22:06

Kāds vīrietis gados bija devies ikdienas braucienā ar savu neapturamo spēkratu – motociklu, kad, braucot garām zoodārzam, ieraudzīja mazu meitenīti, kura cītīgi pētīja krātiņā esošo lauvu. Tajā brīdī meitene veica liktenīgo kustību, kas nostādīja viņu neapskaužamā situācijā – viņa atradās bīstami tuvu lauvas krātiņa žogam...izmisušais un asinis tīkošais dzīvnieks ar saviem milzīgajiem zobiem aizķēra meitenes virsjaku, velkot to tuvāk sev. Mazā meitenīte bija tik ļoti nobijusies, ka nespēja pat iekliegties. Iepriekš minētais motociklists, ilgi nedomājot, steidzās palīdzēt nelaimē nonākušajai meitenītei. Ar kārtīgu atvēzienu viņš iesita mežonīgajam dzīvniekam pa purnu, tas apdullis atkrita atpakaļ, atbrīvojot meitenīti no gūsta. Meitenīte steidzās pie vecākiem, kuri bija paspējuši jau apraudāties no laimes. Vecāki cītīgi spieda varonīgā kunga roku un nemitīgi pateicās viņam, sakot, ka būs pateicīgi līdz mūža galam, un vaicājot, vai nevarot kā atlīdzināt viņam...
To visu no malas redzēja kāds vietējā laikraksta žurnālists, kurš pēc varonīgā vīrieša rīcības pieskrēja klāt un stādija sevi priekšā: ''Sveiki, esmu vietējā laikraksta žurnālists. Tas, ko jūs tikko izdarījāt, ir varonīgākais, ko jebkad kāds cilvēks ir darījis manu acu priekšā. Tas bija apbrīnojami, fantastiski! NEAIZMIRSTAMI! Lūdzu sakiet, kā Jūs sauc, kungs? Es vēlos, lai to uzzina visi, lai visi zina, ka Jūs esiet īstens varonis.'' 
Motociklists sajuties neērti, minstinoties atbild: ''Mārtiņš, mani sauc Mārtiņš.''

Žurnālists: ''Un ar ko Jūs, Mārtiņ, nodarbojaties?''

Motociklists: ''Esmu atvaļināts virsnieks.''

Žurnālists: ''Paldies, Mārtiņ, paldies, tas, ko Jūs šodien izdarījāt bija sirdi plosošs notikums manā dzīvē, es to nekad neaizmirsīšu! Es pārliecināšos par to, ka šis stāsts rīt rotās laikraksta pirmo lapu! Tas visiem ir jāzina!''

Tā nu žurnālists aizsteidzās veidot stāstu, bet motociklists devās mājās... Nākamajā rītā Mārtiņš iegādājās avīzi, kuras pirmo lapu rotāja lauvas attēls, zem tā bija virsraksts – lieliem, trekniem burtiem: ''ATVAĻINĀTS VIRSNIEKS PIEKĀVA ĀFRIKAS IMIGRANTU UN ATŅĒMA TAM PĀRTIKU.''

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts Vakar, 20:53
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. februārī, 22:17
0
post

vāāāks :/ šitāds uzmetiens chalim :D :D normāli sagrozīts vis :D

Lemard
Jauniņais
Andžāns
10 atbildes forumā
Online: 5h 47m 14s
Redzēts 2018. gada 02. februārī, 22:01
Pievienots, 2015. gada 12. februārī, 22:33
0
post

Nu jā, žurnālistiem maksā par kaut kādām sensācijām nevis apr to ,lai uzrakstītu kā virsnieks piekāvis lauvu. Vilinošāk izklausās protams ,ka kaut kādu imigrantu.

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. februārī, 22:36
0
post

No spokiem kopēji ? kruc.

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 13. februārī, 14:22
0
post

Nu kā tā var. Labs. :D

Snuffeklis
V.I.P.
lalala
lalala
994 atbildes forumā
Online: 47d 16h 15m
Redzēts 2023. gada 08. februārī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 13. februārī, 15:30
0
post

Bļāviens sniper, protams kopēju!

Moderatori/Administrācija warnojat to sniper, vienmēr kkur, kko stūlbu raksta! :<

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 4h 12m
Redzēts 17. aprīlī, 19:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 13. februārī, 16:01
0
post

Dafuq?

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0