bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
1
topic
HaRZz saka Hai.
HaRZz
Lietotājs
Haris.
1254 atbildes forumā
Online: 34d 2h 55m
Redzēts 26. aprīlī, 21:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 07. aprīlī, 15:57

Tā nu izdomāju iepazīstināt jūs ar sevi.  Ganjau kāds atceras, un dusmojas uz mani ka izārdīju war3 konkursu, cits moš saticis serverī un tā...

 

Par sevi:

Vārds: Haralds, bet parasti visi sauc par Hari.

Bilde: Avatārs. un jā tas esmu es.

Vecums: 22

Dzīvesvieta: Kuldīga

Tavi hobiji: viss par un ap copi. un vēl šis tas, vari privāti paprasīt, bet neviens nav teicis ka atbildēšu.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?:  sen vairs nē. bet skolas laikos ņēmos ar florbolu, baigi tīk man.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) Neaizmirsti par rītdienu, parīt tās var arī vairs nebūt.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Cope; cs; mežs; pēdējā laikā mācos U kategorijai. (ūdenstransports līdz 12m.)

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? esmu paceļojis pārsvarā tikai pa Eiropas valstīm. Bet visspilgtāk atmiņā paliek Monako pludmale...

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? sen jau zināju, pat neatceros no kuriem laikiem.; Pirmais iespaids - itkā ahūni ja Prometajs nebūtu nometis enkuru.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? pāris gadi atpakalj, izeju no mājas izmest atkritumus ar čībām un šortiem, ziemā nu jaiet koutkādi 25 metri tik, satiku kaimiņu aizgāju pie viņu, un vienu jau var - mājās pārrados trešajā dienā.

Kā tu sevi raksturo sevi ? es sevi neraksturoju, tev vajag tu raksturo.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? velns viņu zin.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Priekā!

Par spēlēm:

Tavs niks. HaRZz

Bijušie niki: Ls 0.49

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? pārsvarā war3, esmu apostījias gaisu arī pubā, un jb.  ā surfs vēl labs.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? pārsvarā cs ar vairākiem pārtraukumiem.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? :D Propilkki2  un kautkādos mazsvarīgos cs.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) Spectatoros ;)

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? WAR3, moš arī forumā.

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2015. gada 07. aprīlī, 22:31
0
post

Sveiks!

NDancer
Lietotājs
113 atbildes forumā
Online: 3d 1h 40m
Redzēts 2019. gada 24. maijā, 10:02
Pievienots, 2015. gada 07. aprīlī, 22:32
0
post

Chau chau:)

Silh
Jauniņais
52 atbildes forumā
Online: 1d 7h 21m
Redzēts 2019. gada 19. martā, 22:37
Pievienots, 2015. gada 08. aprīlī, 00:37
0
post

Zaļš, čāu!

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 21 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 08. aprīlī, 07:49
0
post

Sveiks!

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0