bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Intervijas
3
8
topic
Intervija ar Speedlink.
_SurfSand_
Jauniņais
Renārs
39 atbildes forumā
Online: 22h 12m 32s
Redzēts 2015. gada 06. maijā, 23:14
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:12

*SurfSand*- Sveiks.

Speedlink - Čau.

*SurfSand*- Nu tā ,  kā uzzinaji par kick.lv ?

Speedlink - Tātad, MW3 apnika, Assassins Creed apnika, spēlēju Cs, no sākuma tikai hns, tad war3 citos serveros, tad gribējas jb uzspēlēt un atradu kick , kad ieraudzīju Enemiju , sapratu , ka vecais playline&glad. Sāku drotot pa mazam.

*SurfSand* - Skaidrs.Kā tevi sauc real life un cs 1.6 ?

Speedlink - Reālajā mani sauc Artūrs, visi saukā mani par Arciku, bet Csā esmu Speedlinkss :D

*SurfSand* - ātrais links vne ? :D

Speedlink - Jup, ātrāks nevar būt :D

*SurfSand* - nu skaidrs :D. Cik ilgu laiku spēlē cs 1.6? Un tieši kick serverus ?

Speedlink - Manā nikā ir Speed, Link un mūsu Arnis - KK. Cs drotoju jau kad parādijās pc, varbūt gados 8, tagad 17 pašam, 9 gadus spēleju, protams ar lielām pauzēm.

*SurfSand* - Cik dienā pavadi forumā , cs , pc  ?

Speedlink - Sanāk pc pēc skolas, serveros varbūt 1-2h maximum, forumā visulaiku, atkarība kaut kāda.

*SurfSand* - Tātad kick . lv atkarību rada ? :D

Speedlink - Forums visvairāk :D sēdi un vislaik blakus forums.

*SurfSand* - nu man ar tā sķiet
*SurfSand* - Kadreiz esi noziedojis kick.lv serverim vai attīstībai kādu centu ?

Speedlink - Nē, diemžēl, man pat nav stīma. Neredzu jēgu pirk un ziedot naudu spēlēm. piedod čemij :(

*SurfSand* - Nu tas ir kā kuram daži grib 100€ ziedot dažs labs pat centu ne :D

Speedlink - Itkā skops nēesmu un nauda vislaik ir, bet spēlēm- nē.

*SurfSand* - Vai cs esi izmantojis palīgprogramas ?

Speedlink - Protams, pat tagad, kickā lietoju wallhaku, tikai nevienam nesaki, jokoju, nē, nelietoju.

*SurfSand* - Bet ja godīgi vispar neesi ? :D

Speedlink - Kad biju sīks varbūt kaut kur biju, bet tā nē :P būdams mazs, bija interese, kas tas ir vsp wh.

*SurfSand* - Man šķiet jebkurš cilvēks ir izmantojis palīgprogramas jebkad mūžā.

Speedlink - Iespējams.

*SurfSand* - Vēlējums šīs intervijas lasītājiem un visiem pārējiem lietotājiem ?

Speedlink - Не пуха- не пера :D

*SurfSand* - Būtu labi ja saprastu pa krieviski kaut vārdu bet novēli latviešiem visiem :D

Speedlink - Ir tāds, lai pēc šīs intervijas , kaut mani atcerētos :P un lai labi lasās, kuri prot :D

*SurfSand* - Labi , čau.

Speedlink - Čau.

 

Intervija šķita man smieklīga jo par dažiem teikumiem varēja tā tīri pasmieties.Jā kāda kļūda teikumā vai vārda atvainojos par to!!!

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts Vakar, 23:29
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. martā, 07:35
0
post

bija ļoooti smiekligi :D::D::DD:SA:D:AS:A:DAS:DAS:DAS:DASD:ASDAS:D:AS:SD:AS:DA:DD:SA

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. martā, 12:24
0
post

Garlaicīga intervija.

Šo visu viņš, man liekas, rakstīja sasveicināšanās tēmā. Uzdod kaut kādus jautājumus, kas visiem interesēs.

Veiksmi.

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2015. gada 26. martā, 12:34
0
post

es jau cerēju, ka intervija ir klausāmā. ak jel. :/ 
nu tā kā neko stipri par Artūru nezināju, kaut ko bišku jaunu uzzināju izlasot, paldies.

 viskijs
Jauniņais
231 atbildes forumā
Online: 16d 17h 25m
Redzēts 2022. gada 16. februārī, 21:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. martā, 14:59
0
post

huiņ shit

 


 

_-*GoDLiKe*-_
Jauniņais
_-*GoDLiKe*-_
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 38m
Redzēts 2016. gada 23. februārī, 00:57
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 09:20
0
post

Neteikšu kā pārējie man skita interesanti palasīt jo parasti lasot dažas tēmas apnik jau pat līdz pusei netiekot, piekritīšu pārējiem tā tev ir pirmā intervija un jautājumi nebīj tik daudz vai pat nebīj par reālo dzīvi, bet izlasiju visu līdz galam un ja godīgi man patika!! cepums tev :)

Pēdējo reizi rediģēja _-*GoDLiKe*-_, 2015. gada 04. maijā, 09:21.

casual.
Jauniņais
Lielā nāse
70 atbildes forumā
Online: 9h 51m 38s
Redzēts 2022. gada 20. aprīlī, 01:26
Pievienots, 2015. gada 20. maijā, 03:13
0
post

Vaine , komentāri bija intersantāki :D .

Izlasot topika nosauku intervīja , atveros ieraugot ,ka rakstiska , domāju oii cik daudz būs jalasa , bet nē , laža kkada. Personīgi domāju , ka intervīja labāk būtu javeica , sarunveidā ) .

Lietotāji skatās šo tēmu: 0