bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Intervijas
0
0
topic
Neliela intervija ar Trener.
lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2013. gada 21. decembrī, 21:33
Tātad maza intervija ar Trener, tikai veikta Krievu valodā, un pārtulkota, tā kā par kļūdām lūdzu daudz nenosodiet. Jauku lasīšanu.
 
/ Intervētājs Lucifers a.k.a Valters, atzīmēts ar V, intervējamais Trener a.k.a Edgars, atzīmēts ar E/
 
V : Sveiks, tu esi pazistams ar niku Trener, bet kads ir tavs istais vards?
E : Sveiks, mans istais vards ir Edgars.
V : Un ka, patik šis vards?
E : Ne, nesapratu kapec mani nosauca latviešu varda, biju prasijis mammai, kapec tads vards, ja gimene nav neviena latvieša, vina atbildeja, ka skatijusies filmu ar draudzenem, un no tas iepaticies vards Edgars, filmas nosaukumu neatceros, veca filma.
V : Ir kaut ka nedaudz divaini, ja! Tu esi viens no vecakajiem Kick`a, cik tev tagad ir gadi?
E : Man ir 22 gadi, bet Reinim ir 23, tatad neesmu vel nemaz tik vecs.
V : Nu 22 gadi vel ir jauns. Ir patikami, ka Kicka nav tikai 13 gadigi berni.Nu Edgar, strada ari kaut kur?
E : Ne, jau kopš vasaras nestradaju, bet pirms vasaras, kad dzivoju Anglija, meginaju iekartoties tur darba, bet kaut ka nesanak, nepatik man ta valsts, jau no 15 gadiem, aizbraucu uz Iriju, tur man visa gimene, tur ari macijos koledža, un tad ari aizsaku attiecibas ar meiteni. Tevs teica, ka man jasakot stradat, visu laiku nebarošu tevi ar tavu meiteni, ta ari 17 gados saku stradat, pusotru gadu nostradaju, tad divus gadus nestradaju. Tad nedaudz stradaju halturas. Tagad kad esmu šeit atgriezies, un panemis pie sevis meitu, nestradaju, meitu audzinu.
Un runājot par 13 gadīgajiem forumā, vajag ātrāk pabeigt jauno webu, jo serveri ir brīnišķigi, un ja forumā un serveros būs daudz cilvēku, arī Kick izsitīsies starp visiem citiem un būs daudz cilvēku!
V : Tākā meitiņa vēl maza, noteikti nav daudz brīvā laika, bet to kas ir, kā to pavadi?
E : Meita vēl maziņa? Nu kā teikt, uzskatu ka maziņa ir līdz diviem gadiem, kamēr viņa pati neko nevar, bet tagad jau viņa man liela, četri gadiņi, iet uz dārziņu, pati spēlējas, dara visu ko var savos četros gadiņos. Brīvā laika patiesībā, ir ļoti daudz, tā kā atdodu bērnu dārziņam, līdz vakaram ir ļoti daudz laika. Pa brīvo laiku eju uz svaru zāli, vai satiekos ar draugiem.
V : Svaru zāle, tas ir ļoti labi. Pats atbalstu sportisku dzīvestilu. Sen jau ej uz svareni trenēties?
E : Gāju divus gadus atpakaļ, cītīgi kačājos kādu gadu, tad pārstāju iet, dzīvoju Anglijā, nenodarbojos ar sportu. Tagad, kad atbraucu uz Īriju, atsāku iet, jo tā kā nestrādāju, kaut kā laiks jāaizpilda.
V : Un kādi panākumi, uzskati sevi par kačoku? ;D
E : Tā gan nedomāju, ar to nodarbojos tikai priekš sevis, uzturēt savu veselību un formu. Uzskatu, ka labāk uzkačātam, nekā resnam vai kaulainam. Nu tas ir tikai mans viedoklis, neapvainojaties! ;D
V : Nav svarīgi fubolists, vai kačoks, galvenais ka ne sliņkis! (nevazno futbolist ilji ka4ok, glavnoe 4to ne tor4ok). Man tāds jautājums, priekš tava vecuma, diezgan neierasti spēlēt CS, kas tevi pievelk šajā spēlē?
E : Tur gan taisnība! ;) Ir arī cilvēki, vecāki par manīm, ap 40 gadiem, kas arī spēlē CS. Man vairs nav tie laiki, kā kādreiz kad ieslēdzu cs, un vairs neizeju, sēdēju 24/7. Sēdēju, spēlēju pa nakti, un sapratu - Nē, man jau apnicis. Gadus divus nespēlēju, tagad aiz gara laika novilku, un tā teikt atsāku spēlēt. Labi, ka ir /calladmin, nav vairs tik aktīvi jāsēž serverī, un tomēr izpildīt pienākumus. Man vispār nav nevienas citas spēlēs, kā CS, tajā diezgan labi par pašaudīties.
V : Nu man tas pats, neko citu nespēlēju. Tev forumā daudz statusu - Moderātors, Ban Team, Admins. Nav grūti ar visu tikt galā?
E : Kas ir, tas ir. Nav jau tā, kā ar lāpstu stroikā rukāt. Ir jau laiks, sekot visam līdzi. Cenšos tikt ar vius galā un nepievilt. Visiem arī lūdzu, saukt draugus uz Kick! 
V : Ir ļoti labi, ka forumā ir krievu tautības cilvēks. Kādas citas valodas māki?
E : Kad biju jau Glad, tad vēl nemācēju gandrīz nevienu vārdu pa latviski, bet tagad jau māku tīri labi sazināties. Skat kāds man progress, jau tīri labi esmu iemācījies. Protams, māku arī runāt Angliski, tomēr 7 gadus dzīvoju ārzemēs.
V: Apsveicu ar progresu, bija viena sieviete, krievu tautības, dzīvoja Latvijā, bet neiemācījās nevienu vārdu 50 gadu laikā. Angļu valoda tieši vispieprasītākā, visur un vienmēr vajadzēs.
E : Ā, un vēl es iemācījos lietuviešu valodu, kamēr atrados Īrijā.
V : Tad jau tīri neslikti, vēl iemācīes ķīniešu ;D Tagad atrodies ārzemēs vai Latvija?
E : Ārzemēs, Īrijā. Man šeit visa ģimene, māte, tēvs, māsa un meita.
V : Tagad jau arī ziemas svētku laiks, labākais laiks, kad būt kopā ar ģimeni. Kādi plāni uz nākotni?
E : Nu pagaidām vienīgais plāns, ir izaudzināt meitu, varbūt pēc jaunā gada iekārtoties kāda darbā, pagaidām arī tā neslikti bez darba. Dzīvos, redzēs!
V : Lai veicas! Aizmirsu paprasīt, kāda tev izglītība?
E : 12 klašu, tālāk nekur nemācījos, jo ātri uzsāku ģimenes dzīvi.
V : Es uzskatu, ka ģimene ir svarīgāka, par mācībām. Kā tu?
E : Nu jā, ģimene ir svarīga, protams, prieks, ka meita ir, bet tomēr ar meitas māti neesam kopā. Tāpēc uzskatu, ka vajag pabeigt mācības, iegūt labu profesiju, kad dabūts labs darbs, tad domāt par ģimeni!
V : Nu tas arī, kā saka - Vajag dabūt vairāk naudas, lai ģimene laimīgāka. Labi, domāju ka tīri neslika intervija pagaidām, pēdējais ko gribu paprasīt, ir tava bilde, ja nav kauns.
E : Nav nav kauns, esmu jau licis forumā.
 
 
wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 03. janvārī, 14:04
0
post

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0