bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Filmas
0
2
topic
Godzilla
Cool Dude
Kārto Somu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 7h 31m
Redzēts pirms 16 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. februārī, 11:18

Godzilla.

 

 

Trailer -

 

Download - https://kickass.to/godzilla-201…-t9501484.html">https://kickass.to/godzilla-201…-t9501484.html

 

Gads - 2014

IMDb vērējums - 6.6

Zanrs - Asa sižeta, fantastika.

Lomās:Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston

 

 

Jaunā Holivudā tapusī filma par Godzillu radīta studijā “Warner Bros.”, kas kopā ar producentu apvienību “Legendary Pictures” tiesības uzņemt jaunu versiju par šo ikonisko briesmoni iegādājās 2010. gadā. Šis ir otrais Holivudā tapušais projekts par Godzillu (pirmā Holivudas versija iznāca 1998.gadā).

 

Par filmu -

Pasaulslavenais, milzu dinozauram līdzīgais briesmonis Godzilla stājas pretī ļauniem monstriem, kas radušies nepārdomātu zinātnisko eksperimentu rezultātā un sākuši apdraudēt pašu cilvēku eksistenci.

 

Personīgais viedoklis par filmu -

Biju gaidijis, ko savādāku , nebiju lielā sajusma par tiem monstriem, bet kad vēlāk izrādijas, ka cīņa nebūs cilvēkiem pret Godzillu, bet Godzillai pret monstriem filma pat iepatīkas, lai arī dažviet tika parsīlēts mana skatijuma, piemēram ar Godzillas liesmu spļaušanu, filma ir tīri laba.

Mans vērtējums - 6.0

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. februārī, 12:28
0
post

Kaut kā Tavs viedoklis lika pārdomāt par skatīšanos. :D

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 34 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. februārī, 16:01
0
post

Pagāšgad Maijā biju 3d uz šo filmu ar klasi. Man nepārāk,bet varēja meh paskatīties.
 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 11 ( 705 skatījumi )
Tessa&Hardin, sсhoKKur-, Dalī, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Rihs*, the Captain., Amors, MercuriaL*, LatvietisNU, siirups, Cool Dude