bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
5
0
topic
Bērnības muļķības
blonda
Meitene zeltene
Lietotājs++
242 atbildes forumā
Online: 15d 11h 0m
Redzēts 2021. gada 23. februārī, 19:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. martā, 00:07

Bērnības muļķības

Bērnībā mums visiem ir licies, ka kāda lieta ir paredzēta kam citam, nekā tas ir patiesībā. Tā nu man radās ideja, ka katrs varētu ievietot kādu/as savas bērnības nepareizos uzskatus.

Piemērs

Tualeti daudzi sauc par havaju, tā nu radās tāds uzskats, ka tualete ir Havaju salas. Tad bērnībā nemaz negribējās braukt atpūsties uz Havaju salām, bet, tagad zinot patiesību - kāds mani aizvedīs? :D

P.S.

Postu intervāls 3.   

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 30. augustā, 20:32.
MateYz
Lietotājs
Spešel for MateYz
Matejs
155 atbildes forumā
Online: 3d 10h 35m
Redzēts 2021. gada 21. decembrī, 20:04
Pievienots, 2019. gada 20. augustā, 23:20
0
post

Nezinu,skaitīsies šis kā uzskats,vai nē,bet mazāks domāju,ka ja papūtīs piparu gāzi gaisā,nekā nebūs. Uzlīdu uz šķūņa augšas un pūtu gaisā,zem manis stāvēja bars ar bērniem,Beigu beigās sapūtu acīs saviem brāļiem un māsām,un vēl kaimiņu bērniem,pēc tam,kad mani sabāra, ieberzēju acīs pats sev. :D

Kas neriskē,tas nedzer šampanieti.

"Jūs liliputi,Jūs liliputi,Jūs liliputi,bet Es starp jums kā Gulivers"

Džamals
Jauniņais
307 atbildes forumā
Online: 5d 22h 36m
Redzēts 2020. gada 30. aprīlī, 09:36
Pievienots, 2019. gada 21. augustā, 23:19
0
post

Kāvos visu laiku ar brāli ,jo mēs bijam ļoti maziņi un mums to lika kaimiņa draugi :D

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 17:52
0
post

Bērnībā man bija liels lācis uzdāvinats, man viņš ļoti nepatika tāpēc nodedzināju viņam uzacis , jo vinam bija lielas baltas uzacis ... dēl tā aizdegas aizkari un gandrīz nodedzināju māju .

tāpēc liela mācība nekad nespēlēties ar uguni , var beigties slikti un palikt uz ielas .....

 

Rolković
Lietotājs
144 atbildes forumā
Online: 8d 1h 24m
Redzēts 13. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 18:02
0
post

Spēlējos ar mazo māsu un glaudiju kaķi, mazā māsa vēl tajā laikā bija pavisam maza un iebakstija ar pirkstu kaķim dibenā!

_Mazaiss_
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 3h 10m 59s
Redzēts 2019. gada 26. novembrī, 15:40
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 21:06
0
post

 Biju jauns-ķip aizmuku no mājām līdz šķūnītim un man bij augsti,es dedzināju skaidas un gandrīz nodedzināju šķūnīti

socket.io
Jauniņais
MDMA
120 atbildes forumā
Online: 2d 19h 53m
Redzēts 13. janvārī, 01:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. decembrī, 03:23
0
post

Biju sīks un mācijos pamatskola es stāveju uz palodzes 3.stāva un es stāvot gribēju noslīdet uz palodzes nu apmēram uzlekt stāvot.

Es stāvot apsedos uz palodzes un viņā nolūza.

Tā es gāju pie direktora :D

Lvbulta
Jauniņais
Lvbulta
102 atbildes forumā
Online: 1d 12h 22m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 23:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 14:06
0
post

Bērnībā, kad skolas laikā grib'jām no bodes šmigu, mums nepārdeva. Mēs izdomājām ka varētu noviltot skolēna apliecību un datu rakstīt ar tā saucamo "izdzēšamo tinti". Mēs tā arī izdarījām un gājām mēģināt :D Labākais bija tas ka mums tas strādāja un pārdeva :D Vēl tagad nesaprotu kā varēj

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 16h 54m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. aprīlī, 20:58
0
post

Nepietiekošas aktivitātes dēļ šī spēle tiek slēgta.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 209 ( 7700 skatījumi )
Hybrid Minds, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, alska, Tessa&Hardin, 575, Kiwi :], MENDIJA, SintijaL, santiz, Zane, Pickle Laura, Venta, Pīļuks, Arch, eKs., Nurmachimaevmakachev, prote1ns, Klaus, Em4a, socket.io, akasi, Bavility, Hazard, Naft'līns, Latvians, tenblunt, not hns, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, gucci, Diademantus, Lacz, Lvbulta, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, keni, malbaro, SiGoNs, spoks, sсhoKKur-, Violexy, Obijs, _Mazaiss_, Wunderschlange, Rolković, pankuksh, emaymyska., Gussi` ^^, Amphetamine, MateYz, Kipchoge, Džamals, Enemijs, ZīLe, Wukong, Gamora, StaFFорд, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, ExorcisT^, Lauku puika a.k.a hnc. , WickedLady, cruelcin, milkhouse`, Jackass3D, Jautrais oopis, IJUST, hehegeeva, deewekzij, kaifotajs!!! :D, Jautrais opis, SycyS, GANDALFS, ZnT, Mežpils, 47th, luīze, `Barbija`, Faacha, Сhrееру©, Ibrahim Abdul Halim, Muiza, zexty, Fūdiņš, R3N41KS, Unicorn, loveusobad2, HaRZz, tuis, black cobra, Marshmello, PANDAROO, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, agaa, spaula, LanDerSs, peh, Kopas, M*Z*, Pilsonis., Dairis, ⛔lolwut?, Vaaveriite*_^, Milky, shaize_, TwenyHwuaN, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., eena, Strelnieks., N1CeR, Daavis_, Rose, stn, ZombikOzy, Incorrigible qwz, Xtcent, Apocalypse, aimbatten (;, ANaRHiST, Evucite, mimiC, QueenPiper, Fon der Markov, Witch, ksa, 0blivionx, Otricala, Pizhikz., Atty, Ha3E, vhlamiwwu, audzeknis, Kikii., yostu, bullets aim far, Saldenieks, Ruf, Laauriinaa, andrisptrs, Mohit, EddieLV, unknown-, Snicker, Kanazews, Lakrica, Wolfyy, SkuLLy, PooKa, blonda, Haiduk, Kubi, Prometajs, Famouse, muwa, Remember-ME, slēpts, goosy, klubuJuris, Bob_Marley, Martyz, KaapostgalvaLV, $ KRISTA $, FreakyyPrime., Жить в кайф, NikeFIT, Go0dFather, HyperBeast, REDFOO, EvE, StonerKumar420, MadrYy, tHEBEAST, Bu4haa, Fantograms, skyya, CROUPZZZ, def., crewified, Krizzz, daryl, ŠAGIJS, Sajma, Vortex, maardzha, nav_jazin, S-ONE, Serjoga, Latgales Čalis, Komisarchiks, sneiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, Evija^, gaz1kkk., Iggija tā repere, Ponijs, Ebyrn, Tvinks , Mandarīns, Daņiks, juliet, LatvietisNU, EAZY., tupiks, Rihs*, GalvenaisKrapalis, FreshhH, the Captain., MA1M, ~Evils~, Dalī, SPEEDLINKK 337, Madness